Local Artificial Vircle to portfel elektroniczny dla dzieci w szkole

Istnieje wiele opcji dla zwykłych użytkowników, jeśli chodzi o portfele elektroniczne. Ale ostatnio, Vircle, oddzielając się jako pierwsi w odniesieniu do dzieci uczęszczających do szkoły i ich rodziców. Ta aplikacja wygląda na rodziców na więcej sposobów niż tylko COVID-19.

REKLAMA

Ale stamtąd Vircle był dla rodziców zaniepokojony rozprzestrzenianiem się choroby za pośrednictwem papierowych pieniędzy i monet. Ale dodatkowo, e-portmonetki także dać rodzicom większą przejrzystość i kontrolę nad wydatkami swoich dzieci. Rodzice mogą nie tylko zobaczyć, na co wydają ich dzieci, ale mogą również zatwierdzić lub odrzucić transakcję.

W interfejsie aplikacji

Jeśli chodzi o jedzenie, Vircle ma również wartości odżywcze. Ceni jedzenie i dzieli je na jedną z trzech kategorii. Pierwszy to kodowany na zielono, zatytułowany „jedz zgodnie z potrzebami”. Są również żółte i czerwone, co oznacza, że ​​jedzenie należy jeść z umiarem lub w małych ilościach. Ideą jest to, aby pomóc dzieciom w nauce, jakie rodzaje żywności są dobre lub złe dla ich zdrowia.

Vircle mówi, że zostanie uruchomiony w 14 szkołach w całym kraju, a kolejne będą dostępne. Możesz dowiedzieć się więcej o aplikacji, odwiedzając stronę główną, do której link znajduje się poniżej.

(Źródło: okrągłość)