Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Lubisz Archiwum X? 10 kolejnych programów do obejrzenia w serwisie Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Lubisz Archiwum X? 10 kolejnych programów do obejrzenia w serwisie Netflix

był hitem telewizyjnym od czasu, gdy został wyemitowany po raz pierwszy w latach 90., aż do dnia dzisiejszego. Niestety, dla fanów Muldera i Scully’ego film , nie zawsze jest dostępny do oglądania, nawet w serwisie Netflix. Mając to na uwadze, dobrze jest mieć inne programy do oglądania, gdy nie są nadawane.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Nigdy strach! Prawda jest dostępna w postaci wielu innych programów, które fani mogą oglądać w serwisie Netflix. Oto 10 programów na Netflix, które naszym zdaniem spodobają się fanom.

Koprodukcja Netflixa z brytyjskim Channel 4, podąża za młodą kobietą niezadowoloną ze swojej pracy w lokalnej kręgielni i jej nonkonformistycznym przyjacielem, którzy walczą z demonami na dwóch frontach. W pewnym sensie para walczy ze swoimi własnymi demonami jako dwie młode kobiety, które dobiegają dwudziestki. Z drugiej strony faktycznie walczą z prawdziwymi demonami.

Pełny, sześcioodcinkowy pierwszy sezon jest dostępny w serwisie Netflix. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Jeśli podoba ci się to, co dzieje się z dwojgiem ludzi, którzy dowiadują się o sobie nawzajem więcej, walcząc z nadprzyrodzonymi stworzeniami, może być dla ciebie. Spektakl również nie traktuje siebie zbyt poważnie. Podobnie jak , do tego, co w przeciwnym razie byłoby przerażającą sytuacją, dodano dodatkowy poziom humoru.

W , jednym z najlepszych brytyjskich dramatów kryminalnych, Gillian Anderson wciela się w superintendentkę detektywa, która próbuje wyśledzić seryjnego mordercę, jednocześnie zajmując się własnymi sprawami osobistymi. Jamie Dornan wciela się w seryjnego mordercę udającego członka rodziny.

Wszystkie trzy sezony 17-odcinkowego serialu są dostępne w serwisie Netflix. Każdy odcinek trwa mniej więcej godzinę.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Gillian Anderson. Anderson nie tylko występuje jako główna badaczka serialu, ale jest także producentem wykonawczym. Jej występ z pewnością się wyróżnia.

Inny ciekawy aspekt serialu? Może to być kontynuacją tego, co stało się znane jako „efekt Scully”, który zwiększył zainteresowanie kobiet karierami naukowymi i organami ścigania. nie jest tak beztroski jak , ale fanom Andersona z pewnością się spodoba.

3. Kalifornia

W dramacie, który pierwotnie był emitowany na antenie Showtime, gwiazdor David Duchovny gra powieściopisarza z blokadą twórczą, gdy porusza się w relacjach z córką i dziewczyną, jednocześnie zmagając się z wadami, w tym seksem, narkotykami i alkoholem. Duchovny zdobył Złoty Glob za rolę Hanka Moody’ego w serialu.

Rekommenderad:  Jak anulować subskrypcję Canva: dowolne urządzenia

Wszystkie siedem sezonów i 84 odcinki są dostępne w serwisie Netflix. Odcinki trwają zwykle pół godziny. Podczas swojego biegu zdobył dwie nagrody Emmy za zdjęcia, a także wspomnianą wcześniej nagrodę Złotego Globu Duchovnego.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Dawid Duchowny. To zdecydowanie inna rola niż ta, do której fani mogą być przyzwyczajeni, ale urok aktora i złośliwy dowcip pozostają. Seks i narkotyki są częstymi tematami, podobnie jak materiały dla dorosłych. Ale nie ma wątpliwości co do jakości programu.

4. UFO: najlepszy dowód w historii (przyłapany na taśmie) [No Longer Available]

Opowiadany przez Jonathana Frakesa, jest dokumentalnym spojrzeniem na najlepszy film złapany przez amatorów rzekomego materiału wideo UFO.

Oba odcinki dwuczęściowego dokumentu są dostępne w serwisie Netflix. Każdy trwa około 45 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Odcinki z udziałem kosmitów i UFO należą do najlepszych, a to powinno utrzymać płynność twoich teorii spiskowych.

Specjalny dokument został wyprodukowany pod koniec lat 90., u szczytu popularności. Jeśli kiedykolwiek miałeś własne pragnienie odkrycia, czy prawda rzeczywiście istnieje, to jest dobre miejsce, aby zacząć.

The CW’s jest tak stary, że miał swoją premierę, zanim jeszcze pojawił się The CW – pierwotnie był emitowany w The WB. Dramat, który wciąż (w chwili pisania tego tekstu) jest emitowany, opowiada o braciach Samie i Deanie, którzy przemierzają kraj i badają różne zjawiska paranormalne. Czy to brzmi znajomo?

Pierwsze 11 sezonów serialu jest dostępnych w serwisie Netflix. Odcinki trwają około 45 minut. Program właśnie zakończył swój 12. sezon w The CW – to najdłużej emitowany program w historii sieci – i został przedłużony na sezon 13.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Para czasami kłócących się łowców zjawisk nadprzyrodzonych, przemierzających kraj, powinna być tuż za uliczką fanów. Dostępnych jest mnóstwo odcinków, więc powinno cię to zająć do czasu powrotu. Ponadto serial pozostaje na antenie, co oznacza, że ​​nowe odcinki są tuż za rogiem.

