Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie (z przykładami)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie (z przykładami)

Uzyskanie Facebook prawo do pytań o członkostwo w grupie jest jednym z ważnych kroków do sukcesu Facebook Grupa.

Większość właścicieli firm już wie, jak ważne jest bieganie Facebook Grupa dla ich biznesu. Tak więc wielu z nich stworzyło jeden. Ale po utworzeniu ich Facebook grup, niewielu właścicieli firm ma system filtrowania oczekujących członków. To nie jest dobra strategia biznesowa.

W końcu zamierzeni uczestnicy dołączają do różnych Facebook grupy z różnych powodów. I nie wszyscy z nich są Twoimi idealnymi klientami.

Aby odwieść niewłaściwych odbiorców, którzy nie mogą i nie chcą od ciebie kupować, konieczne jest skonfigurowanie systemu filtrowania poważnych zamierzających członków grupy od niepoważnych.

Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż użycie Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie?

Ponadto dzięki Facebookulepszenie do funkcja pytań o członkostwo w grupiemożesz skutecznie sprawdzać przychodzących członków za pomocą prostych i skutecznych kwestionariuszy.

W tym artykule znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie, czym one są, dlaczego są ważne, przykłady, ich korzyści i nie tylko.

Czym są Facebook Masz pytania dotyczące członkostwa w grupie?

Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie to pytania wprowadzające, które możesz zadać swoim nowym członkom, gdy dołączą do Twojej grupy Facebook Grupa.

Te pytania mogą również zostać przedstawione, gdy wysyłają prośbę o dołączenie, zanim zostaną członkami.

Może to pomóc w ich sprawdzeniu i podjęciu decyzji, czyje prośby o członkostwo zaakceptować, a które odrzucić.

Maksymalna liczba pytań, które możesz dodać, to trzy. Kwestionariusz pojawia się automatycznie, gdy tylko klikną przycisk „dołącz do grupy” na Twoim Facebook Grupa.

Te zestawy Facebook pytania dotyczące członkostwa mogą dotyczyć wszystkiego, co chcesz.

Pamiętaj jednak, że możesz zadawać pytania w trzech formatach. Te formaty to:

 • Pola wyboru
 • Wielokrotny wybór
 • Pisemne odpowiedzi

Pytania dotyczące członkostwa były pierwotnie tylko w formie pisemnej w 2017 roku, kiedy to było wprowadzony. Jednakże Facebook zespół niedawno odnowiony funkcja pytań członkowskich oraz wprowadzone pola wyboru i formaty wielokrotnego wyboru.

Pola wyboru umożliwiają członkom zaznaczenie wielu odpowiedzi w polach, które już przedstawiłeś.

Opcja wielokrotnego wyboru pozwala im wybrać odpowiednią dla siebie odpowiedź spośród kilku podanych przez Ciebie odpowiedzi.

Opcja odpowiedzi pisemnej to stara, ale wciąż dobra rzecz. Są ostatecznym dostępnym formatem, który umożliwia członkom wypełnianie krótkich lub długich odpowiedzi.

Wszystkie opcje są dostępne do wyboru w zależności od potrzeb.

Dlaczego Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie są ważne

Omówmy kilka korzyści płynących z ustawienia pytań dotyczących członkostwa dla Ciebie Facebook grupy.

 1. Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie pomagają lepiej poznać swoich członków.

Nie znasz swoich nowych członków. Jedynym sposobem na poznanie ich jest to, co mówią o sobie. The Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie pomagają to osiągnąć.

 1. Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie zapewniają wyjątkowe powitanie

Kiedy dołączają do Twojej grupy po raz pierwszy, pytania dotyczące członkostwa w grupie pomogą nowym członkom poczuć się mile widzianymi.

 1. Odpowiedzi do Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie dają wgląd w ich potrzeby.

z Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie, nowi członkowie mogą mieć lepszy pogląd na to, co Twoja grupa może im zaoferować. Miej je więc na uwadze i zadawaj grupie pytania dotyczące służenia również nowym członkom.

