Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Kompleksowy przegląd 30 opłacalnych pomysłów na start-upy w Iranie!

Startup to nowy biznes, który dzięki wysiłkom grupy zmotywowanych ludzi próbuje zamienić pomysł w produkt.

Ze względu na rozległy rozwój, jaki ma miejsce w obszarze biznesu, bardzo przydatne będzie tworzenie innowacji w tej dziedzinie. Dziś nowe pomysły w różnych obszarach, pod nazwą startupów, spowodowały rozkwit przedsiębiorstw.

Najlepsze pomysły na start-upy powstają w Iranie. Zazwyczaj podstawą pomysłów na startupy jest świadczenie usług online.

Zostań z nami do końca tego raportu, aby przedstawić Ci 30 najlepszych pomysłów na start-upy, które można wdrożyć w Iranie.

Czynniki sukcesu startupu

brane pod uwagę Kilka czynników może osiągnąć sukces w uruchomienie. W tej sekcji wymieniono 4 najważniejsze czynniki sukcesu startupu.

 1. Najważniejszym czynnikiem jest dobry i wykonalny pomysł.
 2. Powinien być dobry i fachowy zespół, który będzie realizował dany pomysł.
 3. Musi mieć dobry MVP (minimalny produkt opłacalny).
 4. Konieczne jest posiadanie szczegółowego planu z konkretnym generowaniem dochodów.

Pomysły na start-upy w Iranie

W tej sekcji wymieniono kilka najlepszych pomysłów na start-upy w Iranie, które są wykonalne i warte swojej ceny. Należy pamiętać, że startupy działające w sztuczna inteligencjahandel elektroniczny, technologie finansowe, blockchain, Internet rzeczy, aplikacje mobilne i moda mają większe szanse na sukces, a ich przyszłość będzie jaśniejsza.

Pomysł na start-up w dziedzinie rzemiosła

 • W tej dziedzinie możesz rozpocząć działalność gospodarczą i świadczyć usługi online. Do tych słynnych rękodzieł można zaliczyć rzeźbienie, robótki ręczne oraz wykonywanie różnego rodzaju bransoletek i naszyjników.

Dostawa produktów zdrowotnych online

 • Produkty zdrowotne mają wielu fanów i są uważane za jedne z najlepiej sprzedających się produktów. Zakupy online stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów zakupów w czasach korony.

Startup zajmujący się sprzedażą produktów spożywczych

 • Uruchamiając odpowiednią aplikację z zakresu sprzedaży produktów spożywczych, pracę można ułatwić kupującym. Pomysł ten uznawany jest także za jeden z najlepszych pomysłów startupowych wdrożonych w Iranie.

Pomysł sprzedaży ciast i słodyczy

 • Możesz zarobić znaczne dochody sprzedając ciasta i słodycze. Dobra jakość pracy sprawia, że ​​klienci są stali.

Startupy dietetyczne online

 • Liczba przedsiębiorstw utworzonych w tej dziedzinie może być mniejsza; Dlatego można rozważyć wiele innowacji i zarobić dobre dochody.

Firmy związane z produkcją treści

 • Kolejnym pomysłem na start-up, o którym warto wspomnieć, jest produkcja treści. Tworząc treści, możesz udostępniać innym osobom przydatne treści na różne tematy.

Pomysł na projekt strony internetowej

 • Ucząc się projektowania stron internetowych i konfigurując pierwszorzędną witrynę internetową, możesz znacząco przyczynić się do dobrobytu firmy.

Projekt aplikacji

 • Obecnie wiele codziennych zadań człowieka wykonuje się za pomocą różnych aplikacji. Projektując odpowiednią aplikację w wybranej dziedzinie, możesz pomóc w wydajniejszym wykonywaniu zadań.

Startup w dziedzinie choroby koronowej

 • W związku z chorobą koronową można również utworzyć startup, który będzie informował o stanie pacjentów oraz liczbie zgonów i wyzdrowień.

Startupy związane z cyfrową walutą i giełdą

 • Możesz założyć startup w dziedzinie cyfrowej waluty i dzięki temu zarabiać. Jeden ze znanych startupów w tej dziedzinie został założony przez Baiju Bhatta i Vlada Teneta.

Idea usług bankowości cyfrowej

 • Ten typ startupu może przesłać pieniądze do innego kraju i przeliczyć je na żądaną jednostkę. Przykład tego typu startupu uruchomili Nikolai Sturonsky i Vlad Yatchenko.

