Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Liderzy biznesowi twierdzą, że model hybrydowy ma pozostać

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Liderzy biznesowi twierdzą, że model hybrydowy ma pozostać

Pandemia, niepokoje społeczne i klęski żywiołowe, takie jak pożary, zniszczyły krajobraz małych firm w 2020 r. A małe firmy w Ameryce walczą z narzędziami cyfrowymi, które pomagają im przetrwać niepewne czasy.

To był wielki wniosek z „Stan małych i średnich firm: lekcje z 2020 r. i prognozy na 2021 r.”.

Prezentacja wirtualnego czatu przy kominku Bill.com Dyrektor generalny i założyciel René Lacerte oraz Dean Henry z American Express. Kolejnymi panelistami byli Stephen Markwell z JP Morgan Chase i Rodney Fong z San Francisco Chamber of Commerce.

Gene Marks, autor, ekspert ds. małych firm i prezes ds. narzędzi cyfrowych moderował.Liderzy biznesowi zgadzają się, aby model hybrydowy został tutaj

Lacerte rozpoczęła dyskusję podsumowaniem minionego roku.

„To nie był dobry rok ze względu na niepewność” – powiedział. „Wyzwanie związane z tą niepewnością było trudne dla firm każdej wielkości”.

Następnie powiedział, że małe firmy walczyły ze znacznym naciskiem na narzędzia cyfrowe.

„Widzieliśmy świadomość w tym celu, spowodowaną konkretnie przez pandemię” – dodał Lacerte.

Dziekan Henryk z American Express mówił o zmianach w biznesie, które widział. Jest wiceprezesem wykonawczym ds. finansowania biznesu i płatności dla dostawców w dziale Global Commercial Services firmy American Express.

Złowieszczy ton

Zaczął złowieszczym tonem.

„Byliśmy prawie pewni, że będzie to jeden z najgorszych lat dla małych firm i dla nas samych. To, co było niesamowite, to zwroty, jakich dokonały te firmy”.

Wyróżnił branżę restauracyjną, która korzysta z dostępnych narzędzi, które mogą pomóc im natychmiast przejść do trybu online. Henry podkreśla kolejną zaletę przejścia na narzędzia cyfrowe dla firm B2B.

„Nie musisz codziennie spotykać się z klientami, aby sprzedawać swoje usługi” — mówi. Ponieważ wiele firm ma charakter globalny, firma American Express dostrzegła siłę w obszarach takich jak chodniki transgraniczne. To był jeden z obszarów, który dobrze stawił czoła pandemii.

Rekommenderad:  Czy RDNA 3 warty czekania?

Szeroka podstawa Pivot

„Jeśli tworzysz widżety i sprzedajesz je swoim klientom, nadal importujesz je z zagranicy, aby zasilić swój łańcuch dostaw” — powiedział Henry. Następnie poinformował, że 76% właścicieli firm w ankiecie stwierdziło, że w jakiś sposób się obróciło. Zauważył, że nacisk był „szeroki”.

Henry powiedział również, że e-commerce i elastyczność płatności to dwa ważne elementy cyfrowego pchnięcia.

Podobnie jak jego koledzy, Rodneya Fonga skoncentrowany na rozwiązaniach, a nie na problemach. Jest dyrektorem generalnym i prezesem Izby Handlowej w San Francisco.

„Myślę, że COVID-19 zmusił nas wszystkich do nauczenia się wielu rzeczy na temat wydajności” – powiedział.

Fong postrzega pracę z domu przez 100% czasu jako skrajność.

„Wierzę, że w jakiś sposób dotrzemy do modelu hybrydowego dla nas wszystkich” — mówi.

Ten model jest już widoczny. Jako udane przykłady wskazuje dostawy do restauracji i firmy takie jak DoorDash.

„COVID-19 nauczył nas, żeby nie mieć wszystkich jajek w jednym koszyku” – mówi. „Małe firmy muszą mieć różne strumienie przychodów i sposoby zawierania transakcji”.

Cyfrowy świat zapanował

Przewiduje ewentualny powrót do biura i jedzenie w restauracjach. Ale czuje, że cyfrowy świat zapanował i już tu zostanie.

Stephena Markwella z JP Morgan Chase dodał kilka innych spostrzeżeń. Markwell jest szefem FinTech w banku komercyjnym.

Uważa, że ​​powrót do biura nastąpi po ustaniu pandemii. Przyznaje jednak, że cyfrowa praca zdalna wywiera piętno.

„Każdy z nas stał się bardziej wydajny we współpracy z naszymi pracownikami, dostawcami i klientami w cyfrowym świecie” — mówi. „Doprowadziło to do produktywności w miejscach poprzez skrócenie czasu dojazdu i stresu związanego z transportem publicznym”.

Markwell mówi, że przyszły model hybrydowy sprawi, że ludzie będą bardziej wybiórczo podchodzić do spotkań osobistych. I jak często chodzą do fizycznego biura.

Rekommenderad:  Dlaczego ChatGPT potrzebuje numeru telefonu?