Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kreator odzyskiwania danych EaseUS: bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Windows

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kreator odzyskiwania danych EaseUS: bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Windows

Utratę danych można łatwo zaliczyć do najbardziej przykrych doświadczeń. Takie, które powoduje utratę cennych informacji i stawia Cię na drodze do ciągłego testowania różnych narzędzi do odzyskiwania danych w celu odzyskania utraconych danych. Ogólnie rzecz biorąc, sam proces testowania jest dość żmudny i czasochłonny. Ponieważ pomimo wielu dostępnych usług odzyskiwania danych, nie każda z nich działa zgodnie z reklamą, a te, które działają, pobierają znaczne kwoty za subskrypcję.

Na szczęście istnieje Kreator odzyskiwania danych EaseUS: a darmowy program do odzyskiwania danych który pomoże Ci odzyskać utracone dane na Twoim komputerze Windows komputerów stacjonarnych, laptopów i innych kompatybilnych urządzeń. Dla nieświadomych: EaseUS ma w swoim portfolio szeroki katalog oprogramowania do odzyskiwania danych i oprogramowania zabezpieczającego. Dzięki Kreatorowi odzyskiwania danych firma obiecuje pomóc Ci odzyskać dane w ponad 100 rzeczywistych scenariuszach (utracie) danych, takich jak trwałe usunięcie, formatowanie, uszkodzenie/uszkodzone miejsce na dysku itp.

Jeśli więc szukasz rozwiązania umożliwiającego odzyskanie utraconych danych na swoim komputerze Windows komputerze, EaseUS zapewni Ci wsparcie dzięki Kreatorowi odzyskiwania danych. Oto, co oferuje kreator i jak za jego pomocą możesz bezpłatnie odzyskać utracone dane na komputerze.

Co to jest Kreator odzyskiwania danych EaseUS?

Kreator odzyskiwania danych EaseUS pochodzi od EaseUS, firmy znanej z oprogramowania do odzyskiwania i zabezpieczania danych. Zasadniczo jest to oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać utracone pliki na dysku twardym Windowsoparty na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Możesz go użyć do odzyskania wszelkiego rodzaju plików, w tym dokumentów, zdjęć, filmów i innych, które mogłeś utracić w wyniku przypadkowego usunięcia, formatowania partycji lub z innego powodu.

Jedną z najlepszych rzeczy w oprogramowaniu jest to, że jest bardzo łatwe w użyciu. Dzięki temu każdy, łącznie z osobami o ograniczonej wiedzy specjalistycznej, może przeskanować swój komputer w poszukiwaniu utraconych plików i bez wysiłku je odzyskać.

Jakie pliki obsługuje Kreator odzyskiwania danych EaseUS?

Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, Kreator odzyskiwania danych może pomóc Ci odzyskać ponad 1000 różnych typów plików na komputerze. Należą do nich szeroka gama plików multimedialnych (grafika, wideo i audio), plików dokumentów (Word, Excel, PDF itp.), wiadomości e-mail i kilku innych plików, takich jak ISO, ZIP, RAR, EXE itp.

Co oferuje Kreator odzyskiwania danych EaseUS?

Będąc darmowym oprogramowaniem do odzyskiwania danych, Kreator odzyskiwania danych EaseUS obejmuje znaczną część rzeczywistych scenariuszy utraty danych — od przypadkowego usunięcia plików i formatowania dysków po utratę danych z powodu uszkodzonych urządzeń i dysków pamięci masowej.

Poniżej przedstawiono niektóre przypadki użycia, w których można skorzystać z oprogramowania do odzyskania utraconych plików.

1. Odzyskaj utracone dane: to jest prawdopodobnie to, do czego większość ludzi potrzebuje oprogramowania do odzyskiwania danych. Dotyczy to przypadków, w których przypadkowo usuniesz dokument, w tym Shift + Delete, lub kiedy opróżnisz Kosz. W pewnym sensie możesz użyć kreatora do odzyskiwania trwale usuniętych plików z komputera bez większych kłopotów.

2. Odzyskaj dane z usuniętej partycji: w sytuacjach, gdy przypadkowo wyczyścisz partycję dysku, co ostatecznie spowoduje utratę wielu cennych danych, Kreator odzyskiwania danych pomoże Ci bez wysiłku odzyskać te dane. Działa poprzez automatyczne wykrywanie i skanowanie usuniętej partycji w poszukiwaniu wszystkich utraconych plików i umożliwia ich odzyskanie jednym kliknięciem.

3. Odzyskaj pliki ze sformatowanej pamięci: Podobnie jak w przypadku odzyskiwania plików z usuniętych partycji, innym przydatnym scenariuszem, w którym można skorzystać z Kreatora odzyskiwania danych, jest konieczność odzyskania utraconych plików ze sformatowanego urządzenia pamięci masowej. Jeśli sformatowałeś dysk twardy, pendrive’a lub kartę SD i po pewnym czasie potrzebujesz dostępu do znajdujących się na nim danych, możesz to łatwo zrobić za pomocą tego bezpłatnego oprogramowania do odzyskiwania danych.

4. Odzyskaj dane z uszkodzonej/uszkodzonej pamięci: Nie można zaprzeczyć, że z biegiem czasu urządzenia pamięci masowej ulegają uszkodzeniu i uszkodzeniu, co ostatecznie powoduje, że ich dane stają się niedostępne. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji i szukasz sposobów na odzyskanie danych z dowolnego ze swoich (takich) urządzeń, Kreator odzyskiwania danych EaseUS może uprościć cały proces i pomóc Ci odzyskać dane.

