Lista 15 najlepszych kanałów Roku w 2019 roku

Jeśli szukasz odtwarzacza strumieniowego i inteligentnego telewizora, odtwarzacz Roku to idealny odtwarzacz multimedialny dla Ciebie. W tym poście udostępniamy najlepsze kanały Roku z 2019 r.

Roku jest jednym z najmądrzejszych wynalazków tej epoki; to małe urządzenie może przekształcić normalny telewizor w telewizor inteligentny, a tam możesz przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne, piosenki itp. W tym artykule zapewniamy najlepsze kanały Roku, które możesz dodać do oglądania filmów i programów telewizyjnych.

Oglądanie filmów i programów telewizyjnych w Roku express może być przyjemniejsze, jeśli zainstalujesz na nim odpowiednie kanały. Dostępne są zarówno bezpłatne, jak i płatne kanały dla Roku express i różnią się pod względem oferowanej zawartości. Możesz przesyłać strumieniowo szereg filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem tych najlepszych kanałów Roku.

Istnieje wiele kanałów telewizyjnych z Roku dostępnych w Internecie, ale nie wszystkie z nich są tego warte i możesz być trochę sfrustrowany podczas korzystania z nich, ale nie martw się, nie tutaj, w tym artykule przedstawiliśmy najlepsze kanały Roku dla ciebie i tego Lista kanałów Roku obejmuje tylko te kanały, które są oryginalne. Więc bez opóźnień, zacznijmy od naszego pierwszego –

15 najlepszych kanałów Roku 2019 – oglądaj filmy, programy telewizyjne, dzieci, sport

Kanał Roku

Kanał Roku

Tak, dobrze słyszałeś; ten oficjalny kanał Roku może dostarczyć interesujących treści, których możesz szukać. Ten kanał jest wypełniony zarówno starymi, jak i nowymi treściami i zapewniają, że ich użytkownicy nie nudzą się swoimi treściami, dlatego co tydzień aktualizują swoje treści.

Jedyną wadą tego kanału jest to, że nie oferują one trybu listy odtwarzania, jeśli nie jest to dla ciebie problemem, z pewnością możesz wybrać ten kanał i bez wątpienia jest to jedna z najlepszych aplikacji kanału telewizyjnego dla Roku.

Amazon Prime Video

Amazon  Prime Video

Jeśli chodzi o wiarygodność i bibliotekę treści, Amazon Prime Video zawsze podnosi się do normy. Jest to z pewnością jeden z najlepszych kanałów Roku dostępnych w Internecie, w którym musisz spróbować oglądać filmy i programy telewizyjne.

Możesz udać się na miesięczny okres próbny, po którym jest to tylko $8.99 / miesiąc lub 119 $ / rok i powiem ci, że warto.

Sony Crackle

Sony Crackle - kanał Roku

Mówiąc o bezpłatnych kanałach telewizyjnych dla Roku, z pewnością nie możesz pominąć Sony Crackle. Jest to jeden z najbardziej wiarygodnych kanałów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego dla Roku. Wcześniej był znany tylko jako Crackle. Musisz tylko zarejestrować darmowe konto na Sony crackle, aby oglądać ulubione filmy i programy.

Jedyną wadą jest to, że napotkasz reklamy podczas przesyłania strumieniowego treści wideo; jeśli nie jest to dla ciebie problemem, to może być kanał telewizyjny Roku, którego szukasz.

Netflix

Netflix

Jak możesz zapomnieć o Netflix, rozmawiając o kanałach streamingowych? Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych kanałów Roku dostępnych w Internecie. Ich zawartość czyni je wyjątkowymi; zapewniają wysokiej jakości filmy i programy telewizyjne, które nigdy się nie nudzą.

Jest to jeden z płatnych kanałów telewizyjnych dla Roku, a jego plany zaczynają się od $7.99 / miesiąc i zmieniają się w zależności od jakości wideo. Chociaż wiele osób może uważać, że ta kwota może zakłócić ich budżet, ale poważnie zawartość Netflix sprawi, że twoje pieniądze będą warte i nie pożałujesz zainwestowania w nie.

Popcornflix

Popcornflix

Przesyłaj strumieniowo różnorodne filmy i programy telewizyjne za pośrednictwem tego bezpłatnego kanału przesyłania strumieniowego filmów. Możesz wybierać między różnymi gatunkami, aby znaleźć swoje ulubione filmy lub programy. Na tym kanale znajdziesz zarówno nowe, jak i stare filmy, a programiści regularnie aktualizują swoje treści, dzięki czemu nigdy się nie nudzisz.

HBO Go / Now

HBO Go

Kto może zapomnieć niesamowity program telewizyjny HBO – Game of Thrones; HBO jest znane z wysokiej jakości programów telewizyjnych i filmów. Jest to kanał filmowy premium dla Roku, ale bez wątpienia należy on do najlepszych kanałów Roku dostępnych w Internecie. Musisz zapłacić 15 USD miesięcznie za ich subskrypcję, ale ich zawartość jest warta twoich pieniędzy.

Przesyłaj strumieniowo szeroką gamę wielokrotnie nagradzanych programów telewizyjnych HBO bez żadnych problemów na nowo utworzonym smart tv za pośrednictwem Roku.

