Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

KidiBuzz firmy Vtech to telefon z systemem Android przeznaczony wyłącznie dla dzieci za 100 dolarów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: KidiBuzz firmy Vtech to telefon z systemem Android przeznaczony wyłącznie dla dzieci za 100 dolarów

Posiadanie dzieci smartphones nie sprawia wrażenia czegoś zaskakującego. Prawdę mówiąc, osobiście zaobserwowałem, jak dzieci czują się komfortowo smartphones i albo pożyczają od rodziców smartphones lub zdobądź własne. Jednak za każdym razem, gdy rodzic przekazuje swojemu dziecku smartfon, traci do niego dostęp, a ponadto trudno jest monitorować, do czego urządzenie jest używane.

Firma o nazwie Vtech stworzyła Kidibuzz, telefon przeznaczony wyłącznie dla dzieci. KidiBuzz korzysta z aplikacji KidiConnect i pozwala dzieciom wysyłać SMS-y, obrazy, rysunki, animować naklejki, a także wiadomości głosowe. Wszystkie dostępne witryny internetowe są powiązane z „popularnymi, wstępnie zatwierdzonymi witrynami internetowymi”. Dzieci mogą również uzyskać dostęp do muzyki i oglądać filmy z tych stron internetowych. To nie wszystko, KidiBuzz jest wyposażony w obracającą się o 180 stopni kamerę, której można używać z zabawnymi ramkami i efektami fotograficznymi.

Na urządzeniu fabrycznie załadowanych jest 40 gier i aplikacji edukacyjnych. Będzie można także pobrać inne popularne aplikacje na Androida. W przypadku dzieci urządzenie jest wyposażone w odporny na stłuczenie ekran i zderzaki, które chronią je przed ostrymi krawędziami lub odłamkami potłuczonego szkła. Kidibuzz jest przeznaczony dla dzieci w wieku 4-9 i jest już dostępny na Amazon, Target i Walmart. Pomimo ceny wynoszącej 100 dolarów, KidiBuzz jest dostępny w Internecie AmazonTarget i Walmart po obniżonej cenie 79,99 USD.

Jedną z największych wad jest to, że KidiBuzz nie będzie działać w Apple ekosystem. Oznacza to, że jeśli Ty lub członkowie Twojej rodziny korzystacie z iPhone’a i iPada, KidiBuzz staje się bezużyteczny. Statystyki mówią, że przeciętny amerykański dzieciak konsumuje media i do czego używa telefonu 9 godzin dziennie, a Kidibuzz wydaje się być dobrym sposobem na zapewnienie dzieciom dostępu do treści odpowiednich dla ich grupy wiekowej.

Rekommenderad:  8 Sposoby oglądania Oscarów 2023 online za darmo