Którego systemu operacyjnego używasz najczęściej w miejscu pracy?

Problemy związane z sistema operativo zawsze daj coś do powiedzenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy dla urządzeń mobilnych, laptopów, komputerów stacjonarnych, każdy ma swoją własną grupę lojalnych użytkowników, którzy starają się argumentować i wykazać, że ich wybór jest najlepszy.

Tak więc w naszym pytaniu w tym tygodniu chcemy wiedzieć, co sistema operativo najczęściej używasz w pracy na swoim komputerze.

System operativo w pracy

Życie osobiste i zawodowe ma kilka wyraźnych różnic. Dlatego naturalne jest, że urządzenia technologiczne, takie jak sistema operativo, których używamy w tych dwóch kontekstach, są również różne.

Jeśli na przykład wolimy używać bardziej podstawowego komputera do naszych osobistych obowiązków, prawdopodobne jest, że te podstawowe cechy nie są wystarczające, aby zagwarantować prawidłowe wykonanie zadań, które musimy wykonać w naszej pracy.

System operativo w pracy

Niedawno wprowadziliśmy badanie co wskazuje, że firmy coraz częściej akceptują komputery Mac w swoich miejscach pracy i wybierają je. Wiadomości ożywiły debatę na temat tego, co w końcu sistema operativo najbardziej odpowiedni do użycia w pracy.

Oczywiście zależy to również od rodzaju pracy, którą należy wykonać, a wiele obszarów poświęconych projektowaniu, architekturze itp. Wybiera głównie komputery z sistema operativo daje Apple.

Chcemy poznać Twoją opinię w tej sprawie. Weź udział i powiedz nam, które sistema operativo najczęściej używasz w miejscu pracy.

W naszych cotygodniowych pytaniach udało nam się zweryfikować kilka interesujących wyników związanych z różnymi obszarami technologii. Wiele z naszych pytań jest również poddawanych recyklingowi po znacznym czasie, dzięki czemu zawsze mamy najbardziej aktualne dane.


Weź udział w naszym pytaniu w tym tygodniu

Ładowanie ... Ładowanie …

Dziękuję za udział!


W tej sekcji zadajemy pytania na temat aktualnych, aktualnych i przydatnych tematów, aby poznać opinie i trendy naszych czytelników w świecie technologii, szczególnie w naszym kraju.

Następnie zostaw nam sugestie dotyczące tematów w polu komentarzy lub wyślij na [email protected]