Kilka rzeczy, które warto wiedzieć o AirPods Max przed zakupem

Kilka rzeczy, które warto wiedzieć o AirPods Max przed zakupem 1

We wtorek, Apple oficjalnie wypuściło swoje słuchawki nauszne premium, nazwane AirPods Max. Czy jesteś zainteresowany zakupem? Applenowy high-endowy AirPods Max? Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem.

Nie zawiera ładowarki.

Tak, dobrze to przeczytałeś. W zestawie znajduje się tylko kabel USB-C do Lightning. Klienci zainteresowani zakupem AirPods Max będą musieli dostarczyć własną ładowarkę USB-C, a jeśli jej nie posiadają, Apple z radością sprzeda ci klocek USB-C o mocy 20 W za 19 USD.

Etui AirPods Max Smart Case nie ładuje AirPods Max, pozwala tylko na przejście w tryb „bardzo niskiego poboru mocy”. Ponadto, od chwili pisania tego tekstu, nie możesz kupić dodatkowego etui Smart Case ani zdecydować, który kolor obudowy jest dostarczany z Twoim modelem.

Wymiana poduszek na uszy kosztuje 69 USD.

W przypadku konieczności wymiany poduszek nausznych w AirPods Max lub nawet wymiany na inny kolor, Apple sprzeda ci parę zastępczych za 69 USD. Możesz wybierać tylko pomiędzy kolorami dostępnymi na AirPods Max, Apple nie sprzedaje ich w innych kolorach, takich jak Apple Watch Zespoły.

Kilka rzeczy, które warto wiedzieć o AirPods Max przed zakupem 2

Potrzebujesz błyskawicy, aby 3.5 Kabel audio mm? To będzie cię kosztować.

Dla klientów zainteresowanych podłączeniem słuchawek AirPods Max do swoich komputerów stacjonarnych lub laptopów podczas długich sesji odsłuchowych, Apple sprzeda ci jeden za 35 USD.

„Podłącz słuchawki AirPods Max lub Beats Solo Pro do portu wyjścia audio w samolocie, iPhonie, iPadzie, Macu lub innym urządzeniu” — mówi Apple.

AirPods Max będzie działać z innymiApple urządzenia.

Podobnie jak zwykłe AirPods i AirPods Pro, AirPods Max będą działać naApple urządzeń, tylko z kilkoma zastrzeżeniami. Klient korzystający z AirPods Max naApple urządzenie nie będzie miało dostępu do dźwięku przestrzennego, Siri ani natychmiastowego parowania z urządzeniami.

Apple mówi: „AirPods Max mogą być używane jako słuchawki Bluetooth z Apple urządzenia korzystające z wcześniejszego oprogramowania i bezApple urządzeń, ale funkcjonalność jest ograniczona.”

AppleCare

Klienci, którzy chcą chronić swoją nową inwestycję, mogą kupić AppleCare+ za 59 USD. Wydłuża to gwarancję o kolejne dwa lata i obejmuje do dwóch roszczeń z tytułu przypadkowego uszkodzenia rocznie.

„Każdy zestaw słuchawek AirPods, Beats lub Beats jest objęty roczną gwarancją naprawy sprzętu w ramach ograniczonej gwarancji i do 90 dni bezpłatnego wsparcia. AppleCare+ przedłuża ochronę do dwóch lat od daty zakupu AppleCare+ i dodaje do dwóch przypadków ochrony przed przypadkowymi uszkodzeniami co 12 miesięcy, z których każde podlega opłacie serwisowej w wysokości 29 USD plus obowiązujący podatek. Dodatkowo otrzymasz 24/7 priorytetowy dostęp do Apple ekspertów za pośrednictwem czatu lub telefonu”, mówi Apple.

Jakie są twoje przemyślenia na temat AirPods Max? Jeśli planujesz kupić AirPods Max, odezwij się w komentarzach.