Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Krajobraz automatyzacji MonetizeMore 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Krajobraz automatyzacji MonetizeMore 2023

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

W 2023 r. krajobraz technologii reklam automatycznych wygląda zupełnie inaczej niż w 2020 r. Wielu wydawców wciąż próbuje dowiedzieć się, jak zarabiać na swoich treściach, podczas gdy inni zwrócili się do AdTech, aby pomóc im trzykrotnie zwiększyć przychody z reklam. Oto spojrzenie na wizję MonetizeMore dotyczącą technologii reklamowych w 2023 roku.

Platformy po stronie popytu

Platforma DSP lub DSP umożliwia markom i reklamodawcom kupowanie wyświetleń w różnych usługach wydawców i przesyłanie kreacji reklamowych na jednej platformie reklamowej.

WOSK: Wosk to popularna platforma Demand-side, która jest dostarczana z własnym systemem BAAS Licytant jako usługa zestaw stawek, który marki i wydawcy mogą dostosowywać do swoich potrzeb.

MediaMath: MediaMathTechnologia reklamowa firmy pozwala reklamodawcom kupować media na ich zaawansowanej platformie.

biuro handlowe: biuro handlowe zapewnia reklamodawcom dostęp do głównych platform zakupu mediów. Ten DSP dobrze synchronizuje się z reklamami mobilnymi, natywnymi i wideo.

wyzwalacz: Triggit tworzy niezawodną technologię reklamową, aby Twoje reklamy były bardziej zoptymalizowane i natychmiast podejmowały decyzje dotyczące ustalania stawek w czasie rzeczywistym. Wykorzystują algorytmy uczenia maszynowego do optymalizacji cen i stawek na podstawie wyświetleń.

ZAKRĘT: Turn jest znany z zapewniania zautomatyzowanych zakupów za pośrednictwem swojego DSP oraz zarządzania i analizy danych za pośrednictwem swojego DMP.

Efektywna granica: Efficient Frontier jest dostarczany z komponentami do kupowania mediów displayowych do platformy kupowania płatnych wyszukiwań. Ustalanie stawek w czasie rzeczywistym na poziomie wyświetleń jest częścią ich nowej oferty displayowej, a wielu wydawców korzysta z ich platformy.

Platformy po stronie zaopatrzenia

Platforma po stronie podaży lub SSP to interfejs adtech, który łączy wydawców z dostępną treścią reklamy. Platformy po stronie podaży programowo licytują dostępną w magazynie przestrzeń reklamową premium wydawcy. Po zakończeniu aukcji wydawca wyświetla te reklamy SSP w swojej aplikacji lub witrynie. Przychody z reklam trafiają do wydawcy za pośrednictwem SSP od nabywcy mediów, który zapłacił za wyświetlenia w ekosystemie adtech.

PubMatic: PubMatic jest najpopularniejszym SSP wśród wydawców, ponieważ jest powiązany z Prebid i ma wiele markowych technologii, takich jak OpenWrap OTT.

Rekommenderad:  6 sposoby automatyzacji Kalendarza Google w pracy

Xandr: Xandr jest obecnie własnością AT&T. Wykorzystują zastrzeżoną technologię reklamową do zwiększania przychodów, zapewniając jedną platformę kupna i sprzedaży zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców.

SmartyAds: SmartyAds to platforma wymiany reklam dla wydawców. Jest to rynek wydawców generujący przychody z reklam dzięki monetyzacji witryn lub aplikacji.

SOVRN: Sovrn jest popularnym partnerem reklamowym dla wydawców, jeśli chodzi o zwiększanie zautomatyzowanych przychodów i zarabiania na reklamach.

AppNexus: Należący obecnie do Xandr, AppNexus jest jedną z najlepszych firm zajmujących się wymianą reklam, w której zasoby reklamowe można łatwo kupować i sprzedawać.

IndeksWymiana: IndeksWymiana to miejsce, w którym wydawcy i nabywcy mediów mogą znaleźć wysokiej jakości zasoby reklamowe na swojej globalnej platformie reklamowej.

AdX: Google Ad Exchange lub AdX, znany wcześniej jako DSP, zawsze był najlepszym i najczęściej używanym źródłem ofert reklamowych dla wydawców. To zaawansowana wersja programu Google AdSense do zarabiania pieniędzy.

