Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kategoria: Aplikacje opracowane przez naszych czytelników

Czy masz dość aplikacji na telefonie i musisz zaktualizować te treści? Szukasz zabawnych aplikacji lub gier opracowanych w Portugalii lub przez czytelników, którzy śledzą nas na całym świecie?

A więc oto kolejna sekcja aplikacji, które są efektem pracy, wyobraźni i kreatywności naszych czytelników. Krótko mówiąc, są to proste, przydatne, zabawne aplikacje, w skrócie… wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

Poznajmy 4 dzisiejsze aplikacje.

Aplikacje naszych Czytelników

Co słychać w mieście?

Aplikacja Co słychać w mieście? został stworzony w celu umożliwienia użytkownikom odnalezienia wszystkich wydarzeń kulturalnych, które będą miały miejsce w Portugalii. Dzięki temu aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich wydarzeń w najróżniejszych obszarach, takich jak między innymi Teatr, Muzyka, Taniec, Przedstawienie, Stand-Up.

Możesz dodać swoje ulubione wydarzenia do „ulubionych” lub do kalendarza. A także wyszukuj za pomocą filtrów według lokalizacji, dat, typu wydarzenia itp., A także otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach.

aplikacja była opracowany przez zespół w Co słychać w mieście? i jest dostępny za darmo na Androida i iOS.

android

iOS


Śledzenie ognia

Śledzenie ognia to aplikacja, która pomoże Ci obliczyć i prześledzić drogę do niezależności finansowej. Dzięki aplikacji możesz następnie rejestrować swoje miesięczne wydatki, aby uzyskać wartość swojej niezależności finansowej.

Możesz także rejestrować co miesiąc swoje aktywa inwestycyjne, swoje zyski i widzieć coraz bliższą niezależność finansową. Ponadto z różnych wykresów możesz również śledzić dywersyfikację i ewolucję swoich aktywów.

Każdy zasób można zarejestrować w jednej z czterech kategorii: Rachunki bieżące; Fundusz kryzysowy; Produkty inwestycyjne; i kryptowaluty.

Aplikacja została opracowana przez czytelnika Fernando Vidigal i jest dostępny za darmo na Androida.

OGIEŃ


Kuku!

Dzięki różnym aplikacjom i usługom, które są obecnie dostępne, poznawanie nowych ludzi nie jest już tak trudne, jak kiedyś. Ale czasami po prostu chcemy spotkać kogoś bliskiego, kilka metrów dalej.

Dlatego narodziła się aplikacja. Kuku!, świetny nowy sposób na czatowanie i poznawanie osób w pobliżu. Aplikacja nie wymaga połączenia z Internetem, a użytkownik musi jedynie stworzyć profil, który będzie widoczny tylko dla użytkowników Coucou! aktywa w promieniu około 100 metrów.

Jeśli znajdziesz kogoś interesującego, możesz wymieniać się pisemnymi wiadomościami, a także możesz kontaktować się ze wszystkimi, wysyłając wiadomości publiczne.

Aplikacja jest autorstwa czytelnika Vitor Santos i jest dostępny za darmo na Androida.

Kuku!


czytać

czytać to nie aplikacja, ale ukraiński startup technologiczny, którego informacje przesłał nam odpowiedzialny zespół. Firma ma już ponad 200 pracowników zlokalizowanych w Odessie i Kijowie, którzy opracowują aplikacje zwiększające produktywność, z których korzystają tysiące ludzi na całym świecie od ponad 10 lat.

Readdle jest odpowiedzialny za PDF Expert, Spark e-mail, dokumenty, Scanner Pro, kalendarze, aplikacje produktywne Fluix, a także zapewnia klientów, że ich usługi nie zostaną naruszone ani przerwane na Ukrainie.

Firma jest obecna na całym świecie w ponad 11 krajach, a jej aplikacje zostały pobrane ponad 190 milionów razy. Ponadto zdobyli również kilka ważnych nagród, takich jak „App of the Year” i „Editors’ Choice” przyznawane przez Apple.

Poniżej zostawiamy link do oficjalnej strony Readdle, dzięki czemu możesz zapoznać się z pracą i pomóc w jakikolwiek sposób projektowi i sytuacji na Ukrainie.

czytać


Co myślisz o aplikacjach z tego tygodnia?
Jeśli chcesz zobaczyć swoją aplikację opublikowaną na Pplware, wyślij do nas informacje na adres divulge_apps@pplware.com.

Table of Contents