Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kursy zarządzania projektami dla Ciebie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kursy zarządzania projektami dla Ciebie

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Każde zadanie jest projektem, zarówno w życiu biznesowym, jak i osobistym. Każdy projekt wymaga strategicznego podejścia od koncepcji do realizacji. Te strategiczne podejścia obejmują wykorzystanie różnych umiejętności, narzędzi i harmonogramów w celu osiągnięcia pożądanego celu. Kursy zarządzania projektami zapewniają te umiejętności, które umożliwiają efektywne prowadzenie operacji.Kursy zarządzania projektami

Czy warto uczyć się zarządzania projektami? Jeśli to zrobisz, będziesz w stanie z powodzeniem zająć się różnymi fazami projektu, aby zapewnić ich ukończenie. To zawiera:

  • Zarządzanie zasobami
  • Zwinność
  • Lepsze budżetowanie
  • Umiejętności kierownicze

Umiejętności kierownicze: od motywowania pracowników i współpracowników po przyjmowanie i wyprowadzanie nowych strategii w ruchu, kierownik projektu odpowiada za szybkie przeprowadzenie operacji. Przywództwo odgrywa największą rolę w zarządzaniu projektami. Obowiązkowe jest posiadanie umiejętności przywódczych zaprojektowanych specjalnie do zarządzania projektami.

Zarządzanie zasobami: w każdym projekcie zasoby są ograniczone i muszą być wykorzystywane w optymalny sposób. Kursy zarządzania projektami online umożliwiają prawidłowe zarządzanie zasobami projektu przy użyciu potrzebnych umiejętności.

Zwinność: na różnych etapach plan projektu lub metodologia mogą ulec zmianie, w czasach zmian lider projektu musi szybko zareagować. Te kursy online dają niezbędne umiejętności, aby być zwinnym i dostosowywać się do zmian.

Lepsze budżetowanie: Warunki gospodarcze w kraju i na świecie powodują niestabilność rynku i wahania cen. Właściwe budżetowanie pozwala oprzeć się wszelkim zmianom, które mogą wystąpić w trakcie trwania projektu. Możesz zdobyć te umiejętności, biorąc udział w kursach zarządzania projektami.

Najlepszy kurs zarządzania projektami

Podstawy zarządzania projektami: uczy, jak stosować teorie zarządzania projektami. Będziesz potrafił zbudować wykres Gantta i wykorzystać metodę PMP lub PMI do zarządzania projektami. Kurs zawiera również informacje na temat 12-etapowego procesu: definiowanie projektu, lista zadań, szacowanie, publikowanie, wykresy Gantta, zasoby, analiza ryzyka, proces monitorowania, monitorowanie kosztów, dostosowywanie planu i przeglądanie go.

Rekommenderad:  Firmy drukujące 3D: Oto są 5 Pomysły do ​​rozważenia

Najlepsze kursy zarządzania projektami dla początkujących

Kursy zarządzania projektami online są oferowane na różnych poziomach początkowych: początkujący, średniozaawansowany i ekspert. Kursy te są również przygotowane do uwzględnienia określonych specjalizacji w zarządzaniu projektami. Oto najlepsze kursy zarządzania projektami dla początkujących

Naucz się zarządzania projektami dla początkujących: kurs poziomu pierwszego

Począwszy od podstaw zarządzania projektami, kurs pierwszego stopnia omówi różne grupy procesów zarządzania projektami. Lekcje wyjaśniają również, co tworzy projekt, inicjowanie projektu, panoramowanie projektu i obsadzanie projektu personelem. Ponadto wyjaśni obowiązki kierownika projektu.

Kompletny kurs podstaw zarządzania projektami + CERT

Ten 11-godzinny kurs podstaw zarządzania projektami, pokrótce wyjaśnia podstawy zarządzania projektami i fazy projektu. Nauczysz się planowania, harmonogramowania, budżetowania, zwinnych metodologii i oceny ryzyka. Następnie lekcja rozszerza zestaw narzędzi do zarządzania projektami, w tym zwinną/scrumową i cyfrową współpracę i koordynację. Ponadto zawiera przykłady z życia wzięte prowadzone przez instruktorów oraz cyfrowy certyfikat ukończenia.

Podstawy zarządzania projektami

Podstawy zarządzania projektami uczy ważnych koncepcji zarządzania projektami, etapów zarządzania projektami i obowiązków kierownika projektu. Zrozumiesz, jak zarządzanie projektami odnosi się do małych i bardzo małych projektów. Kurs obejmuje również to, co czyni dobrego kierownika projektu, planowanie zarządzania ryzykiem i zamykanie projektu.