 1. Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie pomagają segregować członków, aby lepiej ukierunkować na nich działania marketingowe.

The Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie mogą pomóc Ci posortować członków, aby lepiej służyć im Twoimi promocjami.

 1. Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie umożliwiają sprawdzanie nowych członków.

Jeśli Twoim zamiarem jest stworzenie społeczności podobnie myślących ludzi, to potrzebujesz Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie.

Te pytania służą jako pierwsze ćwiczenie przesiewowe dla nich. Ktokolwiek jest zbyt zajęty, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące członkostwa, nie zasługuje na to, by być w twoim Facebook Grupa. Po dołączeniu prawdopodobnie będą nieaktywni w Twojej grupie.

Niezależnie od tego, jeśli Twoim zamiarem jest po prostu zbudowanie grupy i zwiększenie liczby uczestników, ta funkcja może nie być dla Ciebie odpowiednia.

 1. Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie pomagają ograniczyć spam

Coraz więcej spamerów Facebook grupy. W grupach publicznych, których jestem członkiem, osobiście zgłosiłem tuzin spamu zawierającego nieodpowiednie treści Facebook zanim. Nie są one jednak nigdzie związane z celem, w jakim grupy zostały utworzone. I przez 98% czasu Facebook usunęli takie posty. Administratorzy grupy zmęczyli się spamem.

Jednak wszystkich bólów głowy można by uniknąć, gdyby właściciele grupy założyli Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie od samego początku.

 1. Zadawanie pytań dotyczących członkostwa pomaga w budowaniu listy e-mailowej.

Facebook grupy należą do najmądrzejszych sposobów, w jakie firmy budują swoje listy e-mailowe. I z tego też powinieneś skorzystać. Jak?

Pamiętasz, że masz trzy formaty zadawania pytań dotyczących członkostwa członkom, którzy dopiero dołączają? Cóż, korzystając z jednego z formatów, jako inteligentny właściciel firmy możesz taktownie poprosić o e-maile za pośrednictwem pytań grupowych, na które odpowiadają przed dołączeniem.

 1. Sprawienie, by przychodzący członkowie odpowiadali na pytania, pomaga w Twoich potrzebach marketingowych

Jeśli zamierzasz przeprowadzić badanie rynku, jednym ze sposobów jest zrobienie tego samodzielnie Facebook Grupa. Możesz ustawić pytania dotyczące członkostwa, aby służyły dokładnie temu celowi.

 1. Odpowiedzi w Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie pomagają uporządkować listę e-mailową.
Rekommenderad:  Nawiązywanie połączenia przez Snapchata: wskazówki dotyczące rozmowy z dziewczyną, którą lubisz

Jednym ze sposobów skutecznego marketingu jest promowanie właściwego produktu właściwym odbiorcom.

dołączają nowi członkowie, korzystając z pytań dotyczących członkostwa, możesz zadać konkretne pytania, które pomogą Ci pogrupować ich na różnych listach e-mailowych.

Na przykład jesteś projektantem stron internetowych, a także sprzedajesz usługi księgowe. Jedno pytanie może dotyczyć tego, czy mają stronę internetową dla swojej firmy. Innym pytaniem może być to, czy muszą skonfigurować oprogramowanie księgowe dla swojej firmy. Następnie możesz pogrupować je w różne listy, jedną do księgowania konta, a drugą do projektowania stron internetowych w celach marketingowych.

Jakie są dobre pytania dotyczące członkostwa dla a Facebook Grupa?

Nowy Facebook właściciele grup mają trudności z ustawieniem dobrych pytań dotyczących członkostwa dla swoich grup. Ich pytania są w większości nudne, mało inspirujące i zamknięte.

Dlatego nowi członkowie nie są zmotywowani do odpowiadania na nie.

