Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Łatwy wzrost newslettera dzięki Livestorm

Prowadzisz regularne seminaria internetowe? Livestorm, narzędzie do promowania, organizowania i analizowania wydarzeń online, wykonuje całkiem niezłą robotę, pomagając Ci robić swoje. Do 2022 r. filmy online będą stanowić ponad 82% całego ruchu internetowego konsumentów — w tym seminariów internetowych. Co możesz z tego wynieść: filmy online są poszukiwane. Okres.

Ale kiedy webinarium (lub jakiekolwiek inne wydarzenie, w tym konferencja, wywiad podcastowy lub kurs online) zostanie zakończone i odkurzone, kolejnym dużym krokiem będzie utrzymanie zainteresowania odbiorców Twoją marką.

Podłączenie uczestników do strategii marketingowej to pewny sposób na utrzymanie ich zaangażowania i powrotu do Twojego produktu. Ale jak łatwo włączyć te działania następcze do obciążenia pracą swojego zespołu? Niezależnie od tego, czy wysyłasz regularny biuletyn e-mailowy, chcesz dzielić się nadchodzącymi wydarzeniami, czy też pielęgnujesz potencjalnych klientów za pomocą innych kampanii marketingowych, istnieje Zap — nasze zautomatyzowane przepływy pracy — które zrobią to za Ciebie.

Wyzwanie: W przypadku każdego uczestnika webinaru ręczne dodanie każdego z nich do list Mailchimp może zająć wieki — a także pozostawia miejsce na błąd ludzki.

Rozwiązanie: Przyspiesz swoją strategię e-mail marketingu, łącząc Livestorm bezpośrednio z Mailchimp. W ten sposób będziesz mógł automatycznie zapisać każdego uczestnika do biuletynu, dzięki czemu możesz zapomnieć o ciągłym przeglądaniu list obecności i samodzielnym ich aktualizowaniu.

Gotowy, aby spróbować samemu? Aby rozpocząć pracę z szablonem Zap — naszymi gotowymi przepływami pracy — po prostu kliknij go, a przeprowadzimy Cię przez proces konfiguracji. Zajmuje to tylko kilka minut.

Najważniejsza wskazówka: Pamiętaj, aby upewnić się, że każdy, kogo zapiszesz do newslettera, najpierw wyraził zgodę na otrzymywanie tych wiadomości.

Trudność Zapa: Początkujący

To dopiero początek wszystkiego, co możesz zrobić z Livestorm i Zapierem. Zapier obsługuje tysiące aplikacji, dzięki czemu możesz zautomatyzować niemal każde zadanie w pracy. Zacznij budować swój Zap już teraz i zobacz, co możesz stworzyć.

Rekommenderad:  Rozwijaj się dzięki usługom hostingowym i usługom dla webmasterów dla przedsiębiorstw Shift4Shop

Nowy w Zapier? To narzędzie do automatyzacji, które pomaga każdemu łączyć aplikacje i automatyzować przepływy pracy — bez żadnego skomplikowanego kodu. Zarejestruj się za darmo, aby korzystać z tej aplikacji i wielu innych w Zapier.