Konwertuj obrazy i filmy na kreskówki za pomocą Cartoonizer

Konwertuj obrazy i filmy na kreskówki za pomocą Cartoonizer 1

Edycja zdjęć i filmów to zadanie, które do dnia dzisiejszego było znacznie ułatwione dzięki różnym dostępnym narzędziom. Jesteśmy w momencie, w którym możemy wykonać fotomontaże lub retuszować zdjęcia w naprawdę prosty sposób, korzystając z edytorów internetowych i desktopowych z mechanizmami, które pozwalają każdemu użytkownikowi na wykonanie tego typu zadań.

Jednak sztuczna inteligencja zaproponowała nowy poziom, na którym nasza interwencja nie jest konieczna. Z tego powodu chcemy przedstawić Wam Cartoonizer, aplikację internetową opartą na sztucznej inteligencji, która może konwertować obrazy i filmy na kreskówki.

Konwertuj filmy i zdjęcia na kreskówki

Konwertuj obrazy i filmy na kreskówki za pomocą Cartoonizer 2

Efekt karykatury czy komiksu to coś, co w tej chwili możemy uzyskać poprzez filtry wielu narzędzi. Jednak robienie tego z wideo jest znacznie bardziej skomplikowanym tematem, który zasługuje na znajomość ilustracji, a czasem także animacji. Mimo to Cartoonizer jest przedstawiany jako świetna alternatywa, która stawia pierwsze kroki w przetwarzaniu obrazów i filmów na kreskówki przy użyciu sztucznej inteligencji. W ten sposób będziemy mieli możliwość stosowania tych edycji bez wiedzy lub ingerencji w proces.

Aby przekonwertować zdjęcia i filmy na kreskówki za pomocą Cartoonizer, wystarczy wykonać jeden krok, czyli przesłać obraz lub wideo na stronę internetową. Należy zauważyć, że waga plików nie może przekraczać 30 MB.

W ten sposób po wejściu na stronę internetową z linku na końcu tego artykułu otrzymasz kilka przykładów ich wyników oraz obszar, w którym należy dodać dany plik. Po przesłaniu proces rozpocznie się automatycznie i po kilku sekundach wynik będzie gotowy do pobrania.

Aby wypróbować Cartoonizer, Śledź ten link.