Konwertuj dowolne zdjęcie na obraz 3D za pomocą LucidPix

Włącz do aparatu coraz mocniejsze kamery smartphones, zmusiło wielu programistów do wykorzystania ich w swoich aplikacjach. W tej chwili istnieją dziesiątki aplikacji aparatu z bardzo interesującymi ustawieniami, które pozwalają robić naprawdę atrakcyjne zdjęcia z różnymi efektami. W tym sensie chcemy zaprezentować Ci taki, który pozwoli Ci robić zdjęcia z efektami 3D, które świetnie wyglądają i które z pewnością przyciągną wszystkie oczy do twoich publikacji.

Nazywa się LucidPix, a jego funkcją jest łatwe generowanie obrazów z efektami 3D, a także stosowanie różnych filtrów w celu poprawy jego wyglądu.

Twórz obrazy 3D

https://www.youtube.com/watch?v=94xQWbo1Ips

Efekt trójwymiarowy pojawia się, gdy głębia jest dodawana do obrazu i jest dokładnie tym, co robi ta aplikacja. LucidPix odpowiada za odbiór obrazów w 2D, a w ramach zadań przetwarzania obrazu dodaje głębi, która daje nam wrażenie wizualne, że elementy obrazu opuszczają ekran. Jest to coś, czego do tej pory nie mogliśmy osiągnąć natywnie na Androidzie lub iOS i że możemy obecnie skorzystać z takiej aplikacji.

Konwertuj dowolne zdjęcie na obraz 3D za pomocą LucidPix 1

Proces użytkowania LucidPix jest dość prosty i podobnie jak inne aplikacje aparatu, po prostu otwórz go, aby zrobić zdjęcie. Aplikacja automatycznie przetworzy głębokość dodawania obrazu, dzięki czemu będziemy mieć nasze zdjęcie w 3D. Ponadto LucidPix ma galerię filtrów i efektów, które pozwolą ci dostosować zdjęcie, aby nadać mu dotyk, który najlepiej odpowiada Twoim gustom.

Ta aplikacja jest prezentowana jako pierwsza w swoim rodzaju, z możliwością robienia zdjęć zwiększających głębię w celu wygenerowania wrażenia wizualnego w trzecim wymiarze. Po wygenerowaniu obrazów masz dostępne opcje udostępniania ich w wybranej sieci społecznościowej.

Aby pobrać LucidPix na Androida, Śledź ten link.

Aby pobrać LucidPix na iOS, Śledź ten link.