Łatwe pobieranie filmów dzięki 4K Video Downloader

W naszych czasach pobieranie materiałów multimedialnych znacznie spadło, biorąc pod uwagę, że są one teraz pobierane ze źródła. Oznacza to, że jeśli chcesz obejrzeć film, po prostu zamierzasz YouTube, Facebook lub platforma, na której jest przechowywany, aby go odtworzyć. Czasami jednak musimy uzyskać ten materiał i do tego istnieje kilka narzędzi, z których możemy łatwo korzystać. W tym sensie chcemy przedstawić kompatybilny z Windows co zapewnia doskonałe wyniki w tym zadaniu.

Nazywa się 4K Video Downloader, bardzo prosta, ale potężna aplikacja, która dzięki dość prostemu procesowi pozwoli ci uzyskiwać filmy z różnych platform i wiele więcej.

Pobierz filmy, listy odtwarzania, a nawet napisy

Łatwe pobieranie filmów dzięki 4K Video Downloader 1

Pobieranie treści multimedialnych, zwłaszcza wideo, rozpadło się wraz z pojawieniem się usług przesyłania strumieniowego i wzrostem prędkości Internetu. Zapisywanie filmów na dysku twardym nie jest już konieczne, ale zawsze będzie dostępne na danej platformie. Jednak nadal istnieją usługi dla tego zadania, a wśród nich jest 4K Video Downloader jako idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają aplikacji komputerowej do tych celów.

Należy zauważyć, że pobieranie i korzystanie z 4K Video Downloader jest bezpłatne i można je uzyskać, klikając link na końcu tego artykułu.

Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz prosty interfejs, który zawiera, składający się z paska narzędzi i obszaru roboczego. Na pasku narzędzi znajduje się przycisk dodawania linków, w tym sensie wystarczy wkleić link do filmu, który ma się pojawić w obszarze roboczym i rozpocząć pobieranie.

Łatwe pobieranie filmów dzięki 4K Video Downloader 2

Możesz zrobić to samo z listami odtwarzania i kanałami YouTube, aplikacja przechwyci każdy z filmów i rozpocznie ich pobieranie. Dodatkowo aplikacja pozwoli ci pobrać napisy do filmów, jeśli są dostępne.

4K Video Downloader to dość kompletna aplikacja, oprócz tego, o czym wspomnieliśmy powyżej, możesz przesyłać filmy bezpośrednio do iTunes, pobierać filmy 360 i 3D, a nawet skonfigurować serwer proxy, aby uzyskać filmy, które nie są dostępne w twoim regionie. Prostota programu sprawia, że ​​jest on bardzo przyjazny i odpowiedni dla każdego, kto ma minimalną wiedzę.

Aby obniżyć kliknij ten link.