Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Line wypuszcza oficjalną bezpłatną aplikację Launcher dla użytkowników Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Line wypuszcza oficjalną bezpłatną aplikację Launcher dla użytkowników Androida

Jeśli znudził Ci się aktualnie używany program uruchamiający Androida, być może nadszedł czas, aby rzucić okiem na nowy. Jeśli więc chcesz spróbować, powinieneś wiedzieć, że japońska firma zajmująca się przesyłaniem wiadomości Line wydała aplikację uruchamiającą Androida, dostępne za darmo na Google Play Store.

Linia jest szczególnie popularna wśród użytkowników azjatyckich, ale wydaje się, że dzięki ostatnim wysiłkom firma stara się rozwijać i pozyskać więcej użytkowników międzynarodowych. Jeśli nie znasz jeszcze koncepcji „programu uruchamiającego”, musisz wiedzieć, że przejmuje on centralną kontrolę nad urządzeniem z systemem Android, umożliwiając dostosowanie wyglądu, sposobu działania i sposobu użytkowania.

Nowy launcher pochodzący od Line nie jest tak naprawdę nowy, ale jest raczej rebrandingiem starego dodol Launchera. Line Launcher oferuje więcej niż 3000 motywów (tapety+ikony), naklejki na ekran główny, inteligentne widżety, ulepszone wyszukiwanie i inteligentny wybór aplikacji.

Ponieważ do wyboru jest tak wiele darmowych tapet i ikon, wydaje się, że Line próbuje osiągnąć za pomocą tego Launchera, czyli stworzyć motyw, który będzie naprawdę wyjątkowy i spersonalizowany.

Line stara się wyjść poza bezpłatną aplikację do przesyłania wiadomości, ponieważ niedawno firma zaczęła oferować usługę dostawy artykułów spożywczych, a nawet usługę strumieniowego przesyłania muzyki w Japonii. Co więcej, próbując przyciągnąć nowych użytkowników, Line stworzyła także różne inne niezależne aplikacje do różnych celów – udostępniania lokalizacji, klawiatury, lekkiego czatu i połączeń grupowych.

Table of Contents