Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kamera dla dzieci Qubo z kamerą Full HD i obsługą Alexa wprowadzona na rynek w Indiach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kamera dla dzieci Qubo z kamerą Full HD i obsługą Alexa wprowadzona na rynek w Indiach

W zeszłym roku Hero Electronix wkroczył na rynek technologii konsumenckich wraz z wprowadzeniem na rynek nowej marki Qubo. W pierwszych dniach portfolio produktów firmy obejmowało cztery produkty, a mianowicie inteligentną kamerę wewnętrzną, inteligentny czujnik gazu, inteligentny czujnik dymu i inteligentny czujnik drzwi/okien. Kilka miesięcy później, na początku tego roku, firma wprowadziła Qubo Smart Home Security Camera, a teraz powraca z kolejnym produktem – Qubo Baby Cam. Firma twierdzi, że urządzenie zostało „zaprojektowane jako dodatkowa para oczu i uszu, które pracują w Twoim imieniu i sprawiają, że rodzicielstwo staje się radością”.

Qubo Baby Cam to urządzenie monitorujące zasilane sztuczną inteligencją, które pozwala rodzicom monitorować swoje dzieci z dowolnego miejsca, a także daje im możliwość interakcji z dziećmi w określony sposób. Posiada kamerę 1080p (full HD) z możliwością widzenia w nocy. Funkcje AI w kamerze stale monitorują dzieci i ostrzegają rodziców, gdy wymagana jest ich uwaga. Co więcej, aby umożliwić lepszą interakcję, dostępna jest obsługa dwukierunkowej komunikacji z technologią eliminacji echa, która może być przydatna rodzicom w komunikacji z dziećmi lub opiekunami.

Idąc dalej, kamera Baby Cam jest wyposażona w tak zwaną inteligentną wirtualną kołyskę, która zapewnia bezpieczną strefę wokół dziecka, a po uruchomieniu wysyła ostrzeżenie. Poza tym aparat oferuje również funkcję automatycznej kołysanki, która pozwala lepiej nawiązać kontakt z dzieckiem i umożliwia nagrywanie filmów poklatkowych przedstawiających codzienne czynności dziecka. Co więcej, współpracuje nawet z urządzeniami Alexa, dzięki czemu możesz monitorować dziecko również na urządzeniach Alexa.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, firma sugeruje, że Qubo Baby Cam jest wyposażona w wojskową transmisję strumieniową danych zabezpieczoną technologią Q-crypto i przechowywanie w chmurze w Indiach, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.

Kamera dla dzieci Qubo: ceny i dostępność

Cena kamery Qubo Baby Cam wynosi 150 rupii indyjskich 7,490. Będzie dostępny w dniu Amazon Indie po niższej cenie Rs 5990, z dostępnością we wszystkich punktach sprzedaży detalicznej od tego miesiąca.

Kup kamerę dla dziecka Qubo