Lista 15 najlepszych dodatków Kodi 2019

Kodi to w zasadzie aplikacja do odtwarzania multimediów opracowana przez fundację XBMC. Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne i jest dostępne dla wielu systemów operacyjnych i platform sprzętowych. Za pośrednictwem Kodi możesz przesyłać strumieniowo filmy online, a Kodi dodaje także plakaty, dzieła fanów, zwiastuny i dodatki wideo do każdego elementu. Nawet Kodi współpracuje również z programami telewizyjnymi i pozwala użytkownikowi przechowywać ulubione programy w serwisie. Da ci również opisy pokazów i szczegóły aktorów.

Kodi ma własny interfejs użytkownika, a lokalne i sieciowe usługi pamięci są obsługiwane przez Kodi. Jednak po wyjęciu z pudełka Kodi nie jest dostarczane z zawartością. Użytkownicy muszą korzystać z niektórych dodatków innych firm w celu poprawy jakości obsługi Kodi.

Istnieje wiele wysokiej jakości dodatków, które należą do innej kategorii dla Kodi. Znalezienie najlepszych dodatków do Kodi staje się dość trudne, dlatego w tym artykule podano 25 najlepszych najlepiej działających dodatków Kodi:

Lista 25 najlepszych działających dodatków Kodi 2019 – filmy, programy telewizyjne i sport

S.NO DODAJ NAZWĘ Adres URL repo
1 Filmon Simple http://fusion.tvaddons.co/
2 Przymierze http://kdil.co/repo/
3 Filmrise Domyślna
4 Powstanie Neptuna http://blamo.teverz.com/
5 Kliknij tutaj http://www.skydarks.com/skydarks/
6 Kratos http://ukodi1.com/Repo
7 Planeta MMA http://supremacy.org.uk/zip/repo/
8 Sports Devil http://supremacy.org.uk/zip/repo/
9 Red Bull TV http://srp.nu/
10 Fox Sports Go https://kodi.tv/addon/plugins-video-add-ons/fox-sports-go
11 Masło do kina http://repo.rubyjewelwizard.com/
12 Teraz Music USA http://mavericktv.net/mavrepo
13 Midian https://www.midian.appboxes.co/repo/
14 Wolf Pack https://www.midian.appboxes.co/repo/
15 Atom Reborn http://vectordroid.com/repo/
16 Gaia https://repo.gaiakodi.com
17 Football Today http://kdil.co/repo/
18 Łatwe ustawienia zaawansowane http://fusion.tvaddons.co
19 Świat golfa http://slimsrepo.uk/
20 Planeta MMA http://supremacy.org.uk/zip/repo/
21 Monster Munch http://steptoesplace.net/repo
22 Live 24 /7 http://xdigital.xyz/repo
23 At The Flix http://mavericktv.net/mavrepo
24 Sporty ekstremalne http://repo.illuminatitemple.xyz/
25 SkyNet http://mavericktv.net/mavrepo

Najlepsze działające dodatki Kodi do filmów

Filmy są jednym z najlepszych elementów, które zapewniają nam niekończącą się rozrywkę. Jeśli jesteś miłośnikiem filmów i szukasz najlepszych dodatków do filmów, na pewno przyciągną Cię następujące dodatki:

FilmOn Simple

Jeśli szukasz niezależnych kreacji, pokochasz FilmOn, ponieważ oferuje nieskończoną ilość niezależnych treści. Jest to jeden z najlepszych sklepów internetowych filmów edukacyjnych.

FilmOn Simple to jeden z najlepszych dodatków do Kodi. Składa się z ponad 40 różnych kategorii i oferuje nie tylko filmy niezależne i filmy dokumentalne, ale także programy telewizyjne. Poza tym istnieje wiele wyłączności FilmOn, które musisz obejrzeć.

Przymierze

Covenant jest jednym z najstarszych dodatków dla Kodi, a użytkownicy, którzy używają Kodi przez długi czas, z pewnością o tym wiedzą. Choć programista porzucił go, pojawiła się nowa wersja z większą liczbą funkcji.