Średniozaawansowane kursy zarządzania projektami

Zaawansowany w zarządzaniu projektami będziesz w stanie odpowiedzieć na pytania, jak wybrać metodykę zarządzania projektami? Z jakich metodyk zarządzania projektami warto korzystać? Co to jest certyfikacja PMP? Poniższe kursy zarządzania projektami online pomogą Ci to zrobić.

Zmiany i zamknięcie projektu (PMI – PMP)

Zmiany i zamknięcie projektu (PMI – PMP) jest specjalnie zaprojektowany, aby nauczyć Cię, jak radzić sobie ze zmianami podczas projektu. Wprowadza i rozszerza zintegrowany proces kontroli zmian oraz pomaga rozpoznać różne działania związane z zarządzaniem konfiguracją. W ten sam sposób wyjaśni, jak zamknąć projekt i fazę projektu. Jest to również jeden z kursów certyfikacyjnych z zakresu zarządzania projektami (PMP).

Rekommenderad:  5 Wskazówki, jak chronić swój biznes e-commerce podczas skalowania

Zwinne zarządzanie projektami w 30 minut

Ten szybki kurs, Zwinne zarządzanie projektami, definiuje i opisuje, czym jest zwinne zarządzanie projektami oraz jakie korzyści płyną ze stosowania zwinnej metodyki zarządzania. W ciągu 30 minut zdobędziesz podstawowe elementy zwinności, przedstawisz pomysł członkom projektu, wdrożysz zwinność w swoim projekcie i ocenisz swoją zwinność.

Kurs zarządzania projektami: od początkującego do kierownika projektu

Od początkującego do PROject Managera Kurs składa się ze studiów przypadków z ponad 15 szablonami i praktycznymi dokumentami oraz z programu Microsoft Excel do zarządzania projektami. Pokrótce omówiono zarówno zwinne, jak i kaskadowe zarządzanie projektami. Dowiesz się czym jest Scrum i jak go realizować. I wreszcie, będziesz mógł wybrać, z której metodyki zarządzania projektami powinieneś skorzystać.

Kursy zarządzania projektami na poziomie zaawansowanym/eksperckim

Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP (PMBOK + egzaminy praktyczne)

Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP (PMBOK + egzaminy praktyczne) to kurs przygotowawczy, który obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby uczyć się, siadać i zdać egzamin certyfikacyjny PMI PMP. 30-godzinny kurs jest aktualizowany na rok 2022 i po ukończeniu zapewnia wymagane 35 PDU/godzin kontaktowych. Oprócz tego przygotowują Cię dwa egzaminy praktyczne.

Porównanie zarządzania projektami Agile i Waterfall

Porównanie zarządzania projektami Agile i Waterfall Kurs jest przygotowany przez dwóch ekspertów zarządzania projektami Agile i Waterfall. Zanurza się w Agile i Waterfall i pokazuje, jak wybierać między tymi metodami na przykładach rzeczywistych projektów. Przykłady obejmują również przyczyny niepowodzenia projektów.

Certyfikacja CAPM: Ostateczne przygotowanie do egzaminu CAPM

The Najlepsze przygotowanie do egzaminu CAPM kurs to kurs przygotowujący do egzaminu Certified Associate Project Management (CAPM) poprzez zapewnienie wymaganych 23 godzin kontaktowych (PDU). Kurs zawiera również 2 Egzaminy CPAM i nie tylko 1000 pytań przygotowawczych i przykładów projektów z życia wziętych. Obejmuje również wszystkie 5 grup procesów zarządzania projektami oraz 10 obszarów wiedzy projektowej.

Rekommenderad:  9 Najlepsze praktyki w zakresie wyszukiwania pracy w dziedzinie analizy danych

Czy są jakieś certyfikaty dotyczące kursów zarządzania projektami online?

  • Istnieje kilka profesjonalnych certyfikatów (PMP) i kursów CAPM
  • Poza tym wszystkie wymienione powyżej kursy dają certyfikat ukończenia

Ile kosztują kursy zarządzania projektami?

  • Zarządzanie projektami online dla początkujących kosztuje średnio 75 USD, kursy średniozaawansowane to średnio 85 USD, a kursy zaawansowane kosztują średnio 100 USD

Jakie są gwarancje?

  • Na każdy kurs oferowany przez Udemy obowiązuje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. ponadto otrzymasz dożywotni dostęp do materiałów edukacyjnych i filmów zarówno na telefon komórkowy, jak i telewizję.

Czy duże firmy korzystają z tych kursów?

  • Duże firmy, takie jak Nasdaq, box, NetApp i Volkswagen, oferowały takie kursy swoim pracownikom.


Table of Contents