Tubi TV

Tubi TV

Ten darmowy kanał przesyłania strumieniowego filmów oferuje szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych wszystkich gatunków. Istnieje wiele treści wideo, które są dostępne wyłącznie w Tubi TV i nie znajdziesz ich nigdzie indziej. Są szeroko znane ze swojej zawartości.

Musisz tylko zarejestrować się na ich kanale, a następnie możesz użyć funkcji listy życzeń, aby dodać ulubione filmy i programy do listy życzeń.

Pluto TV

Pluto TV - telewizja na żywo i filmy

Jeśli przygotowujesz listę najlepszych kanałów Roku, dodanie tego kanału do listy staje się koniecznością. Pluto TV posiada dużą kolekcję filmów i programów telewizyjnych. Będziesz zarówno stary, jak i nowe treści na tym kanale, a także będą regularnie aktualizować swoje treści, dlatego nigdy nie przegapisz najnowszych filmów i programów na tym kanale.

Możesz zapisać swój ulubiony kanał i utworzyć listę odtwarzania po rejestracji na tym kanale.

Hulu

Hulu

Hulu cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników ze względu na ich wyjątkową zawartość. Możesz przesyłać strumieniowo najnowsze treści na tym kanale bez żadnych problemów. Czy kochasz anime? Chcesz oglądać filmy dokumentalne? Fan filmów? Hulu ma dla ciebie wszystko. Zawartość Hulu czyni go wyjątkowym i wyróżnia się z tłumu.

Abonament zaczyna się od $7.99 / miesiąc i rozciąga się na 39,99 $ / miesiąc, ale zawartość tego kanału jest warta każdego grosza, który na niego zainwestujesz.

Vudu

Vudu

Zarejestruj się na tym kanale i utwórz inny boks dla swoich ulubionych filmów, ponieważ znajdziesz wiele na tym kanale. Vudu jest bez wątpienia jednym z najlepszych kanałów Roku, które oferują wyjątkowe treści, które pokochasz. Ich biblioteka filmów i programów telewizyjnych jest ogromna i nigdy nie pozwoli Ci się nudzić.

Wybierz spośród różnych gatunków, aby znaleźć swoje ulubione filmy i programy na tym kanale.

FandangoNow

FandangoNOW

Wygląda dość podobnie do Amazon Prime Video ten kanał oferuje szeroką gamę filmów i programów telewizyjnych z różnych gatunków. Łatwy w użyciu interfejs sprawi, że zakochasz się w kanale. Jest to jeden z najlepszych darmowych kanałów Roku dostępnych w Internecie.

Możesz wybierać spośród różnych gatunków, aby przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści. Zarejestruj się na tym kanale i ciesz się płynną transmisją strumieniową.

Crunchyroll

Crunchyroll

Crunchyroll jest znany z wyjątkowej zawartości anime i dlatego jest bardzo popularny w różnych częściach świata, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej, która kosztuje $ $6.99 / miesiąc. W wersji bezpłatnej napotkasz reklamy, podczas gdy wersja subskrypcyjna pozwala cieszyć się ich zawartością bez żadnych reklam.

Wybierz spośród szerokiej gamy treści dostępnych na platformie i zanurz się w nich. Jest jednym z najlepszych darmowych kanałów dla Roku i jest tego całkowicie warte.

YouTube

YouTube

Tak, YouTube jest również dostępny w Roku express. Kto może kiedykolwiek wątpić w różnorodność treści dostępnych na YouTube? Są znani ze swojej bogatej dostępności treści. Chcesz cieszyć się muzyką? Kocham filmy? YouTube obejmuje prawie wszystko, czego chciałby miłośnik filmów.

Bez zastanowienia możemy umieścić go na liście najlepszych kanałów Roku dostępnych w Internecie i jest to całkowicie tego warte. Jest to jeden z najbardziej wiarygodnych kanałów Roku, który nigdy nie pozwoli Ci się nudzić ich treścią.

PBS

PBS

Public Broadcasting Station ma bogatą zawartość zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to bardzo popularne wśród użytkowników i bez wątpienia możemy zaliczyć go do kategorii najlepszych kanałów Roku do oglądania filmów i programów telewizyjnych. Pokazy dostępne na platformie pozwolą ci się w nich zanurzyć.

Możesz przesyłać strumieniowo tysiące treści wideo dostępnych na tym kanale. Wprawdzie liczba filmów jest ograniczona, ale nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

VRV

VRV

Usługi VRV są bardzo podobne do usług Crunchyroll, a ten kanał oferuje ogromną bibliotekę treści, która gwarantuje, że użytkownicy nigdy się nie nudzą. Programiści stale aktualizują tę bibliotekę, dlatego możesz spodziewać się najnowszych treści na tej platformie.

Dostępne za jedyne $9.99 / miesiąc ten kanał jest całkowicie wart twojej inwestycji. Możesz przesyłać strumieniowo filmy, anime, programy itp. Na tym kanale bez żadnych problemów.

Ostatnie słowa: najlepsze kanały Roku

To było 15 najlepszych kanałów Roku, które można zainstalować na ekspresie Roku w celu strumieniowego przesyłania filmów oraz programów telewizyjnych. Na tej liście zebraliśmy najlepsze kanały Roku dostępne w Internecie i wszystkie są wiarygodne. Zainstaluj te kanały, aby cieszyć się płynną transmisją strumieniową filmów na swoim smart TV.