Note: Chociaż przetestowaliśmy tę usługę i działa ona dobrze w różnych przypadkach utraty danych, mogą zaistnieć pewne sytuacje, w których oprogramowanie może nie działać. Można to przypisać przede wszystkim naturze urządzeń pamięci masowej i sposobowi, w jaki zapisują one dane, co czasami sprawia, że ​​nawet najlepsze usługi odzyskiwania danych są nieskuteczne w spełnianiu swojego zadania.

Jak korzystać z Kreatora odzyskiwania danych EaseUS?

Skoro już wiesz, do czego potrafi Kreator odzyskiwania danych EaseUS i jak może Ci pomóc w odzyskaniu danych, oto przewodnik dotyczący korzystania z oprogramowania.

Kroki instalacji:

1. Udaj się na stronę internetową EaseUS i pobierz stamtąd oprogramowanie Data Recovery Wizard.

2. Przejdź do folderu, do którego pobrałeś plik i kliknij dwukrotnie pobrany plik (.exe).

3. Teraz kliknij na Zainstaluj teraz aby rozpocząć proces instalacji i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Kroki użycia:

1. Po zainstalowaniu Kreatora odzyskiwania danych kliknij przycisk Zacząć teraz przycisk.

2. Na następnym ekranie najedź kursorem na dysk, z którego chcesz odzyskać utracone pliki (zdjęcia, filmy, dokumenty itp.) i kliknij Skanowanie.

3. Kreator odzyskiwania danych nie rozpocznie skanowania wybranego dysku/folderu w poszukiwaniu usuniętych plików. Postęp i czas pozostały do ​​zakończenia procesu można zobaczyć w lewym dolnym rogu. Po zakończeniu skanowania zaznacz pola wyboru obok plików/folderów, które chcesz odzyskać. []

4. Po wybraniu plików przycisk Odzyskaj stanie się aktywny. Kliknij na niego i wybierz ścieżkę docelową, w której chcesz przechowywać odzyskane pliki. [ .]

Teraz, w zależności od liczby odzyskiwanych plików, przywrócenie utraconych plików może zająć trochę czasu. Poza tym oprogramowanie zapewnia również opcję odzyskiwania elementów podczas skanowania. Może się to przydać, gdy szukasz plików, które zostały już odnalezione przez oprogramowanie i nie chcesz czekać do zakończenia całego procesu skanowania.

Chociaż powyższe kroki działają całkowicie dobrze w większości przypadków użycia, jeśli chcesz odzyskać konkretny rodzaj pliku, na przykład Word, Excel, PDF, audio, wideo lub inny rodzaj, możesz skorzystać z opcję Filtruj, aby przefiltrować wyniki. Dzięki temu nie musisz przeglądać całej listy przeskanowanych plików. Oprócz wyboru typów plików Kreator odzyskiwania danych EaseUS udostępnia także kilka zaawansowanych filtrów umożliwiających filtrowanie elementów według czasu modyfikacji, rozmiaru pliku i początkowej litery nazwy pliku. Aby filtrować zeskanowane wyniki, kliknij przycisk Filtr i wybierz kryterium.

Kreator odzyskiwania danych EaseUS: plany i ceny

EaseUS oferuje trzy plany subskrypcji: Bezpłatny, ZawodowiecI Nośnik startowy Pro+. Z Bezpłatny planu, otrzymujesz prawie wszystko, czego możesz oczekiwać od oprogramowania do odzyskiwania danych i możesz cieszyć się odzyskiwaniem nawet 2 GB danych. Chociaż powinno to działać w przypadku większości ludzi, ci, którzy stracili więcej danych, wymagają uaktualnienia do planu Pro.

The Zawodowiec plan przenosi wszystkie funkcje planu bezpłatnego, ale rozszerza limit, aby umożliwić odzyskanie nieograniczonej ilości danych. Ponadto zapewnia również zdalne konsultacje i pomoc w przypadku trudności w korzystaniu z oprogramowania.

Na koniec jest Nośnik startowy Pro+ plan, który, jak sama nazwa wskazuje, daje możliwość uruchomienia systemu za pomocą WinPE do pobrania (Windows Środowisko przedinstalacyjne). To oferuje lekką wersję Windows którego można użyć do uruchomienia systemu, którego nie można uruchomić, i odzyskania jego danych. Poza tym plan zapewnia również ten sam zestaw funkcji i funkcjonalności, co plan Pro.

Wniosek

Kreator odzyskiwania danych EaseUS to prawdopodobnie jedno z najlepszych dostępnych darmowych programów do odzyskiwania danych. Oprogramowanie działa tak, jak obiecuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że oferuje usługę za darmo, aczkolwiek z ograniczeniem odzyskiwania, bez uszczerbku dla podstawowych funkcji i funkcjonalności. Nie wspominając już o szerokiej gamie zastosowań, w których jest dostępny — od trwałego usuwania plików po odzyskiwanie danych z uszkodzonych/uszkodzonych/sformatowanych nośników danych. Oprócz rozbudowanych zastosowań, na korzyść oprogramowania przemawia także obsługa ponad 1000 różnych typów plików, co czyni go uniwersalnym i rozszerza zakres zastosowań na duży zestaw typów plików.

Jeśli więc zgubiłeś pliki lub dokumenty z dysku lub przypadkowo usunąłeś je z komputera, najlepszym sposobem na ich odzyskanie będzie Kreator odzyskiwania danych EaseUS.

Kreator odzyskiwania danych EaseUS jest również dostępny dostępne dla komputerów Mac.

Pobierz Kreator odzyskiwania danych EaseUS