Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Magiczna legenda Wysp Owczych

Wyspy Owcze Na północnym Atlantyku idealny i zjawiskowy archipelag, który wygląda jak odbicie kawałka nieba na Ziemi.

Są zakątki naszej planety, które wyglądają jak magiczne bajki, które ożywają; Miejsca, w których na każdym rogu można spodziewać się wróżek, hobbita Bilbo Bagginsa lub elfów. Jednym z takich miejsc są Wyspy Owcze. Bujne łąki, niesamowite wzgórza i klify zanurzone w wodzie Wysp Owczych mogą oczarować każdego podróżnika.

Bezgraniczne i naturalne piękno tego odległego archipelagu na północnym Atlantyku przyciągnęło uwagę Lazara Ginchina, artystycznego fotografa krajobrazu.

Wyspy Owcze, położone 329 km na północny zachód od Szkocji, liczą ponad 53 000 mieszkańców i zajmują powierzchnię zaledwie około 2250 kilometrów kwadratowych. Archipelag ten jest jednym z samorządnych regionów Danii, która została politycznie oddzielona od Norwegii w 1814 roku.

Oddzieleni Pogoda na osiemnastu Wyspach Owczych jest zaskakująco łagodna, ponieważ Prąd Zatokowy łagodzi ekstremalne temperatury. Wyspy Owcze mają zróżnicowany ekosystem w stylu tundry z wieloma roślinami, kilkoma drzewami i różnorodnymi ptakami morskimi.

Lazar Ginchin szukał w tym krajobrazie „żywej sztuki”. Jako fotograf dzieł sztuki Ginchin stara się fotografować wspaniałe krajobrazy i dzieła sztuki na żywo. Pokazanie głębi i szczegółów to cel Ginchina, który jako młody chłopak zaczął fotografować krajobrazy w Bułgarii.

Od przygód w Pirenejach po cyfrowe podróże po całym świecie – ten artysta-fotograf fotografował osikowe lasy, pustynne kaniony i zachody słońca. Obecnie mieszka z rodziną w Kolorado.

Wyspy Owcze we mgle

Wodospad Wysp Owczych

Niebo Wysp Owczych

Klify Wysp Owczych

Widoki na Wyspy Owcze

Domy Wysp Owczych

Jedna z zamieszkanych wysp Wysp Owczych

Morze i rafa na Wyspach Owczych

Góry Wysp Owczych

Zachód słońca na Wyspach Owczych

Możesz śledzić twórczość i podróże Lazara Ginchina jego stronę na Instagramie.

***

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś oglądając ten odcinek Shutter. Które zdjęcie najbardziej Ci się podobało? Czy piękno Wysp Owczych nie przypominało Wam konkretnego regionu Iranu?

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmodarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie karbonnPobierz motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania