Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Mapy Google na Androida umożliwiają teraz dodawanie własnych nazw miejsc

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Mapy Google na Androida umożliwiają teraz dodawanie własnych nazw miejsc

Chociaż nadal nie Kreator map i jest ograniczony tylko do Androida, Google zaczyna umożliwiać użytkownikom dostosowywanie map na drobne sposoby. Tak, teraz wszyscy jesteśmy kartografami-hobbistami. Ta funkcja jest dostępna w tej samej aktualizacji, która dodała widok osi czasu dla całej Historii lokalizacji, którą Google tak hojnie gromadzi dzięki zawsze włączonemu modułowi GPS w systemie Android (można jednak wyłączyć śledzenie). Widok osi czasu to sposób Google na naśmiewanie się z Ciebie za to, że od poniedziałku do czwartku nie wychodzisz z domu (a może to tylko u mnie).

Mieszkam w stanie suchym. Soda to dosłownie najlepsza rzecz, jaką mamy. Tak, to smutne.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z wersji 9.12, poczekaj, aż zostanie wdrożony na całym świecie lub pobierz APK i zaktualizuj ręcznie.

Niestandardowe nazwy miejsc są ulepszoną wersją (która wciąż jest dostępna). Każdej lokalizacji na mapie możesz nadać nazwę (która oczywiście jest prywatna). Nawet nieznana lokalizacja, która nie ma nazwy w Mapach Google. Następnie możesz łatwo wyszukać to miejsce w aplikacji Mapy. Ale obecnie wydaje się, że polecenie Google Now nie działa w przypadku nazw niestandardowych. Myślę, że jest to znacznie lepsze niż i byłoby naprawdę pomocne w przypadku przeprowadzki do nowego miasta lub podczas wakacji.

Aby utworzyć niestandardową nazwę, wystarczy nacisnąć i przytrzymać lokalizację, aby upuścić pinezkę lub wyszukać miejsce.

Tak czy inaczej, chcesz wyświetlić kartę informacyjną. Teraz musisz dotknąć przycisku menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i wybrać Edytuj imię. Wpisz nazwę i gotowe.