Kindle Przegląd podróży | Czy to naprawdę warte swojej ceny?

Kindle Podróż jest droższa niż AmazonNajlepiej sprzedaje się Kindle Paperwhite E-Reader, ale naprawdę jest wart swojej wysokiej ceny i lepszej niż Kindle Paperwhite? Dowiedzmy się w Kindle Przegląd podróży.

Kindle Przegląd podróży

Aby rozpocząć Kindle Podróż <br> Przyjrzyjmy się najpierw Kindle Specyfikacje podróży w łatwym do zrozumienia formacie tabelarycznym. Później możemy uzyskać szczegółowe informacje na temat głównych specyfikacji.

Funkcje Kindle Podróż
Rozmiar 6.7″ X 4.5″
Grubość 0.30 ″
Waga 180 ~ 188 gramów
Wyświetl 6″ 300 ppi
Przechowywanie 4 GB
Żywotność baterii 6 Tygodnie
Wodoodporny W
Przechowywanie w chmurze Tak
Wbudowane światło 6 Diody LED. Czujnik światła
Sieć WiFi, WiFi + sieć komórkowa
Cena* 199,99 USD

*Cena może się różnić ze względu na sprzedaż / oferty.

Kindle Przegląd podróży – Rozmiar i design

Rozmiar – 6.7″ X 4.5″ X 0.30 ″ Waga – 180 ~ 188 gramów

Kindle Voyage to kompaktowe i elegancko wyglądające urządzenie z solidnym plastikowym korpusem wypełnionym magnezem. Tylna strona Kindle Podróż zawiera linie i krawędzie, podobne do tych, które można znaleźć w Kindle Fire HD Tablet.

Kindle  Voyage Back Side

Ciało z magnezem zostało wykonane Kindle Podróż lżejsza niż Kindle Paperwhite, który ułatwia trzymanie jedną ręką.

The 6″ Ekran z Kindle Voyage jest równo z ramkami, co ułatwia czyszczenie. Kolejna zmiana w Kindle Podróż to lokalizacja przycisku zasilania, który znajduje się teraz z tyłu urządzenia, w lewym górnym rogu urządzenia (pozycja 11 rano).

Kindle Przegląd podróży – ekran i wyświetlacz

Ekran – 6Screen Ekran z trawionego szkła, 300 ppi Rozdzielczość – 300 ppi

Ekran z Kindle Podróż odbywa się ze szkła odpornego na zarysowania, które zostało mikro-trawione w celu rozproszenia światła i zmniejszenia olśnienia.

Chociaż wyświetlacz jest włączony Kindle Voyage to ten sam ekran o wartości 300 PPI, jak w Kindle Paperwhite, wygląda jaśniej i ostrzej niż Kindle Paperwhite

Kindle Przegląd podróży – Przewraca stronę

Kindle Voyage obsługuje dwie metody przewracania stron. Możesz przewracać strony za pomocą gestów machnięcia (tak jak w Kindle Paperwhite) lub naciśnij boczne ramki, aby przewracać strony.

Druga metoda znana jest jako Page Press, a przewracanie strony jest w tym przypadku aktywowane przez dwa czułe na dotyk czujniki dotykowe umieszczone po obu stronach Kindle Ekran podróży.

Jak widać na obrazku poniżej, Kindle Voyage ma czujniki przewracania stron umieszczone na bocznych ściankach. Naciśnięcie dowolnego z tych czujników (lewa lub prawa ramka) powoduje przewrócenie strony.

Strona Naciśnij czujniki w Kindle Voyage E-Reader

Ponieważ czujniki są umieszczone po obu stronach ekranu, zarówno praworęczni, jak i leworęczni mogą z łatwością korzystać z funkcji Page Press do włączania stron Kindle Podróż

Chociaż czujniki obracające stronę wyglądają jak przyciski, zapewniają jedynie wrażenie naciśnięcia przycisku na palcach i nie poruszają się tak jak prawdziwe przyciski.

Kindle Przegląd podróży – wbudowane oświetlenie

Wbudowane oświetlenie – 6 Diody LED, czujnik światła

Kindle Voyage jest wyposażony w czujnik światła, który wykrywa natężenie światła w twoim otoczeniu i automatycznie dostosowuje poziom oświetlenia na ekranie do idealnego poziomu jasności.

Idealne ustawienie jasności w Kindle Podróż opiera się na AmazonTo badania nad optymalną jasnością we wszystkich warunkach oświetleniowych. W razie potrzeby można dostosować poziom jasności do własnych preferencji.

Według Amazon, Kindle Voyage ma również zdolność automatycznego zmniejszania jasności w czasie, aby dopasować się do naturalnego sposobu, w jaki ludzkie oczy reagują na ciemność.

Kindle Przegląd podróży – Przechowywanie

Pamięć wewnętrzna – 4 GB Pamięć rozszerzalna – brak

Kindle Voyage ma pojemność pamięci wewnętrznej 4 GB. To zgodnie z Amazon Jest wystarczająco dobry, aby przechowywać tysiące e-książek. W przeciwieństwie do Kindle Tabletki przeciwpożarowe, Kindle Voyage nie zapewnia opcji rozszerzenia pamięci za pomocą kart micro-SD.

Kindle Przegląd podróży – żywotność baterii

Żywotność baterii – 6 WeeksTime to Charge – 3 Godziny

Bateria włączona Kindle Podróż ma trwać do 6 tygodni na jednym ładowaniu. Według Amazon, akumulator włączony Kindle Podróż trwa 3 godziny pełnego naładowania.

Łączność

Łączność – WiFi, WiFi + sieć komórkowa

Możesz kupić Kindle Podróż tylko w Wi-Fi lub WiFi + wersje komórkowe.

Kindle Podróż z obsługą komórkową kosztuje więcej i zapewnia możliwość pobierania książek w dowolnym momencie za pomocą sieci Free Cellular zapewnianej przez Amazon.

W przypadku modeli tylko z WiFi można pobierać książki tylko wtedy, gdy obecna jest sieć Wi-Fi. Naszym zdaniem kupowanie powinno być w porządku Kindle Podróż bez wsparcia komórkowego, chyba że często podróżujesz.

Wniosek

Kindle Voyage to najwyższej jakości czytnik książek elektronicznych Amazon z adaptacyjnym oświetleniem i niezwykle ostrym wyświetlaczem. Ma na to prawie wszystko, oprócz ceny, która jest o 80 USD wyższa niż Paperwhite.

Dlatego możesz chcieć przejść Kindle Porównanie Paperwhite vs Voyage, przed podjęciem decyzji o zakupie.

Sprawdź Kindle Podróż o Amazon.