Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kenan Thompson i Kel Mitchell ponownie spotykają się na planie „All That” Reboot Nickelodeona

Kolejną dobrą wiadomością dla dzieciaków lat 90. jest to, że Nickelodeon pracuje nad ponownym uruchomieniem przeboju sieci, „Wszystko to”, który choć będzie miał zupełnie nową obsadę, potwierdzono, że Kenan Thompson i Kel Mitchell – aktorzy oryginalna wersja – byłaby częścią projektu.

Mitchell wziął na siebie, aby wzmocnić „dobrą wiadomość” za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagram publikując zdjęcie w towarzystwie Thompsona – z którym pracował również przy klasycznych programach Nickelodeon, takich jak „Kenan i Kel” –.

https://www.instagram.com/p/BuJyTKdgUWP/?utm_source=ig_embed

Obaj mówią, że są bardzo podekscytowani tym, że mogą być częścią długo oczekiwanego restartu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Thompson będzie częścią zespołu producentów wykonawczych serialu. Ze swojej strony Brian Robbins – prezes Nickelodeon oraz współtwórca i producent oryginalnej wersji – ma nadzieję, że ponowne wprowadzenie na rynek klasyka, który miał 10 sezonów (1994-2005) pomoże w rozwoju nowej generacji gwiazd kanału. .

Program, który kiedyś był uważany za rodzaj Saturday Night Live dla młodych gwiazd, może być katapultą dla szczęśliwej obsady, która go tworzy – a także rodzajem „Klubu Myszki Miki”. „Uważamy, że jest świetna okazja, aby znaleźć kolejną grupę gwiazd” Robbins stwierdził.

Jednak, jak zapewnił go Robbins, reboot „All That” będzie mieszanką oryginalnych i nowych gwiazd, które sprawią, że „show powróci w naprawdę zabawny sposób”. Po drugie, Thompson potwierdził Variety że udział jako producent w programie, który pomógł mu wyeksponować swój talent i zmienić karierę w to, czym jest dzisiaj, znaczy dla niego wszystko, więc nie wahał się ani chwili, gdy prezes Nickelodeon „rzucił” mu ten pomysł.