Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Kwadrat 2 Marketing przejmuje firmę doradczą ds. sprzedaży Innovo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kwadrat 2 Marketing przejmuje firmę doradczą ds. sprzedaży Innovo

Wyjście z praktyki konsultingowej w zakresie sprzedaży to duży krok naprzód

KOMUNIKAT PRASOWY: Conshohocken, Pa. – Kwadrat 2 Marketing, firma konsultingowa zajmująca się strategicznym generowaniem przychodów, zrobiła kolejny śmiały krok w kierunku świadczenia klientom pełnych usług marketingowych i sprzedażowych typu „kliknij, aby zamknąć”, przejmując Innovo, firmę świadczącą usługi w zakresie strategii sprzedaży, procesu sprzedaży i realizacji sprzedaży dla firm, które chcą agresywnie kierować wzrost przychodów w swoich organizacjach.

„Mark i zespół Innovo to najwyższej klasy konsultanci ds. sprzedaży i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom coaching sprzedaży, zarządzanie sprzedażą i nowe usługi poprawy sprzedaży” — powiedział Mike Lieberman, dyrektor generalny i główny naukowiec ds. przychodów w Square 2 Marketing. „Wiemy, że nie wystarczy wygenerować 10-krotną poprawę liczby potencjalnych klientów dla naszych klientów, jeśli mają trudności z przekształceniem tych potencjalnych klientów w przychody. Teraz dysponujemy zespołem ekspertów ds. sprzedaży, którzy będą pracować bezpośrednio z naszymi klientami w celu zwiększenia przychodów”.

Kwadrat 2 Marketing został uznany za lidera w zakresie inbound marketingu, projektowania i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek przez Clutch, jeden z nielicznych serwisów zajmujących się walidacją rankingów. Dodając do swojej oferty profesjonalne usługi doradztwa w zakresie sprzedaży, coachingu i szkoleń, Square 2 Dział marketingu jest w stanie na nowo zdefiniować kategorię agencji i postawić agencjom wyższą poprzeczkę pod względem wyników, jeśli chodzi o przychody.

Zespół Innovo zostanie włączony do istniejącej praktyki wspierania sprzedaży w Square 2 Marketing. Klienci Innovo uzyskają dostęp do Square 2 Bogaty zestaw usług marketingu i generowania popytu oraz Square 2 Klienci marketingowi uzyskają natychmiastowy dostęp do zespołu Innovo, który pomoże im skrócić cykle sprzedaży i zwiększyć wskaźniki zbliżeń leadów generowanych przez działania marketingowe.

„Następuje załamanie linii między tradycyjną sprzedażą a tradycyjnym marketingiem. Wielu moich klientów zajmujących się doradztwem w zakresie sprzedaży potrzebuje pomocy w zakresie marketingu, podobnie jak wielu pracowników Square 2 Klienci marketingu potrzebują pomocy w sprzedaży. To była dla mnie naturalna kombinacja i jestem bardzo podekscytowany możliwością kierowania ich praktyką wspierania sprzedaży” — zauważył Mark Kesti, prezes Innovo i nowy dyrektor ds. sprzedaży oraz lider praktyki sprzedaży w Square 2 Marketing.

Rekommenderad:  5 Rewolucyjne narzędzia do sprzedaży biletów dla centrów kontaktowych

Agencje przychodów, które oferują swoim klientom pełne rozwiązania typu „kliknij, aby zamknąć”, szybko wyprzedzają tradycyjne agencje marketingowe i tradycyjne firmy konsultingowe w zakresie sprzedaży. Kwadrat 2 Marketing współpracuje z potencjalnymi klientami, aby dokładnie zapoznać się z ich ścieżką, zanim przedstawimy rekomendacje. Następnie możemy dopasować budżety, luki i cele biznesowe do rozwiązań, usług, technologii i szkoleń wymaganych do stworzenia zrównoważonej, powtarzalnej, przewidywalnej i skalowalnej maszyny do generowania przychodów. Niewiele agencji zapewnia tak szerokie i głębokie wsparcie.

O Kwadracie 2 Marketing

Założona w 2003 roku, Plac 2 Marketing to strategiczna firma generująca przychody, której celem jest pomaganie firmom w poprawianiu wyników biznesowych dzięki strategiom sprzedaży i marketingu zorientowanym na kupującego. Obejmuje to projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, marketing treści, marketing e-mailowy, marketing oparty na kontach, kampanie lead nurturing, optymalizację wyszukiwarek, płatne wyszukiwanie, media społecznościowe i płatne kampanie społecznościowe. Po stronie sprzedaży obejmuje to projektowanie procesu sprzedaży, coaching sprzedaży, komunikację sprzedażową, zarządzanie sprzedażą i szkolenia sprzedażowe.

Koncentrując się na nauce, danych i inteligencji, wspieramy rozwój biznesu poprzez kompleksowe usługi oparte na kampaniach i usługi taktyczne w kilku obszarach praktycznych: przychodzące, generowanie popytu, umożliwianie sprzedaży i technologia. Dzięki międzynarodowej bazie klientów pomagamy klientom we wszystkich branżach, ale oferujemy specjalistyczne doświadczenie w usługach profesjonalnych, ochronie zdrowia, technologii, oprogramowaniu, usługach biznesowych, produkcji, dystrybucji i usługach finansowych.

O Innovo

Innovo pomaga prezesom, dyrektorom i zespołom kierowniczym udoskonalić strategię sprzedaży, zreformować proces sprzedaży i usunąć niespójności, które uniemożliwiają realizację sprzedaży. Innovo wnosi ponad 30-letnie doświadczenie we współpracy z organizacjami handlowymi, aby zidentyfikować obszary wymagające poprawy i nadać priorytet rekomendacjom, które można zastosować w Twojej wyjątkowej sytuacji.

Innovo specjalizuje się w dostarczaniu sprawdzonej metodologii sprzedaży, która zarówno kwalifikuje Twoje potencjalne możliwości, jak i kwantyfikuje pozytywne wyniki. Współpracowaliśmy z zespołami sprzedaży w sprzedaży zewnętrznej, sprzedaży wewnętrznej, sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży pośredniej, sprzedaży call center, sprzedaży wielokanałowej, sprzedaży wieloetapowej, sprzedaży międzyfunkcyjnej, zespołów sprzedaży w domu i wielu innych kanałach.

Rekommenderad:  Marketing w trudnych czasach: 5 Sposoby napędzania wzrostu w warunkach niepewności gospodarczej

Więcej informacji na temat usług sprzedażowych oferowanych przez Square 2 Marketing, kliknij tę stronę lub poproś o niezobowiązującą, bezpłatną 30-minutową ocenę sprzedaży dla Twojej organizacji, klikając tutaj.