Covenant ma prosty interfejs użytkownika, a ludzie mogą bardzo łatwo nawigować. Podczas oglądania telewizji i filmów zawsze będzie dostępnych wiele podkategorii. Integracja Trakt to kolejna ważna cecha Przymierza. Dzięki temu użytkownicy mogą importować filmy, programy telewizyjne podczas oglądania Trakt.tv.

Filmrise

Filmrise jest jednym z popularnych legalnych serwisów streamingowych, a popularność Filmrise rośnie z dnia na dzień.

Dzięki Filmrise możesz uzyskać tytuły, których nie możesz łatwo znaleźć na innych. Poza tym jest to oficjalny dodatek do Kodi i jego instalacja jest dość trudna. Użytkownicy muszą odwiedzić oficjalne repozytorium tej aplikacji. Jedną z zalet tego procesu jest to, że będziesz otrzymywać regularne aktualizacje, które zazwyczaj zapewniają nowe tytuły.

Powstanie Neptuna

Neptune Rising to jeden z najlepszych dodatków Kodi, który oferuje niekończącą się przyjemność wizualną. Jest dość podobny do Przymierza, ale ma coś więcej, co odróżnia go od innych

Ma 11 kategorii, które składają się z filmów, programów telewizyjnych, najlepszych filmów, list użytkowników IMDB, moich filmów, moich programów telewizyjnych, narzędzi i wyszukiwania, rogu Critters, list odtwarzania, co widelec? Integracja Trakt TV to kolejna funkcja, którą oferuje. Oprócz tego oferuje treści w jakości 1080p i HD; użytkownicy mogą pobierać treści za pomocą narzędzi. Dlatego jest to coś, co powinieneś mieć na swojej liście.

Kliknij tutaj

Kliknij tutaj, opracowany przez Skydarks, prezentuje filmy i programy telewizyjne w bardzo artystyczny sposób. Jest to kolejny dobry dodatek do filmów i jest dość podobny do Exodusa.

Po otwarciu menu główne składa się z różnych kategorii i zawiera wiele podkategorii. Poza tym użytkownicy mogą również importować listę filmów, programów telewizyjnych, a następnie synchronizować je ze swoim kontem Trakt. Jest to dobra alternatywa dla Exodusa, a użytkownicy Kodi chcieliby tego.

Aby zainstalować, przejdź do tego linku: http://www.skydarks.com/skydarks/

Kratos

Kratos jest wszechstronny, ponieważ oferuje filmy i programy telewizyjne związane z różnymi kategoriami. Kratos, który jest niesamowitym nowicjuszem, opiera się na kodeksie Wyjścia.

Ten dodatek ma dopracowane menu główne i składa się z wielu podkategorii. Dlatego użytkownicy mogą przeglądać zawartość na różne sposoby, a nawet mogą ją filtrować.

Aby pobrać The Kratos, użytkownicy muszą przejść http://uk1.site/Repo/

Najlepsze dodatki Kodi dla sportu

Jeśli jesteś głęboko zaangażowany w sport, na pewno szukasz najlepszych dodatków Kodi do sportu. Następujące dodatki z pewnością sprawią przyjemność miłośnikowi sportu

Planeta MMA

Planet MMA oferuje wysokiej jakości treści, w tym mieszane sztuki walki i UFC. Jest to jeden z najlepszych dodatków sportowych.

W menu głównym znajduje się ponad 30 kategorii treści. Chociaż zapewnia różne rodzaje treści, jest popularny w dostarczaniu treści związanych ze sportem. Użytkownicy mogą również oglądać programy na żywo, filmy na żądanie, wydarzenia PPV i wiele innych. Koniecznie wypróbuj dodatek dla miłośnika sportu.

Sports Devil

Sports Devil oferuje miłośnikom sportu niebiańską przyjemność. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo transmisje sportowe z wielu kanałów za pomocą tego dodatku. Po instalacji oferuje różne kanały sportowe należące do różnych kategorii sportowych. Możesz oglądać piłkę nożną, krykieta, tenisa lub cokolwiek, co chcesz oglądać. Inną ważną cechą tego dodatku jest to, że możesz oglądać najważniejsze wydarzenia z dowolnego meczu.

