Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ludo Zenith to klasyczna gra Ludo przeniesiona na zupełnie nowy poziom

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ludo Zenith to klasyczna gra Ludo przeniesiona na zupełnie nowy poziom

Legenda japońskiej rozrywki cyfrowej Square Enix, najbardziej znana z takich tytułów jak Final Fantasy i Dragon Quest, niedawno wypuściła w Indiach nową grę mobilną o nazwie Ludo Zenith. Ludo Zenith to świeże i unikalne podejście do popularnej gry planszowej Ludo, powstałe w wyniku współpracy Square Enix India i firmy technologicznej z siedzibą w Pune, JetSynthesys.

Jeśli znasz Ludo i jego popularne wersje gier mobilnych, takie jak Ludo King, masz połowę pojęcia, o co chodzi w Ludo Zenith. Widzisz, podobnie jak tradycyjne Ludo, to świeże podejście do gry również ma ten sam cel, ale z niezwykłym akcentem. Takiego, który sprawi, że całe doświadczenie stanie się bardziej ekscytujące, zastępując pewne elementy gry specjalnymi postaciami i umiejętnościami, które pozwolą ci grać w grę w wyjątkowy i ekscytujący sposób.

Ludo Zenith jest dostępny na Androida i iOS, a oto, co ta nowa gra planszowa przygotowała dla zwykłych graczy.

Pierwsze kroki

Ludo Zenith jest grą darmową na urządzenia z systemem Android i iOS. Ma 70 MB i można go pobrać w Sklepie Play i App Store. Link do pobrania znajduje się na końcu artykułu.

Po instalacji, która jest dość prosta, na ekranie powitalnym zostanie wyświetlony monit o wybranie ulubionego miasta. Następnie możesz zarejestrować się w swoim Facebook ID lub kontynuuj jako gość. Teraz, podobnie jak większość innych gier, Ludo Zenith umożliwi Ci szybki przegląd różnych funkcji, dzięki którym przyzwyczaisz się do menu i rozgrywki.

Grafika

Ludo Zenith oferuje kolorową i żywą grafikę. W szczególności areny 3D nadają grze szczególnego charakteru i umożliwiają oglądanie gry pod różnymi kątami, dzięki czemu jest to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie Ludo.

ZDJĘCIE: Ludo Zenith

W rzeczywistości nie tylko arena, ale także kołki (lub żetony) w grze zyskują szczególny charakter: są zastępowane znakami specjalnymi. Rozpoczynając karierę, otrzymujesz trzy kołki: królika, żółwia i nosorożca, z których każdy wykazuje unikalną zdolność po wyczerpaniu się energii — królik porusza się dwukrotnie częściej niż wynik kości; żółw chroni się przed atakami wroga; nosorożec łapie wszystkich wrogów na swojej drodze. Ilość energii, którą otrzymuje każda postać, zależy od rzutów kośćmi, które wykonujesz przy każdym ruchu.

A skoro już o tym mowa, na początku każdej gry możesz wybrać specjalną kostkę. Obecnie Ludo Zenith oferuje cztery specjalne opcje kości do wyboru, które można odebrać, oglądając reklamy lub dokonując zakupów w aplikacji. Cechą charakterystyczną odróżniającą te kości od ich zwykłych odpowiedników jest włączenie liczb (tak, może rzucić wyżej niż 6) na nich i że możesz rzucić nimi trzykrotnie podczas meczu.

Rozgrywka

Przechodząc do rozgrywki, masz dwie opcje: Graj online i Graj ze znajomym – obie w formacie 1 na 1 (gracz kontra gracz), w przeciwieństwie do tradycyjnego Ludo, które pozwala na rywalizację czterech graczy w tym samym czasie.

Podczas gdy gra online umożliwia rywalizację online z innymi (nieznanymi) graczami Ludo Zenith, gra z przyjacielem jest wygodną funkcją, gdy chcesz grać ze znajomym. W tym drugim przypadku musisz zorganizować mecz, korzystając z systemu udostępniania kodów. Gdy to zrobisz, otrzymasz kod, który musisz udostępnić znajomym, aby dołączyli do Twojego meczu — podobnie jak Mini Militia.

ZDJĘCIE: Ludo Zenith

Ludo Zenith napędzany jest monetami w postaci waluty znajdującej się w aplikacji, za którą można kupować specjalne kości i grać na arenach wysokiej rangi. Gra umożliwia zdobycie tych monet za darmo na kilka różnych sposobów, takich jak codzienne logowanie się do gry, oglądanie reklam i oczywiście wygrywanie meczów. Oprócz monet gra oferuje życie. Otrzymujesz trzy życia dziennie i możesz zyskać więcej, oglądając reklamy. W przypadku przegranej w meczach Play Online odejmuje się życie.

ZDJĘCIE: Ludo Zenith

Ludo Zenith posiada system sześciu rankingów: T, D, C, B, A i S. W tym systemie rankingów T jest etapem szkolenia i reprezentuje najniższą rangę, od której zaczynasz, podczas gdy S reprezentuje najwyższą rangę. W każdej randze, z wyjątkiem T, znajdują się trzy stany i przechodzisz z jednego do drugiego w miarę wykonywania wyzwań.

Do Zenitu i dalej

Dodając unikalne postacie, specjalne kości, znaczniki graczy (nagrody) i areny 3D, Square Enix wykonało dobrą robotę, przekształcając Ludo w całkowicie wyjątkowe i zabawne doświadczenie. Taki, który pozwala odkrywać różne sposoby konkurowania z przeciwnikiem, aby osiągnąć postęp w kierunku osiągnięcia szczytu tabeli liderów — Zenith — i zostać mistrzem Ludo.

ZDJĘCIE: Ludo Zenith

Ludo Zenith korzysta z modelu biznesowego freemium. Darmowa wersja wyświetla reklamy na początku każdej gry oraz w kilku innych miejscach. Jeśli nie chcesz mieć do czynienia z reklamami, możesz dokonać zakupu w aplikacji, aby całkowicie ich uniknąć. Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych gier online dla wielu graczy, jaka wyszła z Indii.

Pobierz Ludo Zenith: Android | iOS