Kung Fury: Street Rage, dawna gra walki

Nazwa Kung Fury prawdopodobnie nic nie mówi, ale jest to niezależny film, który jest dostępny za darmo na Youtube od kilku godzin. Film jest inspirowany filmami z lat 80. to połączenie akcji i szalonej komedii z udziałem grupy policjantów cofających się w czasie z zamiarem zabicia Hitlera. Film cieszy się pewnym sukcesem i natychmiast pojawiła się mobilna gra wideo opracowana przez Taekwondo Game i zainspirowana filmem.

kungfu

Nazywa się gra wideo na Androida i iOS Kung Fury: Street Rage, która ma raczej prostą i intuicyjną rozgrywkę, bohater będzie na środku ekranu i zostanie zaatakowany przez nazistów z obu stron. Celem gracza będzie naciśnięcie prawej lub lewej części ekranu z odpowiednim czasem, aby odeprzeć wrogów; jeśli naciskasz zbyt wcześnie lub za późno, pozostajesz narażony na uderzenia. Oczywiście, jak każda szanująca się gra walki inspirowana latami 80., znajdą się szczególnie silni przeciwnicy, którzy będą wymagali bardziej zaawansowanych technik, aby zostać pokonanym.

Kung Fury: Street Rage ma ocenę 4,5 / 5 w sklepie Google Play, może wydawać się bardzo wysoką oceną, ale w tej chwili nie jest wiarygodna, biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę recenzji.

Gra wideo jest dostępna za darmo we Włoszech w sklepie Google Play i iTunes jedyną dodatkową opłatą może być 2,50 €, które mogą być przydatne do usuwania irytujących reklam. Jeśli nie masz urządzenia mobilnego, nie zapomnij, możesz je również znaleźć na Steamie za 1,99 euro.