Łatwo optymalizuj obrazy dzięki ImageOptimizer

Optymalizacja obrazu jest kluczowym krokiem dla pozycjonowania podczas przesyłania zdjęć do sieci. Oznacza to, że nie możemy przesyłać obrazów do witryny, ponieważ je mamy, ponieważ ich waga może wpływać na ładowanie strony. W tym sensie, jeśli użytkownik spróbuje wejść, a czas ładowania jest zbyt długi, po prostu zamknie stronę i przejdzie do innej. To otwiera potrzebę rozwiązania, które pozwala wykonać ten krok w prosty sposób, a tutaj przedstawimy doskonałą alternatywę.

Nazywa się ImageOptimizer i oferuje możliwość optymalizacji obrazów poprzez zmniejszenie ich rozmiaru bez utraty jakości w ciągu kilku sekund.

Szybka optymalizacja obrazów

Łatwo optymalizuj obrazy dzięki ImageOptimizer 1

Optymalizacja obrazu nie jest skomplikowaną sprawą, jednak istnieją rozwiązania o lepszych wynikach niż inne. Optymalizacja to nic innego jak zmniejszenie masy obrazu, jednak zmniejszenie to ma negatywny wpływ na jakość. Narzędzia optymalizacyjne generują zmniejszenie rozmiaru przy minimalnej utracie jakości. W przypadku ImageOptimizer wyniki są całkiem dobre i można zauważyć, że natychmiast prześle zdjęcie.

Aby skorzystać z usługi, nie musisz przechodzić procesów ani wymagań wstępnych, więc musisz mieć pod ręką swój obraz.

Łatwo optymalizuj obrazy dzięki ImageOptimizer 2

Gdy znajdziesz się na stronie, zobaczysz przykładowy obraz, a po prawej stronie zobaczysz rzeczywisty rozmiar i rozmiar, który został zrobiony. Aby załadować zdjęcie, wystarczy przeciągnąć je do interfejsu, a za kilka sekund będziesz mieć je w obszarze roboczym. W ten sam sposób będziesz mieć informacje dotyczące wagi po prawej stronie obok przycisku pobierania.

W ten sposób możesz pobrać w pełni zoptymalizowane zdjęcie i gotowe do przesłania na dowolną stronę internetową bez wpływu na jego wydajność.

Aby to udowodnić kliknij ten link.