Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Który iPhone ma najlepszy stosunek jakości do ceny?

Telefony Apple są obecnie dostępne na rynku globalnym. Mimo to przedstawiliśmy wam iPhone’a Pro Max 13, ponieważ ten telefon, w przeciwieństwie do poprzednich telefonów Apple, nie ma co roku znaczących słabości ładowania; Apple produkuje wysokiej jakości telefony i produkty, z których większość ma świetne funkcje, dlatego większość firm porównuje swoje telefony z iPhonem i próbuje je przewyższyć. Zastosowanie najlepszych komponentów sprzętowych, bezpiecznego, autorskiego systemu operacyjnego i niezrównanej jakości wykonania sprawiło, że iPhone stał się produktem luksusowym i cieszy się bardzo wysoką sprzedażą na całym świecie.

Oczywiście wysoka jakość nie jest bezcenna i zwiększa koszty produkcji, ale nie powinno Cię to wcale martwić; Ponieważ w tym artykule przedstawimy najtańszy telefon Apple i dokonamy porównania pomiędzy kandydatami, abyś mógł podjąć właściwą decyzję i kupić najlepszy iPhone w zależności od budżetu.

iPhone 11 czy 13, który kupić?

Wybór telefonu pomiędzy iPhonem 13 a iPhonem 11 nie jest trudnym wyborem. Cena telefonów komórkowych na rynku światowym zależy od kilku czynników, w tym waluty i zapasów. Biorąc pod uwagę, że od premiery iPhone’a 11. generacji minęło dużo czasu, a jego stan magazynowy drastycznie się zmniejszył, ten telefon nie jest już warty zakupu.

Oprócz ceny kolejnym czynnikiem, który sprawia, że ​​nie możemy zaoferować Ci tego telefonu, jest jego LCD IPS. Chociaż ten wyświetlacz ma akceptowalną jakość, nie ma nic do powiedzenia przed ekranem jakości iPhone’a 13.

CZYTAĆ:  Czy IMVU usuwa nieaktywne konta?

Ekran nowej generacji telefonów Apple jest starego typu. A to sprawiło, że jego jakość jest znacznie lepsza od iPhone’a 11, a do tego jego jasność jest dwukrotnie większa! Głębia czerni i świeżość kolorów to kolejne cechy, których nie znajdziemy w wielu telefonach Apple poprzedniej generacji.

Kolejnym czynnikiem, który sprawia, że ​​wolimy iPhone’a 13 od 11, jest wydajny sprzęt wspólny dla wszystkich procesorów z rodziny iPhone’a 13. W chwili pisania tego tekstu chip Apple A15 jest najpotężniejszym chipem, jaki kiedykolwiek zastosowano na świecie.

Dzięki temu widzimy płynne i nieporównywalne działanie dowolnego telefonu komórkowego.

Kolejną kwestią jest różnica w sekcji aparatu, że jeśli interesujesz się fotografią, iPhone 13 będzie dla Ciebie lepszym telefonem. Obydwa telefony wyposażono jednak w 12-megapikselowy obiektyw. iPhone 13 ma większe piksele i szerszą przysłonę, dzięki czemu aparat działa znacznie lepiej w słabym świetle i przy mniejszym szumie.

Stabilizacja czujnika zmiany biegów może również zmniejszyć drżenie rąk i zapewnić wyraźny obraz. Oczywiście Apple nie ograniczyło ulepszeń aparatu swojego nowego telefonu do części sprzętowej. A możliwości tego telefonu są w tej części o wiele większe i rejestruje zdjęcia wyższej jakości.

iPhone SE to najtańszy i najgorszy telefon Apple.

Jeśli chcemy wybrać najtańszy telefon Apple, musimy powiedzieć, że iPhone SE 2020 ma najniższą cenę wśród iPhone’ów; Biorąc jednak pod uwagę wiele problemów, z jakimi boryka się ten telefon, nie polecam go kupować.

Do słabych stron iPhone’a SE zalicza się mały ekran, słaby aparat do selfie, przestarzała konstrukcja, mała ilość pamięci RAM, słaba wydajność aparatu nocnego i ciesząca się złą sławą bateria. Z tego powodu zaleca się, jeśli powyższe elementy są dla Ciebie ważne. Przejdź do innego telefonu i całkowicie usuń iPhone’a SE 2020 z opcji.

CZYTAĆ:  Jak wybrać najlepszy przenośnik dla swojej firmy

Ale jeśli nie używasz telefonu zbyt często i potrzebujesz taniego iPhone’a tylko do krótkich rozmów, wiadomości i bardzo zwyczajnych wydatków. Ten produkt jest dla Ciebie akceptowalną opcją, chociaż wśród telefonów z Androidem w tym przedziale cenowym są lepsze obudowy. Możesz to znaleźć.

Najtańszy iPhone bez problemu z baterią

Bateria to jedna z części, której nie można zignorować. I można go uznać za najważniejszą część dzisiejszych smartfonów. Na szczęście Apple naprawiło ten problem w iPhonie 13. Jeśli pamiętacie poprzednie generacje, telefony miały problem z ładowaniem i dzisiaj. Kiedy cyberprzestrzeń staje się częścią naszego codziennego życia, problem ten staje się jeszcze bardziej widoczny.

Tej generacji telefony Apple można spotkać także na rynku irańskim; Ale przedstawiliśmy wam iPhone’a 13, w przeciwieństwie do poprzednich telefonów Apple. Telefon ten nie ma znaczących słabych punktów, jeśli chodzi o ładowanie. Przy częstym użytkowaniu zaspokoi takie potrzeby, jak surfowanie w sieciach społecznościowych, granie w gry i oglądanie filmów; Ale w innych tanich iPhone’ach ta kwota jest znacznie niższa.

Wniosek

W tym artykule przedstawiono najtańszy telefon Apple i bez uprzedzeń wyjaśniono zalety i wady. Na koniec musimy powiedzieć, że ceny starych telefonów Apple w niektórych przypadkach po wprowadzeniu intrintrinto ze względu na niski poziom zapasów. Warto więc rozsądniej wykorzystać budżet i kupić nowszy telefon.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobieranie premium motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie karbonnPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpobierz płatny kurs Udemy za darmo