Koloruj czarno-białe zdjęcia za pomocą Image Colorizer AI

Sztuczna inteligencja przeskakuje we wszystkich obszarach, w których wykorzystuje się jej możliwości. Czy to dzięki głębokiemu uczeniu, uczeniu maszynowemu, czy sztucznej inteligencji, są to prawdziwe cuda z tych sieci maszyn i ciągłego uczenia się, stosowanych w narzędziach programowych. W tym sensie chcemy zaprezentować taki, który był bardzo interesujący ze względu na jego zdolność do kolorowania czarno-białych obrazów z całkowitą precyzją.

Nazywa się Image Colorizer, a jego akcja opiera się na kolorowaniu zdjęć w skali szarości, co daje naprawdę imponujące rezultaty.

Automatycznie koloruj zdjęcia

Koloruj czarno-białe zdjęcia za pomocą Image Colorizer AI 1

Sztuczna inteligencja promuje prawdziwą automatyzację procesów, biorąc pod uwagę, że interwencja użytkownika ogranicza się tylko do wprowadzania danych wejściowych. Oznacza to, że naszą rolą przed tego typu narzędziami jest po prostu wprowadzenie tego, nad czym chcemy pracować, a aplikacja zrobi resztę i w ten sposób będzie stale poprawiać swoje działanie. W ten sposób Image Colorizer został przedstawiony jako doskonały przykład tego wszystkiego, ponieważ jego funkcja kolorowania czarno-białych zdjęć jest dość zaawansowana, a wyniki są bardzo dokładne.

Koloruj czarno-białe zdjęcia za pomocą Image Colorizer AI 2

Aby przetestować działanie Image Colorizer i jego przetwarzanie obrazu za pomocą sztucznej inteligencji, wystarczy przejść na stronę internetową. Na stronie głównej otrzymasz pole, w którym możesz przeciągnąć obraz, który chcesz pracować lub kliknąć, aby przesłać go z okna przeglądarki. Po załadowaniu pojawi się tuż pod polem obok przycisku „Start”, kliknij go i rozpocznie się przetwarzanie.

Koloruj czarno-białe zdjęcia za pomocą Image Colorizer AI 3

Na koniec zostanie wyświetlony przycisk pobierania, który po kliknięciu przeniesie Cię do nowej karty z kolorowym obrazem. Stamtąd możesz pobrać go za pomocą menu kontekstowego, aby udostępnić lub kontynuować pracę nad obrazem, który ma teraz kolor. Próbowaliśmy Image Colorizer kilka razy, aby zweryfikować ich wyniki, a jak dotąd są bardzo dobre i będą się poprawiać dzięki technologii uczenia się.

Aby to udowodnić Śledź ten link.