kanały YouTube na specjalne oferty dla nich

Aby nauczyć się programować lub poszerzać swoją wiedzę, masz bogate zasoby w Internecie. I… YouTube Jest pełen filmów programistów.

Podręczniki, książki, artykuły, repozytoria … Materiał na naucz się programować lub doskonalić nasze umiejętności Jako programiści jest on obfity w Internecie, ale zwykle jest napisany i / lub w formie papierowej lub cyfrowej. Jednak wideo jest za każdym razem więcej obecnych w Internecie, a to wpływa na każdą dziedzinę wiedzy, a programowanie nie jest wyjątkiem.

YouTube Jest to portal wideo, który zawiera wszelkiego rodzaju treści. Oprócz transmisji z gier wideo, zwiastunów, klipów wideo lub śmiechu, znajdziesz także tutoriale i kursy na temat programowania z różnych podejść i dla wszystkich odbiorców.

Oto krótka lista kanały YouTube dla programistów najczęściej obserwowanych, w języku angielskim i hiszpańskim, gdzie znajdziesz raporty i samouczki do nauki programowania i tematów związanych z informatyka i informatyka.

kanały YouTube na specjalne oferty dla nich 1

Computerphile

Australijczyk Brady Haran Jest znany ze swoich filmów dokumentalnych i raportów dla BBC, zwłaszcza ze swojego projektu Układ okresowy filmów lub Probówka. Ponadto ma kilka kanałów YouTube gdzie przesyła i udostępnia filmy o nauce, matematyce i informatyce.

Jednym z jego kanałów jest Computerphile, a jak sama nazwa wskazuje, chodzi o informatykę. Na tym kanale nie znajdziesz samouczków do użycia, ale tak wywiady i raporty w kwestiach związanych z podstawami systemy operacyjne, kompilacja, analiza danych, internetitd.

Computerphile jest w języku angielskim, ale wszystkie filmy mają napisy do przeczytania.

Derek Banas

Python, C ++, SQL, JavaScript, Java, Perl, LaTeX … Derek Banas ma jeden z kanałów samouczki dotyczące programowania z większą liczbą obserwujących YouTube.

Chociaż samouczki są dostępne w języku angielskim, YouTube oferty automatyczne napisy postępować zgodnie z objaśnieniami, bardzo bezpośrednimi i praktycznymi, ponieważ przez cały czas zobaczymy, o czym mówi Derek Banas.

Oprócz osobnych filmów kanał organizuje samouczki listy odtwarzania oglądać je kolejno na ekranie telewizora podczas ćwiczeń na komputerze.

Programowanie Wiedza

Od nauki podstawowych poleceń Linuksa lub popularnych języków, takich jak Python, JavaScript lub HTML5 na inne tematy, nie tak jak Kivy, R czy uczenie maszynowe. Programowanie Wiedza jest kolejnym najpopularniejszym kanałem programowania YouTube.

Zorganizowany w listy odtwarzania aby śledzić je w kolejności oraz z filmami instruktażowymi lub w niektórych przypadkach ukończonymi kursami trwającymi dłużej niż godzinę, ProgrammingKnowledge jest doskonałym źródłem wiedzy do nauki lub doskonalenia twojego znajomość programowania przez YouTube. I chociaż treść jest w języku angielskim, tak jest automatyczne napisy opcjonalne

kursy

Kodek

Chociaż zaczęło się jako kanał do nauki o PHP, Kodek Otwiera się na więcej problemów związanych z Programowanie i projektowanie stron internetowych. Jego twórca oferuje samouczki na temat Vue, JavaScript, Laravel, PHPUnit itp.

Niektóre z kursy i samouczki dla programistów są teoretyczni, inni są bardziej praktyczni i, ogólnie rzecz biorąc, wszystkie można wygodnie śledzić poprzez krótkie i dobrze wyjaśnione filmy, tak, w języku angielskim. Ze wszystkim masz do dyspozycji automatyczne napisy w kilku językach.

Oprócz przeglądania treści w YouTube, Kodek Ma własną stronę internetową, na której można znaleźć zorganizowane tematy i gdzie można znaleźć więcej filmówtak płatności.

Cursania

W YouTube Istnieje również wiele treści w języku hiszpańskim związanych z programowaniem i Cursania Jest to przykład, który pochodzi z Peru. Git, PHP, C #, AJAX, SQL lub Android to tylko niektóre z tematów omawianych na tym kanale programowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Kursy można nadal grupować w listy odtwarzania lub oglądać filmy w zależności od potrzeb uczyć się lub odświeżyć ze wszystkimi zaletami, jakie oferuje YouTube.

Cursania Ma także własną stronę internetową, na której znajdziemy bezpłatne kursy YouTube ale zobaczymy także inne płatne kursy na takie tematy jak Android lub SQLite.

Kontynuuj kodowanie

W Kontynuuj kodowanie Znajdziesz kursy, webinary i bootcampy. Ten portal programistyczny przez i dla programistów pozwoli ci wejść do programowania, poszerz swoją wiedzę lub odśwież to, czego nauczyłeś się w przeszłości.

Oprócz oficjalnej strony internetowej ma również twój własny kanał YouTube gdzie znajdziesz filmy i tutoriale tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych z tematami takimi jak Python, chatboty, Kotlin, Android lub PHP.