kontrola rodzicielska, listy Family Mix i więcej

Spotify Pokaż świat jako jedną z najpopularniejszych aplikacji dzisiaj. Wielu użytkowników uwzględniło usługi strumieniowego przesyłania muzyki jako jedną ze swoich bezpiecznych aplikacji, jeśli chodzi o nowe telefony. I jest kilka firm, które mają więcej niż 200 milionów aktywnych użytkowników, sukces, który Spotify opiera na ciągłych aktualizacjach.

Wczoraj rozmawialiśmy o możliwości podwyżek cen, które dotrą do wybranych rynków na całym świecie. Wiadomości, które jak zwykle nie lubią różnych profili. Dlatego Spotify postanowiło ogłosić wiadomości, na które od dawna oczekiwano w planie rodzinnym. Tutaj informujemy o wszystkich szczegółach aktualizacji, które podkreślają pożądaną integrację kontrola rodzicielska i specjalne listy odtwarzania co zaskoczyło wszystkich. Nie przegap tego!

Spotify aktualizuje Plan rodzinny o kilka oczekiwanych funkcji

Należy zauważyć, że plan rodzinny Sportify jest przeznaczony dla grup do sześciu osób, które mogą się cieszyć usługa premium dla 1499 EUR. Więc jeśli nie wiesz, to całkiem korzystne, jeśli stworzysz dobrą grupę, która spłaca twoje długi co miesiąc, teraz nadszedł czas, aby przejrzeć wiadomości, które zostały uwzględnione w serwisie.

Przede wszystkim widzimy integrację Kontrola rodzicielska które zażądał użytkownik. Odtąd wiele profili będzie mogło kontrolować zawartość na innych kontach w pakiecie. W ten sposób dzieci mogą słuchać tylko muzyki dozwolonej przez rodziców lub rodzeństwo. The Family Mix lub niestandardowa lista odtwarzania Wydaje się, że jest to jedna z najważniejszych zmian w tej aktualizacji. To jest wspólna lista, na której każdy członek pakietu może dodać swoje ulubione piosenki i do której wszyscy użytkownicy będą mieli dostęp. Mówimy o usługach, które mogą analizować muzykę najczęściej słuchaną przez użytkowników, aby w końcu zebrać utwory z publicznej listy.

kontrola rodzicielska, listy Family Mix i więcej 1

Nie powinniśmy też zapominać o prezentacji rodziny. Hub jako wzrost ustawień planu. Od teraz będzie łatwiej jest dodawać lub usuwać członków przydziału i aktualizować wszystko związane z ustawieniami. Należy zauważyć, że wszystkie te wydarzenia pojawiły się w Irlandii i będą stopniowo rozprzestrzeniać się na całym świecie.