Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

‘kapitan Marvel„otrzymuje negatywne recenzje od żartownisiów na IMDb”

Nawet najbardziej wyczekiwane filmy dostają swoją dawkę praktycznych żartów, wiele razy niezależnie od tego, kto jest superbohaterką ”.Kapitan Marvel„. Okazuje się, że po serii negatywnych komentarzy na temat ‘Zgniłe pomidory‘taśma jest teraz oblegana przez IMDb.

Jak przystało na portale z recenzjami, każda ocena ma pewną liczbę głosujących i wspólnych komentarzy; w rzeczywistości komentarze Sekcja IMDb na ‘Kapitan Marvel‘ prawie powstrzymał się od negatywnych recenzji, aż do niedawna, gdy liczba “czerwony” zaczął się wspinać.

Oficjalne źródła zapewniają, że pozytywne głosy na IMDb się sumują 1.641 w sekcji z 10 gwiazdkami, a następnie niższą odmianę, na którą głosowali 9 lub 8 w ocenach ogólnych; jednak w kategorii „1 gwiazda” głosy osiągnęły nieoczekiwaną liczbę 10,994.

Oprócz powyższego, nie pomaga zbytnio rozważenie, że głosy kobiet są praktycznie zerowe, a liczby wzrastają do 406 głosów w porównaniu do 30,669 męskich głosów.

Należy wyjaśnić, że działania te były wcześniej widoczne na portalu ‘Zgniłe pomidory”, gdzie liczba negatywnych komentarzy i recenzji wzrosła do tego stopnia, że ​​zarządcy serwisu postanowili go dezaktywować.

Niestety, zaobserwowaliśmy wzrost niekonstruktywnego wkładu, czasami graniczącego z nadużyciami, co naszym zdaniem jest ogólnie krzywdzące dla naszych czytelników. Zdecydowaliśmy, że wyłączenie tej funkcji na razie jest najlepszym rozwiązaniem. [por tiempo limitado].

Pamiętajmy, że ‘Kapitan Marvel„to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów przez fanów MCU, kto odkryje pochodzenie Danvers i jej pojawienie się jako jednej z najpotężniejszych superbohaterów w serii:

[Carol Danvers] Musisz znaleźć sposób na ochronę Ziemi, gdy zostanie złapana w sam środek galaktycznej wojny między dwiema rasami obcych. Akcja osadzona w latach 90., Captain Marvel To zupełnie nowa przygoda od samego początku, która zabierze nas na nowe pole bitwy.

Nadzieja na przetrwanie wieloświata wypłynie, kiedy ‘Kapitan Marvel‘ to jest wydane 8 Marzec, kładąc kres negatywnym recenzjom.