Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kindle Nieograniczone: wszystko, co musisz wiedzieć AmazonUsługa subskrypcji e-booków

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kindle Nieograniczone: wszystko, co musisz wiedzieć AmazonUsługa subskrypcji e-booków

Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było zabierać ze sobą książki w drodze do pracy lub w podróży, aby nadążać za bieżącymi lekturami. Czytniki elektroniczne, np Kindle umożliwiły zabranie ze sobą setek książek, dokądkolwiek się udasz, i przeczytanie na żądanie wszystkiego, co uznasz za interesujące. Do licha, możesz nawet czytać te e-booki na tablecie lub smartfonie.

Chociaż kupowanie to jeden ze sposobów pobierania e-booków na swój komputer Kindle czytnik e-booków lub Kindle aplikacji (na tablecie lub telefonie), innym (w pewnym sensie opłacalnym) sposobem jest subskrypcja Kindle Bez limitu. Ale co dokładnie jest Kindle Unlimited, jakie książki można za jego pomocą czytać i czy warto?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć Amazon’S Kindle Nieograniczona subskrypcja (bezpłatna wersja próbna).

Co jest Amazon Kindle Bez limitu?

Kindle Unlimited to usługa subskrypcji e-booków Amazon która zapewnia dostęp do ogromnej biblioteki e-booków, a także komiksów, czasopism i audiobooków.

OBRAZ: Amazon

Amazon oferuje Kindle Nieograniczone członkostwo w tych krajach: USA, Wielka Brytania, Indie, Kanada, Meksyk, Brazylia, Japonia, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Australia.

Jak Kindle Nieograniczona praca?

OBRAZ: Amazon

Będąc usługą abonamentową, Kindle Opcja Unlimited wymaga comiesięcznego płacenia abonamentu, aby uzyskać dostęp do całej cyfrowej biblioteki książek wraz z audiobookami, komiksami i czasopismami. Po dokonaniu subskrypcji usługa umożliwia przeglądanie wszystkich tytułów w jej katalogu i pobieranie tych, które chcesz od razu zacząć czytać.

Kindle Nieograniczona umożliwia pobieranie i czytanie Kindle Nielimitowane książki na Twoim koncie Kindle (lub tablet Fire) lub na stronie Kindle aplikację na dowolnym innym urządzeniu, takim jak komputer, tablet lub smartfon. The Kindle aplikacja jest bezpłatna i dostępna na wszystkich głównych platformach mobilnych i stacjonarnych.

Kindle Opcja Unlimited umożliwia wypożyczanie i przechowywanie 20 tytułów jednocześnie. Nie ma terminu płatności wypożyczonych książek, ale należy zwrócić te, które przeczytałeś, aby wypożyczyć nowe.

Ile Kindle Nieograniczony koszt?

Amazon oferuje Kindle Nieograniczona subskrypcja co miesiąc w różnych cenach na całym świecie. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą subskrybować usługę za 11,99 dolarów miesięcznie. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Kindle Nielimitowane koszty £90,49 na jeden miesiąc. W Indiach za dostęp do całego katalogu książek trzeba płacić 169 rupii miesięcznie Kindle Bez limitu.

Co robi Kindle Nieograniczona subskrypcja obejmuje?

OBRAZ: Amazon

Jako usługa książek cyfrowych oparta na subskrypcji, Kindle Opcja Unlimited zapewnia dostęp do ponad czterech milionów książek cyfrowych oraz tysięcy komiksów, czasopism i audiobooków. Te cyfrowe książki obejmują różne gatunki, takie jak między innymi samopomoc, kryminały i thrillery, literatura i beletrystyka, science fiction oraz biznes i ekonomia.

Jeśli wolisz słuchać niż czytać, audiobooki to świetny sposób na cieszenie się książkami. Po prostu włącz funkcję narracji dźwiękowej w książce i możesz jej słuchać podczas jazdy, dojazdów do pracy lub treningów. W pewnym sensie to trochę tak AmazonUsługa Audible, ale z bardzo ograniczonym wyborem audiobooków.

Amazon oferuje także prenumeratę magazynów i wielu popularnych gazet. Możesz subskrybować te magazyny i gazety, a usługa będzie co miesiąc przesyłać Ci ich najnowsze wydania, pod warunkiem, że jesteś Kindle Nieograniczony abonent.

Kindle Nieograniczone czytanie vs Prime Reading: czym się różni?

Tak jak Kindle Bez ograniczeń, istnieje kolejna usługa czytania oferowana przez Amazon. Nazywa się Prime Reading i jak sama nazwa wskazuje, jest częścią Amazon Członkostwo Prime.

Jednak po porównaniu istnieją pewne różnice między tymi dwiema usługami, o których powinieneś wiedzieć. Po pierwsze, Prime Reading jest dodatkowym dodatkiem w ramach członkostwa Prime. Z drugiej strony, Kindle Unlimited wymaga osobnego abonamentu, za który trzeba płacić co miesiąc.