Criteo: Technologia Criteo „Direct Bidder” zwiększa przychody wydawców z reklam, bezpośrednio łącząc zasoby reklamowe premium z popytem premium. Oferują reklamy natywne, natywne API, standardowe IAB i lepkie stopki.

OpenX: OpenXPlatforma reklamowa firmy jest znana jako „OpenAudience”. Dotyczy wszystkich aspektów reklamy i marketingu cyfrowego w oparciu o wydajność, prywatność i wiedzę.

Amazon Usługi wydawcy: Znany również jako A9 Amazon współpracownikami, oferują wydawcom oparty na chmurze pakiet do licytacji nagłówków, kupowania mediów i motywowania ich modelu przychodów.

Potrójne podniesienie: Firma TripleLift odkrywa na nowo miejsca docelowe reklam, jedno medium na raz, za pomocą reklam programatycznych. Ich Adtech ułatwia reklamowanie marek i zapewnia wydawcom wyniki, których szukają, jeśli chodzi o skalowanie monetyzacji w sieci.

Cudowne dziecko: Reklamy Wunderkind zapewniają ekskluzywne, opatentowane zasoby reklamowe wydawcom na poziomie przedsiębiorstwa, którzy są bardziej zorientowani na wygodę użytkownika.

Sonobi: Sonobi projektuje rozwiązania i narzędzia reklamowe dla czołowych wydawców, agencji medialnych i reklamodawców z branży technologii reklamowych.

Verizon: Verizon Media oferuje SSP stworzony przez wydawcę dla twórców aplikacji, producentów wideo, blogerów i przedsiębiorstw wielokanałowych.

Magnit: Magnit został zbudowany z połączenia The Rubicon Project, Telarii i SpotX. Dzięki integracjom dla wszystkich kanałów reklamowych i formatów reklam, Magnite twierdzi, że jest największym niezależnym SSP na świecie.

Mopub: MoPub który jest teraz własnością Twitteroferuje wydawcom rozwiązania do zarabiania na aplikacjach mobilnych. Mają zapakowaną mobilną giełdę RTB w aplikacji.

Rekommenderad:  Microsoft stawia na uczenie się przez wzmacnianie. Oto jak

Reklamy natywne

Reklamy natywne łączą się ze stylem i klimatem odpowiadających im treści, więc są raczej rozszerzeniem doświadczenia witryny niż reklamą „zakłócającą spokój”.

Chciwa gra: Chciwa gra dba o wymagania wydawców i programistów dotyczące zarabiania na aplikacjach i pozyskiwania użytkowników, aby mogli oni skupić się głównie na tworzeniu lepszych aplikacji.

Glispa: Glispa to firma zajmująca się technologią mobilną, która zarabia na Twojej aplikacji za pomocą formatów reklam o dużej sile oddziaływania, wspieranych przez zautomatyzowaną wymianę reklam na przejrzystej platformie typu „wszystko w jednym”.

mózg: pozamózgowie oferuje rozwiązania reklamy natywnej, dzięki którym reklamodawcy i wydawcy mogą uzyskać dostęp do Outbrain SmartFeed i sieci reklamowej.

Mobvista: Mobvista to popularna platforma programatyczna, która dostarcza usługi reklamowe i analityczne na urządzenia mobilne twórcom aplikacji na całym świecie.

Menedżer reklam Google: Menedżer reklam Google aka GAM to najbardziej znana i używana platforma sprzedażowa i serwer reklam. GAM zapewnia dostęp do zautomatyzowanego zakupu mediów i sieci markom i wydawcom każdej wielkości.

Google AdMob: AdMob to platforma Google do zarabiania na aplikacjach mobilnych dla wydawców.

Zawartość wersji: Zawartość koncentruje się na współpracy z wydawcami i rozwoju treści, a ich głównym celem jest wzrost przychodów z reklam wydawcy.

Tabuola: Tabuola oferuje głównie reklamy natywne i kampanie reklamowe typu „zrób to sam” i jest znany głównie z wyskakujących okienek na stronach internetowych.