Firmy o optymalizacji i SEO

 • Obecnie należy podjąć niezbędne środki w zakresie optymalizacji i SEO, aby zapewnić schronienie witrynom. Osoby biegłe w tym temacie mogą w ten sposób nieźle zarobić.

Korepetycje

 • Dzięki obecności w całym kraju piśmiennych nauczycieli i profesorów, możesz wykorzystać więcej informacji o tych bliskich, korzystając z prywatnych korepetycji.

Portale społecznościowe

 • Rozszerzając wykorzystanie sieci społecznościowych do różnych zadań, możesz zostać administratorem innych sieci społecznościowych i spojrzeć na to jak na realny pomysł na start-up.

Pisanie reklamy

 • Osoby posiadające wystarczającą wiedzę i informacje z zakresu reklamy będą mogły w ten sposób zarabiać pieniądze.

Fotografia

 • Startupy można zakładać także w kierunku fotografii; Ponieważ jest uważany za jeden z najlepszych pomysłów do wdrożenia.

przemysł turystyczny

 • W turystyce możesz robić ekscytujące rzeczy i rozpocząć działalność gospodarczą.

Biznes e-commerce

 • Uważany jest za jeden z najlepszych pomysłów na start-up; Ponieważ produkt trafia bezpośrednio od producenta do klienta.

Ekologiczne startupy

 • Można zakładać firmy, które przynoszą korzyść środowisku i przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczeń.

Naprawy wyrobów elektronicznych

 • Praktycznym sposobem na zarabianie pieniędzy jest łączenie się z klientami online w celu naprawy elektroniki.

Założyłem firmę zajmującą się sprzedażą akcesoriów do telefonów.

 • Topowym pomysłem startupowym, który można wdrożyć w Iranie, jest sprzedaż akcesoriów do telefonów, która może przynieść właścicielowi firmy duży zysk.

Produkcja podcastów

 • Jednym ze sposobów nawiązania kontaktu z publicznością jest produkcja podcastu. Słuchając treści, odbiorcy rozumieją większość tematu.

Pomysły na start, takie jak projekt dekoracji

 • Jedną z dziedzin, w których można rozpocząć działalność gospodarczą, jest projektowanie dekoracji, które ma duży potencjał innowacyjny w tej dziedzinie.

Budowa programu bezpieczeństwa blockchain

 • Za pomocą tego typu programów możesz przechowywać i przesyłać podstawowe kryptowaluty.

nauczanie języka angielskiego

 • Można jak najlepiej rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie nauczania języka angielskiego.

Startupy związane z różnymi grami

 • pomysł ten można przedstawić jako topowy pomysł startupowy mający zastosowanie w Iranie, biorąc pod uwagę popularność gier internetowych.

Przegląd zdrowia ludzkiego

 • Pomocny będzie program, który pozwoli prawidłowo zdiagnozować stan ogólny pacjenta przed udaniem się do lekarza.

Taksówka internetowa

 • Dodanie większej liczby funkcji do taksówek internetowych jest również uważane za ekscytujący pomysł.

audiobooki

 • ludzi można zachęcić do studiowania, zakładając atrakcyjną firmę w tej dziedzinie, biorąc pod uwagę spadek czytelnictwa w kraju na mieszkańca.

Aplikacja tłumacza

 • Naprawienie problemów istniejących programów tłumaczących to wykonalny pomysł na start-up, który ludzie mogą podjąć niezbędne kroki.

Zapoznałeś się z listą wykonalnych irańskie startupy prezentując powyższą treść. Możesz wdrożyć i uruchomić jeden z pomysłów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i kapitałem.

Istnieją ciekawe pomysły, które można wdrożyć i poprowadzić do dochodu!

Mając dobry i realny pomysł, możesz uruchomić startup generujący przychody. Wybór pomysłu spośród wymienionych pomysłów zależy od poziomu talentu i zainteresowań danej osoby i można skorzystać z jednego z nich.

Aby uruchomić udany i dochodowy startup, w pierwszym kroku należy poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie; W przeciwnym razie projekt się nie powiódł i nie można oczekiwać dużych zysków ze start-upu.

W artykule omówiono 30 przykładów pomysłów na startupy mających zastosowanie w Iranie. Każdy z wymienionych pomysłów może być ekscytujący i można go wykorzystać do uruchomienia startupu.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPress za darmoudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lenevoPobierz motywy WordPress za darmoudemy do pobrania za darmo