Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Lista wszystkich ras w Projekcie Mugetsu

Project Mugetsu to popularna gra Roblox inspirowana anime, która pozwala graczom wziąć udział w jednym z wielu wyścigów w anime. Ale która gra jest najlepsza w grze?

Jeśli chcesz znaleźć rozwiązanie i znaleźć takie, które będzie odpowiadać Twojemu stylowi gry, ten poradnik będzie dla Ciebie pomocny. W tym poradniku poznasz całą listę wszystkich ras występujących w Projekcie Mugetsu.

Lista wszystkich ras w Projekcie Mugetsu

Co ciekawe, w grze nie ma najlepszego wyścigu. Każda rasa w Projekcie Mugetsu ma swoje zalety i zalety. Osiris Productions starało się stworzyć grę możliwie najbardziej zrównoważoną pomiędzy różnymi rasami.

Ostatecznie będziesz mógł wybrać dowolną rasę, która Ci odpowiada. Powinieneś użyć silnej postaci, aby upewnić się, że możesz awansować, a następnie ulepszyć wybraną rasę, aby odblokować jej pełny potencjał. Oto lista wszystkich ras w Projekcie Mugetsu, dzięki której lepiej zrozumiesz te rasy.

Soul Reaper – rasa bohaterów

Lista wszystkich ras w Projekcie Mugetsu

Soul Reapers lub Shinigami są uważani za główną rasę w Projekcie Mugetsu i dają ci potencjał, aby stać się jedną z najsilniejszych jednostek w grze. Opanowując swoje Shikai, gracze będą mogli znacznie zwiększyć swoją moc. W tym wyścigu łatwiej będzie zdobywać kolejne poziomy i osiągać pełny potencjał. Gracze będą musieli medytować, aby zwiększyć swoją moc i poradzić sobie z potężniejszymi Hollowami.

Hollow – Rasa Antagonistów

Hollows to złe duchy, przeciwne Soul Reaperom. Choć mogą być dość silni, najpotężniejsi ostatecznie stają się Arrancarami. Te Puste należą do najgroźniejszych i najpotężniejszych typów Pustych, a jednocześnie stanowią siłę, z którą należy się liczyć. Chociaż rozwinięcie Hollowa może wymagać więcej szlifowania, warto osiągnąć poziom Arrancara.

Fullbringer – Nieznana Rasa

Fullbringery nie są dostępne w Projekcie Mugetsu. Jednakże ich względną moc można łatwo oszacować na podstawie anime lub mangi Bleach. Poziom mocy będzie się różnić w zależności od użytkownika, ale ogólnie nie są tak silni jak Shinigami, Quincy czy Arrancar. Nie wiadomo jeszcze, czy przeniesie się to do gry, ale oczekuje się, że Osiris Production dobrze je zrównoważy.

Quincy – nieznana, ale potencjalnie silna rasa

Podobnie jak Fullbringers, Quincy nie jest jeszcze dostępny w Projekcie Mugetsu. W anime Bleach jednymi z najsilniejszych postaci są Quincy. Nie wiadomo, czy pozostanie to prawdą w Projekcie Mugetsu, ale oczekuje się, że twórcy utrzymają poziom mocy Quincy na równi z innymi rasami, a nawet utrudnią jego odblokowanie.