Nieprawidłowe rozwiązania dotyczące ruchu

Rozwiązania dotyczące nieprawidłowego ruchu (IVT) mają pomagać w wykrywaniu IVT i zwalczaniu oszustw związanych z reklamami, zapewniając jednocześnie rozwiązania poprawiające jakość reklam, które jednocześnie umożliwiają wydawcom kontrolowanie i monitorowanie reklam programatycznych oraz ograniczanie zwrotów przychodów.

Policjant ruchu: Zarabiaj na More Policjant ruchu drogowego wykrywa i analizuje nieprawidłowy ruch (IVT) i ogranicza zwroty przychodów, jednocześnie wykrywając oszustwa reklamowe i zapobiegając im.

Wyrocznia: Wyrocznia Wykrywanie oszustw reklamowych pomaga reklamodawcom chronić wydatki na reklamę i zapewnia, że ​​ich wyświetlenia reklam są widoczne i nie są marnowane.

WhiteOps: Bezpieczeństwo ludzi (dawniej White Ops) zapewnia rozwiązania w zakresie oszustw reklamowych za pośrednictwem usług weryfikacji „łagodzenia botów” dla witryn internetowych i aplikacji.

Strażnik ruchu: Straż drogowa pomaga wydawcom radzić sobie z ochroną przed oszustwami reklamowymi i ochroną PPC.

Rekommenderad:  13 najlepszych przykładów e-maili z podziękowaniami, które budują lojalność klientów

Platformy zarządzania wydawcami

Platformy do zarządzania wydawcami to zautomatyzowane firmy reklamowe, które umożliwiają wydawcom przeniesienie 90% pracy na partnerów zajmujących się obsługą reklam w zakresie zarabiania w internecie, zarabiania na aplikacjach i zwiększania przychodów z reklam.

Pubguru: Pubguru Aplikacja internetowa oferuje najlepsze raporty dotyczące zarządzania zyskami i pomogła ponad 300 wydawcom zdywersyfikować przychody z reklam za pomocą ustalania stawek w nagłówku pubguru.

Drut: Drut do gry oferuje globalną technologię i narzędzia reklamowe, które pomagają wydawcom zwiększać przychody z reklam od ich bazy użytkowników i skuteczniej prowadzić działalność.

KawiarniaMedia: CaféMedia dzieli się z niezależnymi wydawcami i twórcami wiedzą i technologią jednych z największych, najbardziej innowacyjnych i odnoszących sukcesy wydawców cyfrowych na całym świecie.

Freestar: Freestar oferuje rozwiązania do monetyzacji witryn i aplikacji.

Reklamy wideo

Platformy reklam wideo oferują zestaw narzędzi do wyświetlania reklam wideo, dzięki którym reklamy wideo są bardziej atrakcyjne i napędzane konwersją, jeśli chodzi o reklamy mobilne, zarabianie na aplikacjach itp.

Herbaty: The Herbaty firma reklamuje się jako największy na świecie rynek reklamy wideo i wynalazca wideo typu out-stream.

Prima: Primis to popularna platforma do odkrywania filmów, która pomaga wydawcom zarabiać więcej, zachęcając ich użytkowników do odkrywania wysokiej jakości treści wideo.

Wykres: Chartboost której właścicielem jest Zynga, jest czołową platformą automatycznego zarabiania i reklamy, która umożliwia wydawcom na całym świecie uzyskiwanie wysokich CPM dzięki wciągającym reklamom wideo.

Vungla: Vungle dominuje głównie w reklamach wideo w aplikacjach i niszy mobilnej reklamy wideo.

InnerActive przejęty przez Fyber: InnerActive to niezależna giełda reklam mobilnych, która obsługuje reklamy natywne i wideo na całym świecie.

Dowolny klip: Dzięki technologii inteligencji wizualnej, AnyClip zapoczątkowuje erę 2022, jeśli chodzi o reklamy wideo i sztuczną inteligencję.

Szukasz pomocy w poruszaniu się po ciągle zmieniającym się krajobrazie programmatic w tym roku?

Porozmawiaj z MonetizeMore już dziś, a pomożemy Ci nawiązać odpowiednie partnerstwo dla Twojej witryny i skalować przychody z reklam.

Table of Contents