Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kobieta wpada do toalety, próbując ratować swój smartfon

Niezwykłe historie, które dzieją się w świecie technologicznym, są coraz częściej spotykane. Wiele z tych historii to dość zabawne sytuacje, chociaż są też inne, bardziej dziwne i niepokojące.

A najnowsza sytuacja dotyczy kobiety ze Stanów Zjednoczonych, która wpadła do toalety po próbie odzyskania smartfona, który wpadł do wody.

Zejdź do toalety, aby odzyskać smartfon

Na pewno znasz kogoś, a może nawet ci się to przydarzyło, komu smartfon już spadł do toalety. W takich sytuacjach technika suszenia z użyciem ryżu jest jedną z najpopularniejszych, ale w wielu przypadkach sprzęt może nawet stać się bezużyteczny, w zależności od jego wodoodporności.

Ale kiedy zdarza się taka sytuacja, większość użytkowników wpada w panikę i stara się uratować telefon. A ostatnio pewna kobieta ze Stanów Zjednoczonych zadała sobie wiele trudu, aby odzyskać swój smartfon, na przykład konsekwencjaskończyło się spadając w toalecie.

Ta sytuacja skłoniła Straż Pożarną Brinnon w Waszyngtonie do natychmiastowego powiadomienia. Następnie otrzymali telefon alarmowy, aby uratować kobietę, która wpadła do toalety po próbie wyjęcia telefonu. Strażacy następnie udali się na miejsce zdarzenia, a dokładniej do wspólnej łazienki znajdującej się w pobliżu parkingu w Mount Walker.

Według jednego Publikacja w sieci społecznościowej Facebookstrażacy wskazali, że kobieta po czterdziestce została uwięziona w ramie toalety po upadku jej smartfona. A próbując go złapać, Amerykanka weszła głębiej, niż myślała, i nie była już w stanie samodzielnie się wydostać. Udało mu się jednak złapać sprzęt i zadzwonić pod numer alarmowy 911.

Strażacy Brinnon

Na ratunek strażacy z Brinnon musieli wówczas zdefiniować strategię, która polegała na podawaniu kobiecie kawałków drewna, aby sama zbudowała platformę, aby móc wstać. Ekipie ratunkowej udało się wtedy dotrzeć do kobiety i wyciągnąć ją.

Po akcji ratunkowej miejsce zostało całkowicie umyte, a kobiecie przekazano nowe ubrania. Strażacy wskazują, że poszkodowany nie odniósł obrażeń, jednak zalecili, aby w celu ewentualnej analizy zwrócił się do lekarza, ponieważ miał kontakt z odpadami.