Generalnie twój Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie powinny być inspirujące do odpowiedzi, pomocne w kampaniach marketingowych i zachęcać członków do Ciebie i Twojej grupy.

Ponadto pytania dotyczące członkostwa powinny być raczej pytaniami otwartymi niż zamkniętymi.

Pytania zamknięte często mają jedną lub dwie odpowiedzi, „tak lub nie”. O ile nie ma to charakteru marketingowego lub ankiety, pytanie typu „tak” lub „nie” powinno być stosowane rzadko.

Otwarte pytania zachęcają je jednak do „otwarcia się” przed tobą i podzielenia się swoimi podstawowymi pragnieniami i frustracjami.

Załóżmy na przykład, że zarabiasz na życie tworząc strony internetowe i zaczynasz Facebook grupę, aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

W pytaniach dotyczących członkostwa umieszczasz: „Czy masz stronę internetową?”

Są zmuszeni powiedzieć „tak lub nie”.

Ta odpowiedź w najlepszym razie informuje, czy mają stronę internetową, czy nie. Tak, jest to przydatne do sortowania listy e-mailowej. Nie odpowiada, czy uważają, że strona internetowa jest w ogóle niezbędna dla ich firmy, czy nie.

Ale jeśli zapytasz: „Jak myślisz, jak posiadanie lub brak strony internetowej wpływa na przychody i dochody Twojej firmy?”

Widzisz różnicę między tymi dwoma pytaniami? Jeśli to zrobisz, zrozumiesz, do czego służą dobre pytania dotyczące członkostwa Facebook grupy są jak.

Dla jasności drugie pytanie jest bardziej istotne, otwarte i inspirujące do udzielenia odpowiedzi. Odpowiedź, która z tego wynika, pomoże ci zaplanować strategię marketingową wobec każdego członka.

Czy mogę zobaczyć pytania dotyczące członkostwa w Facebook Grupy?

Jeśli jesteś Facebook właściciel grupy lub administrator, zdecydowanie możesz dodawać, edytować i przeglądać własne pytania dotyczące członkostwa.

Możesz to wszystko zrobić, ponieważ masz bezpośredni dostęp do grupy i masz nad nią kontrolę.

Jak więc dodać pytania dotyczące członkostwa?

Przykłady Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie

Oto próbki Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie, które mają mniej niż 200 znaków.

 1. Co nie pozwala ci zasnąć w nocy w [insert the main topic of your Facebook group]?

Przykłady:

 • Co nie daje Ci spać po nocach w dziale księgowości Twojej firmy?
 • Co nie daje Ci spać po nocach w wychowywaniu dzieci?
 1. Z czym obecnie zmagasz się w sprzedaży swoich produktów i usług?
 2. Zwykle wysyłamy wartościowe e-maile dot [insert unified goal of the group] wyłącznie dla naszych członków. dobrze się z tym czujesz?
 3. Pamiętaj, że zwykle odrzucamy członków, którzy nie odpowiadają na nasze pytania dotyczące członkostwa. dobrze się z tym czujesz?
 4. Kładziemy większy nacisk na członków, którzy są aktywni i zaangażowani. Czy możesz powiedzieć, że jesteś ogólnie aktywnym członkiem, czy raczej kimś, kto lubi po cichu obserwować?
 5. Ta grupa jest przeznaczona dla właścicieli firm i niezależnych copywriterów. Staramy się zrównoważyć liczbę obu. Którym Ty jesteś?
 6. Poświęcamy czas na weryfikację sprzedawców na tej platformie. Dlatego nie możesz wystawić czegoś na sprzedaż, jeśli nie zostałeś zweryfikowany. Sprzedający i my ponosimy wszystkie koszty weryfikacji. Czy zgadzasz się z tymi warunkami?
 7. Ta grupa jest dla klientów, którzy kupili nasze oprogramowanie i tych, którzy chcą najpierw przetestować wody. Nie możesz reklamować ani oferować swoich usług w tej grupie ani żadnemu członkowi tej grupy. (Wielokrotnego wyboru: zgadzam się lub nie.)
 8. Często sprawdzamy wszystkie posty promocyjne przed zatwierdzeniem. Zastrzegamy sobie prawo do zatwierdzania lub odrzucania postów członków. dobrze się z tym czujesz?
 9. Jaki jest Twój największy powód dołączenia do tej grupy?
 10. Czy kiedykolwiek kupiłeś jakiś produkt lub usługę przez Internet? Jakiego rodzaju produkty i usługi przemawiają do Ciebie najbardziej?
 11. Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas e-maili edukacyjnych i promocyjnych?
 12. Jaki jest twój największy odwrót w Facebook Grupa?
 13. Jaką największą supermocą chciałbyś podzielić się z naszą Facebook wspólnota?
 14. Należy pamiętać, że komunikacja w tej grupie powinna odbywać się wyłącznie w języku angielskim, aby większość członków mogła się dogadać. Czy czujesz się z tym dobrze?
 15. Zanim opublikujesz jakąkolwiek treść promocyjną, musisz przekazać ją administratorom, a jeśli zostanie zatwierdzona, pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 10 USD. Co myślisz?
 16. Nie zezwalamy na spamowanie. Wysyłanie niezamawianych wiadomości prywatnych do innych członków można określić jako spamowanie. Tak lub nie?
 17. Jakie są najlepsze narzędzia (lub oprogramowanie) używane w XYZ (np. marketing, CRM, wsparcie, autoresponder e-mail) w Twojej firmie?
 18. Niektóre szkoły uważają, że płacenie za wartości, takie jak członkostwo, kursy, książki i konsultacje, jest niewłaściwym i niepotrzebnym wykorzystaniem funduszy. W dzisiejszych czasach wszystko można dostać za darmo. Co o tym sądzisz?
 19. Co sądzisz o grupach, które od czasu do czasu udostępniają ankiety i ankiety, które członkowie mogą wypełnić, aby lepiej im służyć?
 20. Jak często jesteś online?
 21. Na jakim etapie swojej działalności znajdujesz się obecnie pod względem przychodów i zysków?
 22. Komu zlecasz XYZ w swojej firmie?
 23. Wolisz otrzymywać oferty e-mailem czy przez WhatsApp? Co wpływa na Twoją decyzję?
 24. Jak często logujesz się do swojego ulubionego Facebook grupa(y)?
 25. Jak często chcesz otrzymywać e-maile promocyjne dziennie?
 26. Jak myślisz, ile miesięcznie płacisz za oprogramowanie? 20 dolarów, 50 dolarów, 100 dolarów
 27. Czy uważasz, że 360 ​​USD rocznie jest w porządku za oprogramowanie marketingowe?
 28. Kiedy masz pytania, na które potrzebujesz odpowiedzi, gdzie lubisz je zadawać? Quora, Google, YouTube, Facebook Grupa, wszystkie powyższe.
 29. Co zwykle robisz, gdy ktoś zadaje pytania w a Facebook grupa do której należysz? Wielokrotny wybór: pomóż im, odpowiadając, lub usiądź wygodnie i przeczytaj komentarze, aby dowiedzieć się nic nie mówiąc.
Rekommenderad:  12 łatwych wskazówek, jak przyspieszyć WordPress [For Fast Page Load Times]

Jak dodawać lub edytować pytania dotyczące członkostwa w a Facebook Grupa?

Dodawanie pytań dotyczących członkostwa do Twojego Facebook grupa może być łatwa i bezpośrednia.

Jeśli jesteś administratorem lub właścicielem Facebook grupy, możesz poprosić przyszłych członków o udzielenie odpowiedzi 3 pytania w sumie. Pamiętaj, że każde z tych pytań dotyczących członkostwa może mieć maksymalnie 200 znaków.