Red Bull TV

Red Bull TV to jeden z najlepszych oficjalnych dodatków Kodi dla sportu. Jeśli chcesz zwiększyć poziom adrenaliny, jest ona idealna dla Ciebie, ponieważ oferuje sporty pełne adrenaliny.

Red Bull TV zapewnia kanały telewizyjne na żywo i filmy na żądanie, a użytkownicy mogą uzyskać do nich dostęp bez żadnych opłat. Oferuje również ogromną bibliotekę treści na żądanie.

Fox Sports Go

Fox Sports Go jest dostępny na wszystkich głównych platformach i jest jednym z najlepszych na świecie dodatków, które oferują usługi streamingu sportowego. Możesz oglądać każdą profesjonalną ligę, a także oferuje telewizję na żywo i treści na żądanie.

Ten aspekt dodatku jest negatywny, ponieważ jest dostępny tylko w USA. Dlatego, aby go posmakować, użytkownicy, którzy nie mieszkają w USA, muszą korzystać z VPN. Zapewnia amerykański adres IP, który złamie wszelkie ograniczenia.

Nowo wydane dodatki Kodi

Z jednej strony istnieje wiele dodatków, które przestają działać, ale z drugiej strony jest wiele dodatków, które zostały niedawno wydane. Następujące dodatki są nowo wydanymi dodatkami:

Masło do kina

Masło Kina ma podobieństwo do Exodusa, ale jest między nimi różnica. Movie Theater Butter wyszukuje najlepszy strumień i odtwarza go automatycznie. Dzięki temu użytkownicy nie muszą ręcznie wypróbowywać różnych linków do przesyłania strumieniowego, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Aby pobrać ten dodatek, użytkownicy muszą: http://repo.rubyjewelwizard.com/

Teraz Music USA

Istnieje wiele dodatków, które są ogólnie popularne w dostarczaniu wysokiej jakości filmów, programów telewizyjnych. Ale nie ma prawie żadnego dodatku, który dałby smak muzyki. W tym przypadku Now Music USA jest najlepszym wyborem dla Ciebie, ponieważ oferuje kolekcję muzyki popularnej posortowaną na liście. Chociaż nie ma plików audio, dodatek zależy od teledysków

Teraz Muzyka USA jest dostępna w Maverick Repository. Musisz tylko odwiedzić

http://mavericktv.net/mavrepo

Najlepsze dodatki All-In-One Kodi

Istnieje wiele dodatków Kodi, które ogólnie obejmują prawie wszystko, takie jak filmy, programy telewizyjne, treści sportowe, programy telewizyjne na żywo i wiele innych rzeczy. Oto najlepsze dodatki All-in-One Kodi:

Midian

Midian zawiera ulepszony ekran główny, który składa się z treści związanych z różnymi kategoriami. Jest to jeden z popularnych dodatków, który oferuje filmy, programy telewizyjne, kreskówki, sport, anime oraz wiele innych opcji przesyłania strumieniowego na żywo.

Wolf Pack

Wolf Pack i Midian to wyniki tego samego programisty. Oba te dodatki są bardzo popularne.

Chociaż twórca jest taki sam, Wolf Pack oferuje kilka unikalnych kategorii, których nie dostaniesz w Midian, a najnowsza wersja dodaje wiele nowych funkcji. Aby poznać te nowe funkcje, musisz użyć tego dodatku.

Atom Reborn

Atom Reborn to jeden z najlepszych dodatków all-in-one, który oferuje filmy, programy telewizyjne, kreskówki, a nawet możesz słuchać muzyki. Przynosi także niektóre kanały telewizyjne na żywo z całego świata, komedie i filmy dokumentalne.

Ma również inną sekcję, w której będziesz otrzymywać filmy 4K, a ta konkretna funkcja różni się od innych.

Uwagi końcowe

Artykuł obejmuje 15 najlepszych dodatków Kodi, które z pewnością dodadzą przyjemności i rozrywki Twojemu życiu. Podsumowując, można zauważyć, że ten artykuł z pewnością pomoże ci uzyskać najlepsze dodatki Kodi zgodnie z twoim gustem.