Kodi 19 już prawie jest i wreszcie ma wsparcie dla tvOS

Kodi to jedno z najlepszych i najczęściej używanych centrów medialnych, jakie możemy znaleźć w Internecie. Działa na prawie każdej platformie, ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkowymi funkcjami. Jest to w ciągłym rozwoju, a wkrótce pojawi się wersja 19.

Ta wersja, która jest już w przygotowaniu, przyniesie trochę nowości. Jednym z nich jest obsługa tvOS z Apple, który w ten sposób zostaje ponownie poparty w Apple TV. Są też inne ważne wiadomości, które wkrótce będą znane.

Kodi tvOS Apple Wiadomości z IOS TV

Wiele nowych funkcji w Kodi 19

Jest za wcześnie, aby mieć stabilną i funkcjonalną wersję Kodi 19, ale już wkrótce powinna ona się pojawić, aby można było rozpocząć prawdziwe testy. Wiadomości były powoli ujawniane, skupiając się głównie na tym, jak to będzie działać.

Pojawiły się dodatkowe wiadomości ujawnione, czyli w ramach wsparcia, które wkrótce będzie miała ta nowa wersja. W szczególności nastąpią poważne zmiany w ekosystemie Apple i co Twoje urządzenia mogą zaoferować i odebrać Kodi.

tvOS i Apple Telewizja jest teraz obsługiwana

Pierwszy dotyczy tvOS z Apple. To nowe sistema operativo na razie poświęcony Apple Telewizja będzie teraz obsługiwana w Kodi. Każdy użytkownik będzie mógł zainstalować tę wersję na Apple Telewizja, pod warunkiem, że oczywiście zastosowano jailbreak.

Kodi tvOS Apple Nowość IOS TV

Kolejna nowość, w przeciwnym kierunku, znajduje się na końcu wsparcia dla 32-bitowych wersji iOS. Kodi nie będzie zatem obsługiwał niektórych starszych wersji iOS. Podjęcie tej decyzji było skomplikowane, ale ułatwia przyszłe zmiany.

Koniec 32-bitowego systemu iOS

Dzięki tej zmianie obsługa urządzeń Apple okazuje się być zredukowany. Będziemy więc bazować na następujących urządzeniach: iPhone 5s, iPad Air, iPad Mini 2 oraz iPod Touch 6. generacji.

Nie ma jeszcze dat na pojawienie się wersji 19 Kodi, która jest wciąż w fazie rozwoju. Na razie wersje 18.6 i 18.7 jest wciąż w przygotowaniu i powinien wkrótce przybyć.