Jak ustawić Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie na urządzeniach mobilnych

Facebook obecnie nie oferuje tej funkcji, w której można zadawać pytania dotyczące członkostwa w zwykłych przeglądarkach mobilnych.

Oferuje jednak tę funkcję dla zaawansowanych użytkowników w klasycznej przeglądarce mobilnej na Androidzie, iPhonie, iPadzie, Facebook Aplikacja

Oto kroki, które należy wykonać, aby to zrobić:

 1. Uruchom swoją komórkę Facebook Aplikacja.
 1. Kliknij swój obraz w prawym górnym rogu i kliknij „Grupy”.
Wybierz grupy w menu - Kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Kliknij „Twoja grupa”.
Wybierz grupy — kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Wybierz konkretną grupę spośród tych, które moderujesz.
Wybierz konkretną grupę - Kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Wewnątrz grupy przejdź do ustawień w prawym górnym rogu lub kliknij ikonę tarczy.
Kliknij ikonę administratora w prawym górnym rogu — obszerny przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Kliknij pytania dotyczące członkostwa.
Wybierz pytania dotyczące członkostwa w Narzędziach administracyjnych — kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Wybierz „Dodaj pytanie”, aby dodać pytania lub wybierz istniejące pytania, aby je edytować.
Kliknij dodaj pytanie — kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Wybierz preferowany format z listy rozwijanej i ustaw (lub edytuj) pytania. Pamiętaj, że każde pytanie dotyczące członkostwa może zawierać maksymalnie 200 znaków.
Wybierz preferowany format odpowiedzi - Kompleksowy przewodnik po Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie z przykładami
 1. Ustaw pytanie, a następnie zapisz je (lub anuluj, jeśli nie chcesz już ustawiać pytania).

Te pytania dotyczące członkostwa nie są obowiązkowe dla nowych członków przed dołączeniem.

Oznacza to, że mogą najpierw je pominąć, podczas gdy nadal otrzymujesz ich prośbę o dołączenie.

Mają do trzech dni na wypełnienie tych pytań, podczas gdy ich status członkostwa jest w toku. Podczas którego, Facebook przypomni im o udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące członkostwa.

Możesz natychmiast zaakceptować lub odrzucić prośbę o członkostwo. Ale wskazane jest podjęcie decyzji po trzech dniach.

Jeśli filtrowanie próśb członków nie jest dla Ciebie tak ważne, możesz je zaakceptować. W przeciwnym razie możesz odrzucić ich prośbę.

Jak ustawić Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie na komputerze

Ustawić Facebook pytania dotyczące członkostwa na komputerze stacjonarnym, proces opisany w wersji mobilnej jest podobny. Ale jest kilka różnic. Zwłaszcza położenie każdej z funkcji jest różne w obu urządzeniach.

Aby dodać lub edytować pytania na komputerze, wykonaj następujące czynności:

 1. Wewnątrz twojego Facebook Kanał, wybierz Grupy w menu po lewej stronie.
 2. Następnie wybierz swoją grupę. Jeśli „Grupy” nie są widoczne, wybierz „Zobacz więcej”.
 3. Wybierz Ustawienia grupy.
 4. Wybierz pytania dotyczące członkostwa.
 5. Aby dodać nowe pytanie lub edytować istniejące pytanie, wybierz odpowiednio Utwórz i Dodaj pytanie lub kliknij Edytuj, aby edytować.
 6. Wybierz format pytania. Wybierz Pola wyboru, Wybór wielokrotny lub Odpowiedź pisemna.
 7. Napisz swoje pytanie i wybierz Zapisz lub wybierz Anuluj, jeśli zmieniłeś zdanie.

Jak automatycznie zatwierdzać nowych członków do Facebook Grupa?

Możesz zatwierdzać lub odrzucać prośby nowych członków, jeśli jesteś właścicielem lub administratorem danej grupy.

