Kano PC jest zrób to sam, można go naprawić 2-w-1 Windows laptopy dla dzieci

Świat przechodzi dość drastyczne zmiany, na lepsze lub gorsze, i często się pogarsza. Oprócz gospodarki i społeczeństwa edukacja jest zmuszona badać swoje procesy i systemy, koncentrując się na ważnych rzeczach, które można zrobić w domu i przy użyciu komputera. To z kolei zmusiło wiele szkół i rodzin do inwestowania w komputery nawet dla starszych komputerów, komputerów często wyrzucanych z powodu najprostszych problemów sprzętowych. W samą porę Kano i Microsoft wypuścili komputery Kano, które zostały zaprojektowane tak, aby były zabawne, edukacyjne, wykonalne i przetrwały testy czasowe i wypadki w domu lub w szkole.

Podobnie jak sama Raspberry Pi Foundation i start-upy takie jak pi-top, celem Kano jest uczynienie komputerów łatwiejszymi i bardziej atrakcyjnymi dla dzieci, pozwalając im je zbierać. Ale podczas gdy ludzie tacy jak pi-top umieścili Raspberry Pi w centrum i bazie swoich wysiłków, Kano otworzył swoje drzwi do Intel Celeron N4000 dla komputerów Kano, co pozwala mu w pełni wspierać Windows 10

Kano PC pozostaje jednak wierny duchowi instalowania własnego komputera, komputera obecnego w formie 2-w-1 hybrydowy tablet / laptop. Pomimo charakteru DIY urządzenie to jest zaprojektowane modułowo, co pozwala właścicielom, takim jak rodzice i szkoły, na wymianę uszkodzonych części. Było to również niegrzeczne i Kano twierdził, że 11.6- Na calowym ekranie dotykowym można trzymać stalowe kulki spadające z wysokości sześciu stóp.

PC Kano to nie tylko sprzęt, ale także oprogramowanie, które obejmuje wszystkie potrzeby dzieci w szkole, w domu i w podróży. Oprócz gier edukacyjnych, w które mogą grać, oferuje także szereg narzędzi, które pozwolą młodym użytkownikom rozpocząć karierę jako twórcy wczesnych gier. A ponieważ działa praktycznie normalny komputer x86 Windows 10, może obsługiwać prawie wszystkie programy win32, w tym Minecraft i, oczywiście, Microsoft Office. Twój jedyny problem to procesor Intel Celeron.

Komputer Kano można teraz kupić za 299,99 USD. Podczas gdy firma koncentruje się głównie na instytucjach edukacyjnych, zmiany w systemie szkolnym w tej chwili oznaczają, że nawet rodzice i rządy zaczęły kupować jeden dla swoich dzieci w domu.