Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Korzystanie ze StoreMapper, aby ułatwić klientom znalezienie Cię

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Korzystanie ze StoreMapper, aby ułatwić klientom znalezienie Cię

Jeśli masz sklep fizyczny, zdecydowanie powinieneś zachęcać odwiedzających online do odwiedzania i sprawdzania twoich produktów. Jest to szczególnie przydatna strategia skierowana do osób mieszkających w pobliżu i tych, którzy wolą zobaczyć i dotknąć przedmiotów.

Jeszcze bardziej przydatne jest posiadanie dobrego lokalizatora sklepów na swojej stronie internetowej, jeśli faktycznie masz kilka różnych oddziałów. W końcu wciąż jest wielu kupujących, którzy zamiast kupować Twoje rzeczy przez Internet, wolą odwiedzać tradycyjne butiki.

Dlaczego warto wybrać StoreMapper?

Sprzedawcy 3dcart, którzy już zainstalowali i używają StoreMapper, mogą potwierdzić niezwykłe funkcje i zalety tej aplikacji. Wyobraź sobie, jak łatwo i wygodnie klienci mogą znaleźć Twoje sklepy, jeśli masz łatwo dostępny tego rodzaju lokalizator sklepów. Wspaniałe jest to, że można go bardzo łatwo zintegrować ze swoim sklepem internetowym w ciągu zaledwie kilku minut i bez potrzeby używania kodu!

Nie martw się o projekt, ponieważ StoreMapper jest łatwy do dostosowania w celu dopasowania do Twojego sklepu internetowego i utrzymania marki Twojej firmy. I oczywiście możesz z tego korzystać podczas ekspansji na cały świat, ponieważ możesz faktycznie włączyć nieograniczoną liczbę sklepów w różnych krajach. I z pewnością możesz dotykać nawet klientów w podróży dzięki responsywnemu projektowi aplikacji, idealnemu na urządzenia mobilne.

Wyobraź sobie taką sytuację: gdy zainteresowany kupujący wchodzi do Google i wpisuje „Gdzie kupić…” wraz z oferowanym przez Ciebie produktem, istnieje znacznie większa szansa, że ​​w wynikach wyszukiwania pojawi się strona lokalizatora Twojego sklepu. W ten sposób zwiększa to również Twoje SEO i szanse na znalezienie przez potencjalnych klientów.

StoreMapper współpracuje również z Mapami Google, umożliwiając umieszczanie istotnych informacji, takich jak dane kontaktowe, a także umożliwiając ludziom uzyskanie rzeczywistych wskazówek dojazdu do Twojego sklepu z miejsca, w którym się znajdują. Teraz to naprawdę zdziała cuda dla Twojej firmy na dłuższą metę!

Rekommenderad:  Jak korzystać z Google Pay dla Firm

Ponadto, dzięki dostarczonemu narzędziu analitycznemu, odkryjesz także miejsca, w których Twoi klienci szukają, ale nie znajdują Twoich sklepów. Dlatego takie dane dadzą Ci wyobrażenie, gdzie w przyszłości możesz założyć nowy oddział.

Jeśli nie jesteś jeszcze w pełni przekonany o wartości tej aplikacji, możesz skorzystać z niej za darmo 7-dniowa wersja próbna przed skorzystaniem z planu miesięcznego. Cieszyć się StoreMapper w Twoim e-sklepie 3dcart!