Lords Watch to nadchodząca gra RPG typu Tower Defense …

Lords Watch to gra RPG typu tower defense od Enjoy Game. Wydanie planowane jest na Androida w tym miesiącu. Chociaż nie podano konkretnej daty premiery.

W Lords Watch będziesz musiał bronić swojej ojczyzny przed hordami demonów z różnymi bohaterami. Wiele typowych ustawień typu obrony wieży. Chociaż zamiast zwykłych wież masz do wyboru różnych bohaterów. Wygląda na to, że można je zaktualizować do bardziej wydajnej wersji za pomocą sistema na podstawie poziomów, które również wydają się istnieć.

Wygląda na to, że możesz mieć większą autonomię w atakach, których używa twój bohater, jak mówi Enjoy Game. Będziesz mógł atakować i bronić swoich rozkazów. Może to być specjalny atak oparty na czasie odnowienia lub po prostu przełączający jednostki między atakiem lub obroną. Tak czy inaczej, brzmi pełno treści, ma ponad 300 dostępnych poziomów, więc mam nadzieję, że przez jakiś czas będziesz zajęty. Chyba że jest to oczywiście bardzo łatwe, a poziomy można szybko ustawić.

Lords Watch to nadchodząca gra RPG Tower Defense na Androida pod koniec tego miesiąca 2

Będzie także oferować wiele innych trybów, w tym opcje PVP, dzięki czemu możesz zmierzyć się z obroną wieży przed innymi graczami na całym świecie. W tym samym czasie będziesz w stanie odwrócić zwykłe ustawienia obrony wieży i zamienić się w potwory, które atakują królestwo i latają dziko na różnych rodzajach obrony, niezależnie od samoratowania.

Lords Watch ma pojawić się na Androidzie około sierpnia, ale nie ogłoszono żadnej konkretnej daty. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wstępnie zarejestrować się na Androida za pośrednictwem PreLaunch.me. Lords Watch będzie darmową grą z mikro transakcjami.

Sprawdź naszą sekcję aktualności, aby znaleźć najnowsze i najlepsze gry.

Powiązane Artykuły

Back to top button