Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Które małe firmy będą prosperować w 2021 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Które małe firmy będą prosperować w 2021 r

Czy istnieje wspólny wątek, który zastosowały wszystkie małe firmy, aby przetrwać i rozwijać się w czasie pandemii?

NA Program radiowy dla małych firm w tym tygodniu, Rhondę Abrams, felietonista USA Today, pomógł milionom osób założyć i rozwijać odnoszące sukcesy firmy. Jej pierwsza książka, „Successful Business Plan: Secrets & Strategies”, obecnie w siódmym wydaniu, jest najlepiej sprzedającym się przewodnikiem po biznesplanach w Ameryce i została niedawno uznana za jedną ze 100 najlepszych książek o strategiach biznesowych wszechczasów. Jej najnowsza książka „The Sh*t’s Hit the Fan: Co teraz?!” zapewnia właścicielom małych firm 99 wskazówek, które pozwolą im przetrwać i rozwijać się w każdej gospodarce.

Wywiad z Rhondą Abrams

Rhonda mówi, że zeszłoroczna pandemia była „wydarzeniem na poziomie niemal wyginięcia dla niektórych małych segmentów biznesowych, takich jak restauracje”. Te firmy, którym udało się przetrwać w 2020 r. „coś zrobiły”. Jak opisuje Rhonda, „nie czekali, aż to się skończy… niektóre restauracje przeniosły się na ulicę, przygotowały zestawy posiłków lub wyniosły. Niektórzy dostawcy żywności sprzedawali bezpośrednio do sklepów spożywczych… inni po prostu powiedzieli, że są zamknięte i nic nie zrobili!” Dodaje, że zaangażowanie w przetrwanie to coś, w czym przedsiębiorcy są dobrzy; „To postawa – to mnie nie zabije!” Rhonda sugeruje również znalezienie finansowych linii ratunkowych z pomocy rządowej, a także poświęcenie czasu na zadbanie o siebie emocjonalnie, ponieważ ten czas jest bardzo wyczerpujący dla wszystkich.

Rhonda uważa, że ​​każdy właściciel małej firmy powinien wziąć to, co robi teraz, i nieco to zmienić. Mówi, aby spojrzeć na „swoje zasoby, talenty, zapasy i relacje i zapytać – co jeszcze i gdzie mogę to sprzedać? Rhonda sugeruje, aby porozmawiać z klientami jako partner i zapytać, jak zmieniły się ich potrzeby podczas pandemii.

Rekommenderad:  Szybko rozpocznij swoją przygodę z analizą dużych zbiorów danych dzięki The Goa Institute of Management

Rhonda ma nadzieję, że ludzie z małych firm postrzegają siebie jako część zespołu, zwłaszcza robiąc zakupy lokalnie, aby wspierać swoją społeczność; „Musimy pamiętać, że to ekosystem i musimy trzymać się razem”.

Posłuchaj całego wywiadu, aby zaplanować swoje plany na 2021 rok.


Table of Contents