Rekommenderad:  Netflix usuwa rozliczenia iTunes dla wszystkich nowych użytkowników

Większości fanów zapewne już bardzo dobrze znany , jeden z prawdziwych klasyków science fiction. Jeśli jednak nie, teraz jest dobry moment na poznanie się jak każdy inny. Twórca serialu Rod Serling jest gospodarzem antologii, która zawiera nowy horror, fantasy, science fiction lub suspens w każdym odcinku.

Ze względu na problemy z dystrybucją / prawami, w serwisie Netflix brakuje czwartego sezonu pięciosezonowej serii. Odcinki trwają zazwyczaj 25 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Jeśli jest współczesnym klasykiem science fiction, jest oryginałem. Format antologii serialu oznacza, że ​​nie wiesz, co możesz uzyskać z odcinka na odcinek, i to dobrze. z pewnością sprawi, że będziesz zgadywał i pytał: „Co jeśli?”

CBS’s to kryminalna procedura podążająca za profilerami FBI, którzy próbują dostać się do głów psychopatów. Wieloletnia seria zrodziła również dwa spin-offy i . trwał jeden sezon, a trwał dwa.

Pierwsze 11 sezonów jest obecnie dostępnych w serwisie Netflix, a sezon 12 i następne na pewno będą dostępne. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: nie ma nadprzyrodzonego uroku , ale proceduralny element rozwiązywania przestępstw FBI żyje i ma się dobrze. W trakcie biegu fani wciąż są na pokładzie. Serial zdobył nagrodę dla ulubionego telewizyjnego dramatu kryminalnego na gali People’s Choice Awards 2017. Była to pierwsza i jedyna wygrana People’s Choice Awards w programie.

8. Rozpieczętowane: pliki obcych [No Longer Available]

to dokumentalne spojrzenie na odtajnione informacje dotyczące istot pozaziemskich i potencjalnych rządowych przykrywek. Gdyby sprawy były prawdziwe, wiele z nich mogło trafić do tej konsorcjalnej serii.

Pierwsze cztery sezony serialu są dostępne w serwisie Netflix. Seria jest bardzo godna uwagi, ponieważ każdy odcinek jest krótszy niż 20 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: UFO, istoty pozaziemskie i teorie spiskowe omówione w tym programie są idealne dla każdego fana . Wyobrażam sobie, że sam Mulder miałby to miejsce w swojej kolejce do Netflix. Ponadto historie oparte są na prawdziwych dokumentach FBI, które zostały odtajnione w 2011 roku. Ciekawie jest usłyszeć, co prawdziwi urzędnicy państwowi sądzą o każdej ze spraw.

9. Kości [No Longer Available]

Wieloletni dramat Foxa śledzi agenta FBI i antropologa sądowego, którzy rozwiązują sprawy, w których jedynymi pozostałymi dowodami są zazwyczaj kości zmarłych. Program, w którym występują Emily Deschanel i David Boreanaz, zakończył swój 12. i ostatni sezon w marcu 2017 roku.

Rekommenderad:  Jak startupy budują produkty do walki z COVID-19?

Niestety, sezony od pierwszego do czwartego nie są dostępne w serwisie Netflix, ale sezony od piątego do jedenastego są. Nie ma oficjalnego słowa na temat tego, czy sezon 12 zostanie dodany, ale trzymajcie kciuki. Odcinki trwają około 45 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: ma element rozwiązywania spraw FBI, a także napięcie między głównymi bohaterami. Polub lub , dostępnych jest wiele odcinków, które zapewnią Ci zajęcie. Like , wyemitowany w Fox, więc fani najprawdopodobniej docenią jego ton.

Oryginalnie wyemitowany w USA w sieci kablowej USA, jest o 4400 osób, które zniknęły na przestrzeni wielu dziesięcioleci, począwszy od lat 30. XX wieku, a teraz nagle pojawiły się ponownie. Żaden z nich nie wykazuje żadnych oznak starzenia i staje się oczywiste, że mają teraz dziwne i tajemnicze moce.

Wszystkie cztery sezony są dostępne w serwisie Netflix. Odcinki trwają około 45 minut.

Dlaczego fani mogą cieszyć się: Niektórzy początkowo opisywali jako podróbkę , co fani mogą uznać za komplement. Spektakl charakteryzuje się stałą atmosferą tajemniczości. Nie pozostawia widzów w zawieszeniu, ponieważ odpowiedzi na kluczowe pytania pojawiają się już na premierze. Ponadto każdy odcinek jest dostępny w serwisie Netflix, dzięki czemu możesz oglądać go od początku do końca.

Jakie są twoje ulubione alternatywy dla X-Files?

Podczas oglądania starych płyt DVD, które nigdy się nie starzeją, miło jest też od czasu do czasu obejrzeć coś nowego. Mamy nadzieję, że programy z tej listy pomogą ci to zrobić.

Którą z naszych rekomendacji obejrzysz jako pierwszą? Czy zgadzasz się z nimi wszystkimi? A może masz na myśli program, którego nie ma na tej liście? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło obrazu: Andrey_Popov/Shutterstock