Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Maksymalna dostępność na Androidzie! Look to Speak można teraz używać w języku portugalskim

Nie tylko służąc na co dzień, technologia musi być wykorzystywana do pomocy użytkownikom, gdy najbardziej ich potrzebują, zwłaszcza jeśli mają konkretne potrzeby. Google stawia na ten obszar, a w szczególności na zapewnienie Androidowi odpowiednich narzędzi.

Jednym z zakładów był Look to Speak, który umożliwia sterowanie dowolnym smartfonem z Androidem za pomocą samego patrzenia. To doskonałe narzędzie, które teraz otrzymało nową funkcję. Wreszcie, Look to Speak może być używany w języku portugalskim.

Android Look to Speak Google potrzebuje Portugalii

Google i Android od dawna koncentrują się na kwestiach użyteczności i dostępności. Gigant badawczy stworzył unikalne narzędzia dla Twojego sistema, albo zezwól każdemu użytkownikowi, z dowolnymi ograniczeniami, na korzystanie ze smartfona.

Właśnie w tym kontekście pojawia się Look to Speak, który pozwala na używanie smartfona z samym wyglądem. Użytkownik musi tylko zobaczyć listę słów i fraz, aby móc komunikować się ze światem i innymi użytkownikami.

Używany już od jakiegoś czasu Look to Speak miał poważne ograniczenie dla naszego kraju. Koncentrując się na języku angielskim i innych językach, nie można było go używać w Portugalii tylko dlatego, że nie miał naszego języka, co jest niezbędne do dobrej komunikacji.

Ten scenariusz zmienił się teraz, ponieważ Look to Speak jest gotowe do użycia w naszym kraju. Ta aktualizacja jest częścią znacznie większej aktualizacji, do której dodano 17 nowych języków i która jest już dostępny w Sklepie Play do zainstalowania lub po prostu zaktualizowania.

Według Google Look to Speak wykorzystuje sztuczną inteligencję do śledzenia wzroku użytkownika. Potem i z sistema w 2 kolumn, pozwala poprowadzić użytkownika w budowie zdań niezbędnych do komunikowania się.

Jeśli było to już podstawowe narzędzie dla wielu użytkowników ze specjalnymi potrzebami, teraz nabiera nowego życia. Pojawienie się portugalskiego i 16 innych języków jeszcze bardziej otwiera jego użycie.