Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Lista kodów promocyjnych Roblox na maj 2024 r.

Roblox to bardzo popularne miejsce, w którym gracze mogą znaleźć mnóstwo fajnych gier. Gracze uwielbiają używać kodów promocyjnych Roblox, aby gra była jeszcze przyjemniejsza. Kody te pojawiają się od czasu do czasu, a gracze chwytają je, kiedy tylko mogą.

Znalezienie działających kodów promocyjnych Roblox jest dość trudne, ponieważ ostatnio nie było zbyt wielu nowych kodów. Niestety, spowodowało to, że niektórzy ludzie wymieniali fałszywe kody jako prawdziwe. Prawdziwe kody są bardzo poszukiwane, ponieważ umożliwiają dodanie unikalnych rzeczy do Twojego awatara. To sprawia, że ​​Twoja postać wygląda inaczej i fajnie dzięki przedmiotom, których nie można zdobyć nigdzie indziej.

Ponadto wiele z tych kodów działa tylko przez krótki czas, więc musisz się pospieszyć, aby je zdobyć, zanim znikną. Jeśli uda Ci się zdobyć kod na czas, dołączysz do specjalnej grupy graczy posiadających ten przedmiot. To świetny sposób, aby pochwalić się znajomym tymi specjalnymi przedmiotami.

Lista kodów promocyjnych Roblox na maj 2024 r

Lista kodów promocyjnych Roblox na maj 2024 r

Kod Nagroda
SPIDERKOLA Pajęcza Cola
TWEETROBLOX Mówi Ptak
Zrób to sam (wyspa ruchu) Kinetyczny personel
RUCH (wyspa ruchu) Szybkie cienie
USTAWIANIE ETAPU (wyspa ruchu) Zbuduj plecak
STRIKEAPOSE (wyspa ruchu) Huśtawy kapelusz
VICTORYLAP (wyspa ruchu) Puszki kardio
WORLDALIVE (wyspa ruchu) Krystaliczny towarzysz
PROMENALIZACJA (Dwór Cudów) Dodatek do talii Pierścień Płomieni
FXARTIST (Dom Cudów) Plecak artysty
GLIMMER (Dom Cudów) Akcesoria do śluzu głowy
CZĄSTECZKIWIZARD (Posiadłość Cudów) Akcesorium na ramię Tomy Maga
THINGSGOBOOM (Posiadłość Cudów) Dodatek do talii Upiornej Aury

Pamiętaj, że kody promocyjne Roblox są ważne tylko przez krótki czas, więc jeśli podczas próby wykorzystania któregokolwiek z tych kodów pojawia się błąd, oznacza to, że niestety kod ten już wygasł.

Odbiór tych przedmiotów za pomocą kodów promocyjnych Roblox jest dość łatwy. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do oficjalnej strony realizacji kodów Roblox, zalogować się, a następnie skopiować i wkleić kod w polu. Na koniec naciśnij przycisk Zrealizuj i gotowe.