Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Macos Ventura prawdopodobnie zostanie wydany w tym samym czasie co ipados 16.1

Bloomberg twierdzi, że Apple udostępni Marcos Ventura w tym samym czasie co Ipados 16.1 w drugim tygodniu listopada.

Zdaniem sygnalisty Bloomberga Marka GarmanaApple planuje udostępnić użytkownikom system operacyjny macOS Ventura wraz z iPadOS 16.1 w tygodniu rozpoczynającym się 24 października (2 listopada). Garmin twierdzi, że pierwsza wersja nowego systemu Mac OS będzie obsługiwać jeszcze nieogłoszone 14-calowe MacBooki Pro i 16-calowe MacBooki Pro z 2022 roku. Apple prawdopodobnie wkrótce zaprezentuje i wypuści na rynek oba wspomniane laptopy.

Według MacRumorsnowe modele MacBooka Pro będą dostępne w różnych konfiguracjach z procesorem M2 Pro lub M2 Max. Apple nie ogłosił jeszcze specyfikacji tych dwóch układów, Garmin twierdzi jednak, że pozostałe zmiany w MacBookach Pro nowej generacji będą niewielkie.

Garmin powiedział wczoraj, że spodziewa się zaprezentowania iPada Pro i iPada nowej generacji w ciągu kilku dni. Mimo to 14-calowy MacBook Pro i 16-calowy MacBook Pro nie pojawią się jednocześnie z iPadem, chociaż wcześniej oczekiwano, że Apple wprowadzi te produkty razem. W ostatnich latach Apple wprowadził na rynek w listopadzie nową generację MacBooka Pro i w tym roku zapewne będzie trzymał się swojej tradycji.

Mark Garman po raz kolejny potwierdził, że Apple pracuje nad nowym modelem Mac Mini z procesorem M2.

Firma Apple ostatni raz zaktualizowała komputer Mac Mini z procesorem M1 w 2020 r. i nadal sprzedaje konfiguracje tego małego komputera z procesorami Intel Core i5 i Core i7. Konstrukcje wyposażone w procesory Intel są droższe. Mark Garman uważa również, że Apple nie zorganizuje w tym roku kolejnego wydarzenia.

Według niego zmiany w nowościach nie wystarczą, aby zachęcić Apple do zorganizowania wydarzenia. Wygląda też na to, że mieszkańcy Cupertino oszczędzają energię marketingową na premierę zestawu słuchawkowego do rzeczywistości mieszanej w 2024 roku.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie micromaxBezpłatne pobieranie motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo