Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

„Koty jednoszynowe”; Czarno-białe zdjęcia zachowania kota

Koty zawsze lubią stać lub spać w najbardziej absurdalnych miejscach. Sabrina Boehm To fotograf, który uczynił to tematem swoich zdjęć.

Sabrina Boehm zainteresowała się fotografią kotów sześć lat temu, kiedy adoptowała swojego pierwszego kota. Od tego czasu pracował nad kilkoma projektami z udziałem kotów. Sabrina uwielbia momenty, w których koty stosują swoją kocią logikę w codziennym życiu. Lubi uwieczniać wszystkie te momenty.

Fotografując w schronisku, spotkałam wiele kotów, które uwielbiały spać w nietypowych miejscach (szczególnie w budach dla psów, które służą jako schroniska na świeżym powietrzu). Moje koty są ekspertami w chodzeniu po wąskiej poręczy płotu podwórza i wciąż zaskakują mnie po latach. Ta kwestia stała się powodem stworzenia kolekcji zdjęć „koty jednoszynowe”.

Widząc te wszystkie dziwne cechy u kotów, Sabrina przygotowała kolekcję ich czarno-białych zdjęć, które można obejrzeć w tej części migawki.

Koty/

Koty/ R

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/ R

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

R

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Koty/

Jeśli podobają Ci się koty i styl fotografii tej kochającej koty artystki, możesz odwiedzić stronę Sabriny Boehm na Instagramie aby zobaczyć więcej zdjęć. Co sądzisz o tych zdjęciach? Czy widziałeś kiedyś koty w nieuzasadnionych sytuacjach?

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmokurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie HuaweiPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumudemy do pobrania za darmo