MacX Video Converter Pro Giveaway: 1000 bezpłatnych kopii dziennie

Konwertuj i edytuj filmy na iPhone’a za pomocą MacX Video Converter Pro na Maca

Liczba formatów multimedialnych krążących w Internecie jest bardzo wysoka. Filmy, muzyka, zdjęcia, strony zawierające filmy podobne do YouTube o Vimeo … Format i więcej formatów, które gracze powinni widzieć, słyszeć i słuchać. Z jednej strony prawie wszystkie urządzenia mogą odtwarzać wideo i audio, takie jak komputery stacjonarne, komputery portátiles, telefony komórkowe takie jak iPhone 6S lub iPhone 6S plus, tablety takie jak iPad Air 2 lub iPad Mini. Z drugiej strony każdy z nich odtwarza pliki cyfrowe o ograniczonym formacie, co utrudni swobodne oglądanie filmów w różnych formatach na telefonie komórkowym. Dobrą rzeczą jest to, że możesz łatwo rozwiązać problemy MacX Video Converter Pro.

Święta Bożego Narodzenia są na wyciągnięcie ręki i współpracujemy z Digiarty w celu zapewnienia MacX Video Converter Pro (wersje Mac i Mac) Windows) dla naszych widzów. Możesz uzyskać bezpłatną licencję na ten program do konwersji wideo od dziś do 28 grudnia, co zazwyczaj kosztuje 49,95 USD. Oprócz możliwości późniejszej aktualizacji za darmo, dzięki tej ofercie zyskasz to, że jest to darmowa wersja, która ma wszystkie funkcje wersji płatnej. Jeśli uważasz, że bezpłatna dożywotnia aktualizacja jest bardzo ważna, możesz również odwiedzić stronę z ofertami wakacyjnymi, aby kupić pełną wersję MacX Video Converter Pro lub MacX DVD Ripper Pro (program do tworzenia kopii DVD) w cenie korzystne i mogą korzystać ze zniżek na imprezy.

MacX Video Converter Pro Giveaway: 1000 bezpłatnych kopii dziennie 2

MacX Video Converter Pro to konwerter wideo dla systemu Mac OS X, z którym Możesz przekonwertować dowolny typ cyfrowego formatu audio lub wideo na format, który potrzebujesz dopasować do urządzenia, na którym będzie odtwarzany.. Dzięki kodekom wideo ponad 350, w tym 4K UHD, MKV, MP4 i AVI, oraz kodekom audio takim jak MP3 ponad 50, oglądanie filmów na urządzeniach mobilnych lub słuchanie ulubionej muzyki z YouTube’a nie będzie problemem. Ta aplikacja jest dostępna w języku hiszpańskim i jest bardzo intuicyjna, więc rozpoczęcie konwersji filmów lub muzyki potrwa kilka minut.

Ekran MacX Video Converter Pro

Ekran roboczy MacX Video Converter Pro ma bardzo prostą i przejrzystą strukturę, dzięki czemu konwersja plików multimedialnych jest bardzo prostym procesem. W górnej części okna znajduje się pasek z ikoną, aby wybrać typ pliku, którego chcesz użyć do konwersji na inny format. Możesz tego użyć filmy, zdjęcia do tworzenia prezentacji z dźwiękiem, wideo YouTube lub jedną z ponad 300 witryn zawierających filmy, aparat w laptopie lub rejestruj ruchy na pulpiciena przykład zrobić samouczek. Po prawej stronie od środka znajduje się obszar wyświetlania formatu pliku, który wybrałeś do konwersji.

Wybierz typ pliku, którego chcesz użyć na pasku ikon programu. Różne opcje, takie jak nagrywanie wideo i przechwytywanie pulpitu, w tym momencie będziesz zmuszony nagrać film, aby móc później przekonwertować go na żądany format pliku. Inni, jak przechwytywać filmy z witryn wideo takich jak YouTube, poprosi o podanie linku do filmu, który chcesz pobrać i przekonwertować na komputer. Wybrany plik lub plik pojawi się na ekranie głównym. Kliknij na clapperboard, aby zmienić ustawienia wyjścia wideo, które chcesz uzyskać.

MacX Video Converter Pro został Ponad 350 predefiniowanych profili konwersji urządzeń Apple, Android i Windows. Możesz także przekonwertować na Windows i wyodrębnij dźwięk z YouTube lub Vimeo wideoNa przykład w formacie mp3, aby móc go używać w odtwarzaczu muzyki. Przenieś swój film do formatu Google, aby go zapisać YouTube. Konwersja wideo do użytku w telefonie iPhone 6S i 6S Plus na iPadzie Air 2, na tabletach z Androidem, a także na Surface Pro 4. I nie zapominaj, że ty też to masz profil dla nowego iPada Pro aby skorzystać z dużego ekranu tego urządzenia.

Jeśli nie masz pewności co do określonego formatu, Możesz wybrać format, który uważasz za wideo i dźwięk. Liczba możliwych kombinacji zdecydowanie spełnia Twoje potrzeby konwersji bez żadnych problemów. Po wybraniu formatu wyjściowego kliknij przycisk Uruchom po prawej stronie, aby rozpocząć cały proces. Plik w żądanym formacie zostanie utworzony w wybranym folderze wyjściowym. Wystarczy podłączyć urządzenie i przekazać, za pomocą iTunes lub innych programów używanych do synchronizacji, pliki, które chcesz zobaczyć.

MacX Video Converter Pro Giveaway: 1000 bezpłatnych kopii dziennie 3

Dzięki obsłudze akcelerowanej sprzętowo technologii Intel (znanej jako Quick Sync Video) po najnowszej aktualizacji MacX Video Converter Pro robi znaczne postępy w konwertowaniu prędkości, dzięki czemu może konwertować filmy UHD, HD i SD na ŻADNE filmy Prędkość.116 razy szybszy niż wcześniej. Co więcej, zachowuje tę samą jakość co oryginalny plik. Jedną z cech, które najbardziej cenisz, jest robić zdjęcia wideo. Wybierz zdjęcia, które chcesz, pokaż, jak długo chcesz je wyświetlić, jakie przejścia chcesz użyć, włącz muzykę i za kilka minut przygotujesz profesjonalną prezentację, która sprawi, że wszyscy zaniemówią.

wniosek

MacX Video Converter Pro jest bardzo dobry Łatwy w użyciu konwerter wideo dla komputerów Mac (W zestawie kapitan.) Możesz pobierać, konwertować, nagrywać i edytować filmy, tworzyć pokazy slajdów, szybko przechwytywać komputer bez utraty jakości. Nie ma znaczenia, czy jesteś uzależniony od wideo, czy nie, MacX Video Converter Pro jest niezbędnym narzędziem na komputerze Mac. Pobierz bezpłatną kopię, odwiedzając stronę z nagrodami, jeśli jest dostępna. Wesołych Świąt