Logitech wprowadza klawiaturę i mysz kompatybilne z iPadem Pro 2020

Logitech wprowadza klawiaturę i mysz kompatybilne z iPadem Pro 2020 1

To już oficjalne, iPad Pro 2020 jest dostępny w przedsprzedaży we Francji i na całym świecie. Przesyłki nie powinny się przeciągać i rozpoczną się od 25 marca. Wśród głównych nowości w tym roku, Magic Keyboard, który zawiera touchpad. Jednak nabycie tej klawiatury będzie kosztować od 339 do 399 euro których termin dostawy nie został jeszcze ustalony we Francji.

W momencie premiery tego ogłoszenia firma Logitech poinformowała o wydaniu dwóch akcesoriów, które będą bardzo przydatne dla posiadaczy nowego tabletu: klawiatury i myszy.

Klawiatura Logitech do iPada Slim Folio

© Logitech

Dwa akcesoria firmy Logitech ukażą się w kwietniu

Logitech Slim Folio Pro to podświetlana klawiatura. „To nasz najlepiej sprzedający się futerał na klawiaturę, który zapewnia wspaniałe wrażenia podczas pisania na iPadzie Pro w dowolnym miejscu i czasie, więc kiedy uaktualnisz iPada Pro, Slim Folio Pro jest dostępny dla następnej generacji” – powiedziała firma w Komunikat prasowy.

Obiekt, który kosztuje tylko 130 dolarów w wersji na iPada Pro 12,9 cali, dlatego stanowi alternatywę dla Magic Keyboard. Za 11-calowego iPada Pro trzeba będzie zapłacić 120 dolarów. Obie klawiatury będą dostępne od kwietnia.

Logitech oferuje również Pebble i345, bezprzewodową mysz stworzoną specjalnie dla tabletów odApple. Akcesorium komunikuje się z iPadem przez bluetooth. Będzie wyposażony we wbudowany akumulator, który powinien mieć czas pracy do 18 miesięcy na jednym ładowaniu.

Nabyć nowy Pebble i345, będziesz musiał zapłacić 30 dolarów. Zostanie również wydany w kwietniu.

Logitech Pebble i345

© Logitech

Należy również zauważyć, że inne firmy oferują klawiatury do iPada. Dotyczy to zwłaszcza Brydge. Narzędzie jest kompatybilne z technologią Multi-touch, a jego klawisze są podświetlane. Zakup tego akcesorium kosztuje od 180 do 200 euro.