Mapy płatków 2.0: alternatywa Huawei dla Google Maps rośnie wraz z ważnymi wiadomościami

Huawei podjął wyjątkową decyzję, by iść naprzód z tworzeniem swoich usług, a co za tym idzie, własnego ekosystemu. Doprowadziło to do pojawienia się aplikacji z mapami płatków, które teraz zyskały ważne wiadomości.

Była to już realna alternatywa dla Google Maps, a teraz jest jeszcze bardziej kompletna i zawiera nowe propozycje. wersja 2.0 został wydany i może być teraz używany przez wszystkich, gdzie mogą teraz korzystać z map offline i wielu innych nowych funkcji.

Mapy płatków Mapy ekosystemów Huawei

Wielkie wieści na mapach płatków 2.0

Pomimo tego, że jest to aplikacja i usługa dedykowana smartphones Huawei, Petal Maps jest gotowy do użycia na dowolnym urządzeniu z Androidem. Jest to realna alternatywa dla Androida i taka, z której może korzystać każdy, tym bardziej teraz, gdy została zaktualizowana o nowe, bardzo interesujące funkcje.

wersja 2.0 został już wydany i zawiera kilka nowych funkcji, które dodają do wszystkiego, co zostało zaprezentowane wcześniej. Najciekawsze jest chociażby pojawienie się map offline, co eliminuje potrzebę korzystania z Internetu i ułatwia ten proces.

Huawei ulepszył swoją usługę map

Wszystkimi mapami można zarządzać z wyprzedzeniem, a użytkownicy wybierają regiony, które chcą pobrać. Wszystko odbywa się w obszarze zarządzania mapami płatków, dzięki czemu zarządzanie jest prostsze i łatwiejsze.

Są też inne nowe funkcje, które sprawiają, że Mapy Płatków Huawei są jeszcze dokładniejsze, co oznacza, że ​​jezdnia jest teraz wyświetlana bardziej precyzyjnie. Oznacza to, że w bardziej złożonych sytuacjach ścieżka jest bardziej szczegółowa.

Jeszcze pełniejszy ekosystem dla smartphones

Huawei przywiózł też wideomapę, która umożliwia oglądanie obszarów mapy w innej rzeczywistości. Wreszcie, aby nagrodzić użytkowników, istnieją poziomy i odznaki, które pokażą, w jaki sposób używano map płatków.

Każdy, kto szuka alternatywy dla Google Maps, o tej samej jakości i precyzji, ma odpowiedź w Petal Maps. Może być używany na dowolnym Androidzie, dzięki czemu wykracza poza granice ekosystemu Huawei