Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Koniec BlackBerry! Smartfony przestaną działać w styczniu 2022 r.

Jeśli istnieją kultowe marki w świecie smartphones, BlackBerry jest jednym z nich. Ten kanadyjski gigant przez wiele lat dominował na rynku, a teraz, aby położyć kres temu obszarowi, jego smartphones przestań pracować w ciągu dnia 4 Styczeń 2022.

W rzeczywistości był to scenariusz, na który wielu czekało, a który w końcu nabiera kształtu. Usługi przestaną działać i wszystko smartphones będą podążać tą samą ścieżką i nie mogą być już używane przez użytkowników.

Jeżyna smartphones rynek usług 2022

Jedna z najbardziej znanych marek na rynku

Historia BlackBerry jest pełna wzlotów i upadków. Była to marka, która kontrolowała bardzo duży obszar rynku dla smartphones. Dysponując unikalnym ekosystemem oferowanym użytkownikom, miał wszystko, aby odnieść sukces, tak jak to miało miejsce przez wiele lat.

Prawda jest taka, że ​​producent nie był w stanie śledzić ewolucji rynku i innych propozycji, co ostatecznie podyktowało jego koniec. Teraz, lata po uruchomieniu ostatniego smartfona, nadeszła Twoja kolej sistema operativo dobiegają końca, jak również ich usługi.

Jeżyna smartphones rynek usług 2022

Usługi BlackBerry przestają działać

Niż ujawnia sama marka, to będzie tego dnia 4 Styczeń 2022, że BlackBerry OS 7.1, lub wcześniej, a system OS 10 utraci część swoich usług. Są one niezbędne do korzystania z smartphones, które w ten sposób przestają działać.

Są to usługi, które umożliwiają wykonywanie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości, dzwonienie pod numer 112, a nawet korzystanie z danych w celu uzyskania dostępu do Internetu. Oczekuje się również, że wystąpią problemy z dostępem przez Wi-Fi i korzystaniem z różnych aplikacji. Te problemy pojawią się również na tablecie BlackBerry, PlayBooku.

Jeżyna smartphones rynek usług 2022

2022 to koniec tych wydarzeń smartphones jedyny w swoim rodzaju

Po zakończeniu usług, takich jak wiadomości i sklep z aplikacjami w 2019 roku, jest to prawdopodobnie ostatni krok w kierunku śmierci smartphones z BlackBerry. Próba wejścia do uniwersum Androida nie powiodła się, co pozostawia QNX, sistema rozrywka, którą przyjęło wielu producentów samochodów.

Tym samym dobiega końca kolejny z gigantów w branży smartphones. Były to wieloletnie sukcesy, z doskonałymi usługami i sprzętem, które pozostaną w historii i na pewno zostaną zapamiętane za wszystko, co oferowali użytkownikom.