Lider grupy Mumiy Troll został nowym głosem Yandex.Maps

Lider grupy Mumiy Troll został nowym głosem Yandex.Maps 1

Lider grupy Mumiy Troll, Ilya Lagutenko, ogłosił trasy samochodowe w Yandex.Maps. Muzyk rockowy odgrywa typowe sytuacje na drodze – najczęściej ze słynnymi cytatami ze swoich piosenek.

Tak więc na początku podróży piosenkarka powie: „Zacznijmy naszą podróż. To nie będzie trudne, to z miłości ”. Już po drodze będzie żartobliwie ostrzegał przed kamerą czy robotami drogowymi: „Wyobraża sobie… Ale nie, nie wyobraża sobie. Przednia kamera „lub” Nadejdzie czystszy czas, ale na razie przed nami roboty drogowe”. A Łagutenko może uzupełnić trasę słowami „Przybyliśmy, ale długo się nie żegnamy. Pozostajemy razem od wieków!”

Muzyk nagrał dla Yandex.Maps ponad 160 fraz. Możesz włączyć jego głos działając w profilu osobistym aplikacji: przejdź do „Ustawienia”, otwórz „Trasy”, a następnie wybierz „Dźwięk” i „Głos”.

Łagutenko dołączył do projektu „Przyjaciele w mieście”, w którym wzięły już udział Renata Litvinova, „Kasta” i Wylsacom. Już niedługo w Mapach pojawi się jeszcze więcej głosów, które będą towarzyszyć kierowcom w drodze i dodadzą pozytywnych emocji. Głosy pojawią się później w Yandex.Navigator.