Po drugie, różnica w zbiorze książek dostępnych w obu serwisach jest znacząco ogromna. Z jednej strony Kindle Nieograniczona subskrypcja zapewnia dostęp do ponad 4 milionów książek cyfrowych, a także tysiące komiksów, audiobooków i czasopism. Tymczasem Prime Reading zapewnia dostęp tylko do kilku tysięcy płytek, z zaledwie kilkoma audiobookami, komiksami i czasopismami.

Po trzecie, z Kindle Nieograniczony abonament, możesz wypożyczyć do 20 książek jednocześnie i czytać je jednocześnie. Natomiast Prime Reading ogranicza liczbę do zaledwie 10 tytułów.

To powiedziawszy, możesz uzyskać dostęp do obu Kindle Nieograniczone i Prime Reading na Amazon Kindle i Amazon Ognista tabletka. Lub, jeśli nie masz żadnego z nich, nadal możesz uzyskać dostęp do biblioteki oraz czytać i pobierać książki w Kindle aplikację na komputerze, tablecie lub telefonie.

Kto jest Kindle Nieograniczony dla? I czy powinieneś to zdobyć?

Jeśli jesteś zwykłym czytelnikiem, który lubi różne rodzaje książek, nie przywiązuje zbyt dużej wagi do książek i autorów i jest w stanie przeczytać wiele książek w ciągu miesiąca, Kindle Nielimitowana subskrypcja powinna Ci dobrze służyć.

Można zapisać się na 30-dniowy Kindle Nieograniczony bezpłatny okres próbny, jeśli jesteś nowym subskrybentem, aby przetestować to samodzielnie. Możesz też poznać zalety usługi, korzystając z bezpłatnych wersji próbnych dostępnych w nowej wersji Kindle zakupu urządzenia lub ofert promocyjnych i dowiedz się, czy subskrypcja jest warta Twoich pieniędzy.

Jeśli jednak jesteś żarłocznym czytelnikiem, wybór dostępnych książek może Ci nie odpowiadać. Mówiąc najprościej, ze względu na sposób działania licencji większość autorów i publikacji nie zgadza się na udostępnianie swoich prac w ramach licencji. Kindle Nieograniczona subskrypcja. Dlatego nie znajdziesz wielu najlepiej sprzedających się autorów i popularnych książek Kindle Bez limitu. Dlatego możesz nie być w stanie wykorzystać swoich pieniędzy w ramach subskrypcji Unlimited.

Oczywiście, jeśli lubisz książkę w formie fizycznej, być może e-book nie jest dla Ciebie Amazon’S Kindle Nieograniczona subskrypcja nie będzie służyć Twojemu celowi. W tym wypadku sprawdzenie Amazon w przypadku książek w wersji fizycznej może pomóc Ci w znalezieniu interesujących tytułów, a lepszym pomysłem byłoby dostarczenie ich do domu.

Kindle Nieograniczony bezpłatny okres próbny (USA)

Kindle Nieograniczony bezpłatny okres próbny (Indie)

Często zadawane pytania dotyczące Kindle Nieograniczony

1. Czy potrzebujesz Kindle używać Kindle Bez limitu?

Nie. Jak wspomnieliśmy na początku, możesz subskrybować Kindle Bez ograniczeń i uzyskaj dostęp do wszystkich książek w ramach subskrypcji nie tylko na swoim Kindle czytelnik, ale nawet Kindle aplikację, którą możesz pobrać na dowolne urządzenie – komputer, tablet czy smartfon.

2. Jest Kindle Nielimitowane, bezpłatne dla członków Prime?

NIE. Kindle Bez ograniczeń to osobna usługa subskrypcyjna. Nie jest to część członkostwa Prime, więc musisz go subskrybować Kindle Nieograniczony oddzielnie, aby uzyskać dostęp do swojej biblioteki. Oznacza to również, że nie musisz być członkiem Prime, aby uzyskać dostęp do subskrypcji Unlimited.

Jednakże w ramach członkostwa Prime otrzymujesz dostęp do Prime Reading. Chociaż ma stosunkowo mniejszą bibliotekę, ma kilka popularnych tytułów, które możesz sprawdzić. Jeśli nie jesteś zapalonym czytelnikiem, Prime Reading to dobry sposób na rozpoczęcie i budowanie nawyku czytania.

3. Dlaczego nie wszystkie książki są bezpłatne Kindle Bez limitu?

Udostępnienie książki bezpłatnie w ramach serwisu wymaga posiadania specjalnych licencji i zgód Kindle Nieograniczona subskrypcja. Ponieważ nie wszyscy autorzy zgadzają się na te warunki, ich książek nie można czytać bezpłatnie w ramach subskrypcji Unlimited.

4. Robi Kindle Oferta nieograniczona Bezpłatne okresy próbne?

Tak. Amazon oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla Kindle Nieograniczony dla wszystkich nowych abonentów. Alternatywnie otrzymasz gratis Kindle Nieograniczony okres próbny — dla 3 miesięcy — przy zakupie nowego Kindle urządzenie. Amazon od czasu do czasu organizuje także promocje i oferty, w ramach których oferuje dłuższe bezpłatne okresy próbne Kindle Bez limitu.

Table of Contents