Co więcej, ci zamierzający członkowie mogą dołączyć do grupy, jeśli spełniają wszystkie określone przez Ciebie wymagania, takie jak lokalizacja lub ukończenie pytania dotyczące członkostwa.

Jeśli ustawisz wymagania dotyczące członkostwa lub nie, możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.

Biorąc to pod uwagę, oto sposoby, aby to zrobić w zależności od urządzenia.

Jak automatycznie zatwierdzać nowych członków do Facebook Grupuj przez telefon komórkowy

 1. Wybierz ikonę hamburgera w prawym górnym rogu Facebook
 2. Wybierz Grupy z menu
 3. Wybierz opcję „Twoje grupy”, a następnie wybierz konkretną grupę, o której myślałeś.
 4. Jeśli opcja Grupa nie jest dostępna w menu, wybierz Zobacz więcej.
 5. Wybierz ikonę tarczy w prawym górnym rogu
 6. Wybierz Ustawienia grupy.
 7. Wybierz opcję Automatyczne zatwierdzanie członków z opcji „Pod członkostwem”.
 8. Wybierz preferowaną opcję wymagań, aby zezwolić wszystkim oczekującym członkom na dołączenie do Twojej grupy.
 9. Wybierz Zapisz w prawym górnym rogu po zakończeniu.

Jak automatycznie zatwierdzać nowych członków do Facebook Grupuj przez komputer

Jeśli do tej operacji używasz komputera stacjonarnego, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Wybierz Grupy z menu po lewej stronie Facebook karmić
 2. Wybierz grupę, którą zamierzałeś.
 3. Jeśli Grupa nie jest dostępna, jak pokazano, wybierz opcję „Zobacz więcej”.
 4. Wybierz opcję Automatyczne zatwierdzanie członków z dostępnego menu.
 5. Wybierz Skonfiguruj kryteria.
 6. Wybierz preferowaną opcję wymagań, aby zezwolić wszystkim oczekującym członkom na dołączenie do Twojej grupy.
 7. Wybierz Potwierdź.
Rekommenderad:  Wypróbuj aktualizacje sztucznej inteligencji i wydajności Microsoft Edge, aby przeglądać lepiej

Jak upewnić się, że nowi członkowie odpowiadają na pytania dotyczące członkostwa?

Niestety wg Facebooknie możesz zmusić nikogo do odpowiedzi na niektóre lub wszystkie pytania dotyczące członkostwa.

Jeśli nie odpowiedzą na pytania dotyczące członkostwa, najlepsze, co możesz zrobić, to odrzucić ich prośbę. Lub ustaw automatyczny filtr zatwierdzać lub odrzucać nowych członków na swoim Facebook Grupa.

Według Facebook artykuły pomocnicze:

Przyszli członkowie mogą odpowiedzieć na jedno pytanie lub na wszystkie pytania dotyczące członkostwa, ale udzielenie odpowiedzi nie jest obowiązkowe.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy ich prośba o dołączenie do grupy zostanie zrealizowana po odejściu potencjalnego członka bez odpowiedzi na pytania, odpowiedź brzmi „tak”.

Pocieszeniem jest to, że jeśli potencjalny członek grupy nie odpowiedział na pytania, otrzyma je 4 automatyczne powiadomienia.

Otrzymają je jako takie:

 • jedno powiadomienie po trzech godzinach,
 • jeden po jednym dniu,
 • jeden po dwóch dniach,
 • i wreszcie jeden po trzech dniach.
 • Brak dalszych powiadomień po trzech dniach.

Możesz skonfigurować filtr próśb o członkostwo, aby upewnić się, że nowi członkowie odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące członkostwa.

Jak przechwytywać odpowiedzi z Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie

Czy wiesz, że po zatwierdzeniu czyjejś prośby o członkostwo możesz dołączyć do swojego Facebook grupy, tracisz dostęp do ich odpowiedzi na pytania dotyczące członkostwa? To jest ponieważ Facebook nie zapisuje dla ciebie odpowiedzi. Aby zapobiec utracie tych odpowiedzi, jeśli są one dla Ciebie ważne, musisz je najpierw zapisać lub przechwycić.

Można to obejść na dwa sposoby. Zapisz go ręcznie. Lub zapisz go na autopilocie, abyś nie musiał kiwnąć palcem ani martwić się, zanim odpowiedzi zostaną zapisane po ustawieniu systemu.

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby ręcznie zapisać odpowiedzi na pytania dotyczące członkostwa w grupie.

Jak zapisać odpowiedzi do Facebook Pytania dotyczące członkostwa w grupie ręcznie

Jeśli oczekujący członek odpowiedział na ustawione przez Ciebie pytania dotyczące członkostwa, możesz je zapisać ręcznie.

Dostajesz powiadomienie od Facebook o nich.

Powiadomienia te można znaleźć w dwóch lokalizacjach w zależności od typu grupy:

 • W grupach prywatnych – znajdziesz je w zakładce „prośba o członkostwo”
 • Grupy publiczne – tutaj znajdziesz je w zakładce „prośba uczestnika”

Teraz, po znalezieniu oczekujących próśb o dołączenie, znajdziesz również ich odpowiedzi.

Możesz zapisać odpowiedzi dotyczące członkostwa, korzystając z następujących metod:

 • Rób zrzuty ekranu z odpowiedziami jeden po drugim i zapisuj je gdzieś do użytku lub do wykorzystania w przyszłości.
 • Możesz ręcznie skopiować i wkleić odpowiedzi do pliku Excel lub arkusza Google
 • Możesz zatrudnić Wirtualnego Asystenta, aby skopiował i wkleił odpowiedzi za Ciebie

Pamiętaj jeszcze raz, że utracisz odpowiedzi na pytania dotyczące członkostwa, jeśli najpierw zaakceptujesz lub odrzucisz prośbę o członkostwo.

Dlatego zawsze pamiętaj, aby najpierw zapisać odpowiedzi.

Rozumiem. Robienie tego ręcznie wymaga czasu. Oto jak możesz to zrobić za pomocą łatwego w użyciu oprogramowania.

Jak zapisać odpowiedzi do Facebook Automatyczne pytania dotyczące członkostwa w grupie

Możesz użyć oprogramowania, aby zautomatyzować zapisywanie odpowiedzi na pytania dotyczące członkostwa.

Z kilku narzędzi, których możesz użyć, Liderzy grup wyróżnia się. To jest ulubieniec wielu właścicieli firm.

Jest to rozszerzenie Chrome, które dodajesz do przeglądarki Chrome.

Wyróżnia się, ponieważ możesz zaoszczędzić znacznie więcej niż odpowiedzi na pytania dotyczące członkostwa.

Zbierać Facebook Adresy e-mail członków grupy

Jeśli poprosisz o e-maile oczekujących członków, może je również automatycznie zapisać. Obejmuje to ich imiona.

Następnie eksportuje je jako leady do Twojego ulubionego autorespondera do e-mail marketingu.

Obejrzyj to krótko film instruktażowy na Group Leads, aby zobaczyć, jak to się robi 5 minuty.

Końcowe przemyślenia

Podsumowując, w tym artykule nauczyłeś się ważnych lekcji na temat Facebook pytania dotyczące członkostwa w grupie, dlaczego są one niezbędne, niektóre z ich przykładów, jak automatycznie zapisywać odpowiedzi i wiele więcej.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma będzie się rozwijać, korzystając z tego niesamowitego Facebook funkcja grupowa zależy wyłącznie od Ciebie. Rozważ dodanie skutecznych pytań dotyczących członkostwa do swojego Facebook grupę i skorzystaj z bezpłatne narzędzie udostępniane w celu automatyzacji marketingu.